Gość: Ked
IP: 62.85.15.*
16.05.05, 16:59
Czy ktoś wie dlaczego kas fiskalnych nie mają dzisiaj lekarze w prywatnych
gabinetach, dentyści, prawnicy??? Przecież ich dochody znacznie przekraczają
dochody kioskarek, czy taksówkarzy! Czyżby znowy "polski lobbing" czyli
rzeczpospolita kolesiów, czy też są ważne powody?