Dodaj do ulubionych

Kasy fiskalne

IP: 62.85.15.* 16.05.05, 16:59
Czy ktoś wie dlaczego kas fiskalnych nie mają dzisiaj lekarze w prywatnych
gabinetach, dentyści, prawnicy??? Przecież ich dochody znacznie przekraczają
dochody kioskarek, czy taksówkarzy! Czyżby znowy "polski lobbing" czyli
rzeczpospolita kolesiów, czy też są ważne powody?
Obserwuj wątek
    • Gość: Emil Re: Kasy fiskalne IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 16.05.05, 21:29
      Prawnicy nie mają, bo to oni piszą ustawy - trudno żeby sami sobie utrudniali
      życie;)
      ________________________
      blogotwarty.blog.onet.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka