Dodaj do ulubionych

i kolejny pomysł

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.05, 19:28
Centrum dla puszystych czyli diabetolog , masażysta , trener , kursy
kulinarne fryzjer kosmetyczka , sklep z odzieżą dla puszystych w cenach
dumpingowych , wstęp na karnety ( np fryzjer 120 pkt aerobik 5 pkt ,
kosmetyczka 20 pkt itp oczywiście usługi można by wymieniac w zależności od
uznania , oczywiscie konsultacja psychologa itp Każda osoba miałaby trenera
tak jak w profesjonalnych siłowniach , tego pomysłu jeszcze nie przelewałem
na papier bo zrodził się tydzień temu . Myślę że jeśli się to odniesie na
inne działalnosci gdzie konsolidacja usług saie sprawdziła ma to sens w .
Fajne są te kursy kulinarne , babki mogłyby sie spotkac poplotkowac w miłej
atmosferze itp

Obserwuj wątek
          • vokulski Re: i kolejny pomysł 20.06.05, 08:38
            No właśnie ja tego nie mogę zrealizować , a być może ktoś będzie
            zainteresowany , może nawet jakaś współpraca jakiś minimalny udział ,

Ja nie mam zaplecza finansowego i jak juz pisałem jeden biznes połozyłem z tego
            powodu , drugi raz nie chce robic tego bledu
              • vokulski Re: i kolejny pomysł 20.06.05, 15:09
                Prawda jest taka że ja nie mam odłożonych ani grosza , dosłownie nawet teraz
                jestem delikatnie na debecie bo kupiłem żonie pojaździk za 2 tys zł , w
                pożyczki nie wchodzę bo taką mam złotą dewizę , że jesli mi się noga podwinie
                to wolę nie mieć banku na karku , ale wszelkie venture capital jednek jest
                wymagany jakikolwiek kapitał ,

Pomysł który nie wymaga wkładu kapitału zostawiłem dla siebie , i po powrocie z
                urlopu go odpalam , jeszcze chce tylko uporządkować trochę rzeczy ,

A szkoda żeby nie podzielić się pomysłami których raczej nie zrealizuje , a
                może poznam w końcu kogoś z kim połacze potencjał na jakiś normalnych warunkach
                • seena Re: i kolejny pomysł 03.10.05, 14:41
                  witaj, a moze moglbys sie podzielic z kims swoim "zlotym pomyslem bez
                  kapitalu", biorac pod uwage, ze mieszkasz w okolicach Wawy, a moze ktos kto
                  mieszka w innej czesci kraju bedzie mogl go rowniez zrealizowac, na przyklad
                  ja :) No chyba, ze masz zamiar swoim zasiegiem objac teren calego kraju - co
                  chyba bylo by genialnym planem, jesli jeszcze przyniesie zamierzone dochody
                  (trzymam kciuki).
                  A swoja droga, to skad Ty bierzesz tyle pomyslow??? Jestem pod wrazeniem!
                  pozdrawiam
                  seena
                    • vokulski Re: i kolejny pomysł 03.10.05, 23:42
                      Jesli mieszkasz pod Warszawą przejedź się do centrów Maximus i Centrum Chińskie
                      przy krakowskiej jest tam masa rzeczy które mozna sprzedawać na allegro i
                      zarabiać całkiem niezłe dodatkowe pieniądze , weźmy na przykład kurtki
                      skóropodobne z emblematami firm Formuły 1 w Maximusie w hurcie są po 70 zł a na
                      allegro chyba po 120-170 zł i się sprzedają , to tylko jeden z przykładów , jak
                      dorobić pareset złotych do pensji , jak coś mi przyjdzie do głowy innego to dam
                      znać na razie jestem strasznie zapracowany i nie bywam za często na forum

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka