Gość: Szymon
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.08.05, 23:36
Witam !!!
Mam takie pytanie. Czy orientuje się może ktoś czy są może jakieś
środki,którymi dysponuje państwo, może gmina, a może jakieś środki unijne
(dotacje, kredyty itp.) na rozpoczęcie własnej (pierwszej działlności
gospodarczej).Jestem bezrobotnym, niemam stałego dochodu,niemogę wziąć
kredytu w banku ponieważ niemiałbym go z czego spłacać.Mam wiele pomysłów na
rozwinięcie jakiegoś interesu.Oczywiście niewielkiego. Mam na myśli małego
sklepiku. Czy możne się gdzieś starać o jakieś pieniądze na ten cel w takiej
sytuacji jakiej ja jestem. Byłbym wdzięczny za porady i sugestie. Z góry
dziękuję.