Dodaj do ulubionych

Prośba o pomoc - ZUS

IP: 204.52.187.* 24.10.05, 11:39
Zakładałam trzy lata temu firmę. Zgłosiłam się do ewidencji,zarejestrowali
mnie, potem GUS (regon) i dostałam NIP w Urzędzie Skarbowym. Niestety potem
nie zgosiłam się do ZUSU. Firma jest martwa od trzech lat. Nie rozpoczęłam
działalności gospodarczej, nic na nią nie rozliczałam. Czy mogą dać mi karę
za to, że nie byłam w ZUS'IE?
Obserwuj wątek
    • Gość: secondnight Re: Prośba o pomoc - ZUS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.05, 12:33
      Nie, jezeli faktycznie nie osiągałaś żadnych przychodów z tej działalności
      • Gość: ania Re: Prośba o pomoc - ZUS IP: 204.52.187.* 24.10.05, 12:59
        Dzięki za odpowiedź. :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka