Gość: ania
IP: 204.52.187.*
24.10.05, 11:39
Zakładałam trzy lata temu firmę. Zgłosiłam się do ewidencji,zarejestrowali
mnie, potem GUS (regon) i dostałam NIP w Urzędzie Skarbowym. Niestety potem
nie zgosiłam się do ZUSU. Firma jest martwa od trzech lat. Nie rozpoczęłam
działalności gospodarczej, nic na nią nie rozliczałam. Czy mogą dać mi karę
za to, że nie byłam w ZUS'IE?