koiwa
30.01.07, 22:39
czy ktoś może mi odpowiedzieć , zus wypłaca emeryturę z góry czy z dołu.
Dziekuje za odpowiedz.A mam już decyzje przysłaną z zusu, dzień wypłaty
emerytury to 25 każdego miesiąca, a z końcem stycznia zakończyłam pracę. Czy
w związku z tym dostane emeryture za miesiąc styczeń? Dziękuję