Dodaj do ulubionych

mam pytanko

30.01.07, 22:39
czy ktoś może mi odpowiedzieć , zus wypłaca emeryturę z góry czy z dołu.
Dziekuje za odpowiedz.A mam już decyzje przysłaną z zusu, dzień wypłaty
emerytury to 25 każdego miesiąca, a z końcem stycznia zakończyłam pracę. Czy
w związku z tym dostane emeryture za miesiąc styczeń? Dziękuję
Obserwuj wątek
    • prezes_pan Re: mam pytanko 31.01.07, 00:53
      za styczeń??? niby z jakiej racji, skoro do końca stycznia Pani pracowała?!
      • koiwa Re: mam pytanko 31.01.07, 09:14
        tak poinformowano mnie w kadrach i dlatego pytam czy zus wypłaca emeryturę z
        dołu czy z góry ponieważ to jest tu istotne......

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka