zbychzsb
18.04.03, 21:10
Proszę o odpowiedz, czy osoba powinna rozliczyc się na PIT-36 jeśli jest
pracownikiem polskiej fizmy delegownym do Czech. Pracował tam przez cały rok
2002 otrzymał informację PIT-11 z zerowymi kwotami oraz
wyjaśnieniem "osiągnął przychody zwolnione na podstawie art. 21 ust.1 pkt. 20
i 33. Wartość diet przekroczyła przychody ogółem; przychód 0,00, koszty
uzyskania przychodu 0,00; dochód do ustalenia stopy procentowej 0,00.
Dodatkowo uzyskał przychód z nagrody jubileuszowej w Polsce PIT-11, na którym
podano już konkretne kwoty Przychodu, kosztów uzyskani i zaliczki pobranej na
podatek.
Prosimy o odpowiedź.