Dodaj do ulubionych

gap, next, george?

30.09.08, 22:38
Czy może ktoś wie jak wygląDA współpraca z tymi, firmami, czy iest i
na jakiej zasadzie możliwosc otwarcia takiego sklepu w Polsce? Nie
wiem jak to działa, np. next w Warszawie, czy to jest może franczyza?
Czy poprostu osoba może otworzyć taki sklep i podpisać umowę z
dostawcami tych firm, Bardzo proszę o opinie?
Obserwuj wątek
    • Gość: croux Re: gap, next, george? IP: 89.242.244.* 01.10.08, 23:45
      george to chyba jest marka asdy wiec watpie aby udalao Ci sie
      stworzyc sklep tylko z tymi produktami.
      Gap i Next napewno maja info na stronie internetowej a jak nie maja
      to zadzwon/napisz - bedzial mial konkrente informacje a nie magiel z
      forum.
    • Gość: Irek Re: gap, next, george? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.08, 07:15
      Jedyny problem to transport. Trwa parę tygodni (tanio). Ew. lotniczy ale wtedy
      jest drożej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka