Dodaj do ulubionych

Cud się stał

27.02.12, 13:14
We wrześniu rejestrowałam się w biurze pracy w celu wiadomym - ubezpieczenie. Przedłożyłam dokumenty jakimi dysponowałam z GR - czyt.niewiele smile Kazali czekać na potwierdzenie z GR no i się doczekałam właśnie dziś przyszło pismo że dostarczono im dokumenty z GR. Normalnie nie wierzyłam i specjalnie nie liczyłam na to a tu prosze taka niespodzianka. Tylko mają problem z jednym okresem kiedy pobierałam jeden z zasiłków zaraz po macierzyńskim i proszą o oświadczenie co robiłam w podanym przez nich okresie. Ja nie mam pojęcia jak nazwać ten okres. Macierzyński to nie był, więc co: rodzinne, wychowawcze ??? Ja mam napisane w greckich papierach EIDIKIS PAROHIS. Może wiecie jak nazywa sie ten okres zasiłkowy zaraz po macierzyńskim w GR.
Obserwuj wątek
    • tutanka Re: Cud się stał 02.03.12, 11:04
      Hmmm a może po prostu urlop wychowawczy? W Pl co prawda jest bezpłatny, ale to nie znaczy, że wszędzie musi być taka polityka "prorodzinna"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka