sylwialew 18.08.06, 13:48 Postanowilam ze 1 wrzesnia zaczne diete bo wygladam juz jak mala swinka czy ktoras z Was chce sie dolaczyc bedzie weselej ???????????????? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
filakia1 Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!! 18.08.06, 14:42 ja też mam w planach dietę (juz od kwietnia zaczynam... tak sobie postanowiłam, jak mój M. pojechał do Grecji.tak sie cieszylam, że koniec z wieczornym obżarstwem więc bez problemu schudnę, a tu waga ani drgnie...niedługo przymiarka sukni slubnej - myślałam, ze po niej będą musieli ją zwężać no ale...ja chyba jem z tęsknoty, za 2 tygodnie zacznę z radości, bo M. wraca.normalnie błędne koło.jedynym zadowolonym z moich nowych kilogramów jest mój M, bo wreszcie wyglądam jak prawdziwa kobieta i mam tyłek... a mnie to wcale nie cieszy nic nie pomaga ani stres, ani zapiernicz w robocie - wręcz przeciwnie. mam nadzieję,że Tobie się uda pozdrawiam i trzymam kciuki ))) Odpowiedz Link
flisvos Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!! 18.08.06, 14:59 no to trzymamy kciuki! powodzenia! Odpowiedz Link
margarita6 Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!! 18.08.06, 15:17 Ja tez sobie obiecalam,ze od wrzesnia zaczynam DIETE.Teraz oczywiscie przytylo mi sie na mamusinych obiadkach i ciastach.... A ,wiec Sylwia ja zaczynam z Toba! Odpowiedz Link
annielika Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!! 18.08.06, 15:53 Ja rowniez. Zaczynam nawet chodzic na basen... badania lekarskie mam juz za soba, uff, dzieki ktorym pierwszy raz zetknelam sie ze sluzba zdrowia... i eeeeeeeeeeehhh, szkoda slow. Ale przynajmniej kardiolog byl przesympatyczny, zreszta znajomy rodziny No wiec basen, wiecej spacerow i zadnych slodyczy. Strasznie tu przytylam i wlasnie przez to wieczorne zajadanie slodkosci. Wiec jestem z wami Odpowiedz Link
bachula_gr Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!! 18.08.06, 16:19 O... widze, ze watek o diecie jak lep na muchy, nagle wszystkie panie znajduja droge do klawiatury Jak tylko frekwencja na forum bedzie spadac zakladamy watek dietetyczny. Mnie w Polsce udalo sie niepostrzezenie zrzucic 3 kilogramy. Wielkomoiejskie tropiki zrobily swoje pilismy po kilka litrow wody dziennie i zywilismy se praktycznie wylacznie lodami No i bieganie z piaskownicy do piaskownicy, z imprezy na impreze, z urzedu do urzedu tez pomogly. Niestety juz "odrabiam" wiec jak najbardziej pisze sie na wspolna diete. Zero greckiego bialego chlebka i rowerek treningowy - oto moje zalozenia na 1 wrzesnia i potem! A moze upublicznimi swoja wage 1/9/2006 a potem bedziemy co tydzien np wpisywac nowe wyniki??? Odpowiedz Link
bob75rob1 Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!! 18.08.06, 20:34 Ja co prawda jeszcze nie zaczynam, ale coś czuję, że to co zrzuciłam mimochodem po przyjeździe tutaj pod koniec kwietnia, zaczynam odrabiać. Sierpień został miesiącem obżarstwa, w kafenionie spokój, bo wszyscy wyjechali na wakacje więc i my myślimy o wyjeździe do Włoch (żeby nam samochodu nie zarekwirowała policja, bo po 6 miesiącach pobytu na obcych blachach, niestety mogą, więc trzeba wyjechać poza granice kraju). Odpowiedz Link
bachula_gr Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!!- OT: bob75rob1 18.08.06, 21:12 bob75rob1 napisała: > ....myślimy o wyjeździe do Włoch (żeby nam samochodu nie zarekwirowała > policja, bo po 6 miesiącach pobytu na obcych blachach, niestety mogą, więc > trzeba wyjechać poza granice kraju). Malgosiu, z ciekawosci zapytam- co Wam da wykazd do Wloch? Przeciez nawet sladu nie bedziecie miec w paszporcie, zescie tam byli. Zakladam, ze promem sie dostaniecie do Italii a nie nadacie autka na bagaz podreczny )) W temacie jazdy na polskich tablicach i przerejestrowywania autka radze sie zwrocic do kolezanki KATERINAKI, ktora ma ten temat przerobiony na swoim CLIO. Odpowiedz Link
bob75rob1 Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!!- OT: bob75rob1 18.08.06, 21:25 Przy zakupie biletów na prom podaje się numery rejestracyjne samochodu i są one wydrukowane na bilecie. Teraz właśnie takie mamy jak Bartek płynął z Ancony w kwietniu. Odpowiedz Link
bachula_gr Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!!- OT: bob75rob1 18.08.06, 22:16 Niby tak... numery sie podaje ale nikt tego nie respektuje. Na nasza przeprawe promowa w czerwcu/lipcu bilety kupowal znajomy, ktory odruchowo podal numery swojego auta zamiast naszego! Nie zgadzala sie ani jedna literka ani jedna cyferka. Wiec ja panikara "uderzylam" do Minoan Lines chcac to odkrecic a oni stwierdzili, ze to tylko pro forma, liczy sie rodzaj i rozmiar auta a nie konkretne numery. Bylam w szoku ale faktycznie zarowno w jedna jak i w druga strone nikt nie sprawdzal danych z biletu z blachami. To tak informacyjnie, bo moze Wam faktycznie to sprawe wyjasni jakby co- tfu- tfu. Odpowiedz Link
bob75rob1 Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!!- OT: bob75rob1 18.08.06, 22:21 Dzięki, napisałam już do Katerinaki, bo rzeczywiście trzeba to jakoś rozwiązać. Ponoć w grudniu już się prawo trochę w tej kwestii zmieniło i mogę zająć samochód jedynie w bardzo wyjątkowych sytuacjach (gdy nie jest on nigdzie ubezpieczony). Generalnie, Grecja łamie prawo unijne takim zachowaniem, ale cóż to my jesteśmy u nich, a nie odwrotnie. Odpowiedz Link
sylwialew Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!! 19.08.06, 08:26 Wracajac do diety hihihihihi ja waze 55kg przy wzroscie 1.56( stalam po rozum jak dawali wzrost ciesze sie ze bede miala towarzystwo Odpowiedz Link
sylwialew Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!! 22.08.06, 12:13 Ja sie tak nie bawie no gdzie te wasze kilogramy tylko ja sie zdradzilam ze swoimi ?????? buuuuuuuuuuuuuu Odpowiedz Link
bachula_gr Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!! 22.08.06, 15:55 sylwialew napisała: > Ja sie tak nie bawie no gdzie te wasze kilogramy tylko ja sie zdradzilam ze > swoimi ?????? buuuuuuuuuuuuuu Bo moze trzeby wprowazdic kolejny obowazkowy- tym razem w kg i cm- watek zapoznawczy, skoro takie zainteresowanie dieta??? PS - 175 i 67, do wagi z dniu slubu brakuje a raczej zalega 4kg! Odpowiedz Link
annielika Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!! 22.08.06, 16:06 mmm, no to i ja sie dopisze... ale tak tylko orientacyjnie, poniewaz nie posiadam wagi... 170cm i jakies 63-64kg Odpowiedz Link
annielika Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!! 23.08.06, 01:31 no dobrze, moje zapytanie akurat pasuje do tematu diety... slyszalyscie moze o tluszczach trans, ktore jak zadne inne nie otluszczaja nam brzuszkow? naukowo potwierdzone!!!!! sa straaaasznie grozne!!! wiec zamiast utwardzonych wodorem roslinnych tluszczy wcinam maselko!!! tutaj wszystko na oliwie, nawet margaryna, ale teraz przeszlam jednak na lurpaka! czy moze ktos wie, czy ta oliwe tez musza wodorem potraktowac zeby sie utwardzila? czy zle rozumuje? Odpowiedz Link
sylwialew Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!! 23.08.06, 08:10 Ojej ale wy wysokie jestescie znowu mam dola buuuuuuu A z tym kilogramowym watkiem to dobry pomysl tylko czy sie wszystkie zgadzacie?????? Odpowiedz Link
filakia1 Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!! 23.08.06, 08:50 to ja też się przyznam do mojej wagi: 170 cm i jakieś 65-66 kg (nie wiem dokładnie, bo jakiś czas temu - zeby się nie stresować - przestałam się ważyć kurcze, a może schudłam i w nieświadomości żyje ... )))) mierzyć się też przestałam i jak poszłam zamówić suknię ślubną, to jak mnie kobity obmierzały to myślałam, że o kimś innym mówią pozdrawiam serdecznie Odpowiedz Link
olna Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!! 24.08.06, 10:23 Ja sie co prawda do diety nie wlaczam bo wakacje niezle daly mi w kosc i waga mam w sam raz(nawet maz nie kreci nosem a on bardzo czuly na tym punkcie)ale moge wam polecic herbatke System Slim Figura produkowana przez rodzimy Herbapol.Oczyscza i przyspiesza spalanie.Tesciowa pije co dzien odkad tu przyjechala i efekty juz widac.Niestety trzeba sprowadzac z Polski Odpowiedz Link
bachula_gr Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!! 25.08.06, 14:41 A my w ramach malzenskiej diety od kilku dni na kolacje z mezusiem jemy... melona uprzednio schlodzonego w zamrazalniku przez kilka godzin. Po polowie na lebka. Ciekawe jakie to bedzie mialo przelozenie wagowe??? Odpowiedz Link
grazyna0501 Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!! 27.08.06, 11:52 to ja tez sie przyznam: 170 i 63, ale zeby nie bylo dopiero 6 dni minelo od porodu, wiec jeszcze nie mialam czasu zrzucic Odpowiedz Link
jeta0 Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!! 27.08.06, 14:54 Cześć Grażynko, lepiej nie "drażnij" tych pań, co próbują i próbują, i... rozpocząć dietę. 170 i 63, hm, to nie tylko po - ale i przed porodem i ciążą całkiem niezła relacja numerków. Gratuluję pociechy, synek czy córeczka? Niech Ci się zdrowo chowa. Na sou zisi! Pozdrawiam Jeta0 Odpowiedz Link
grazyna0501 Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!! 27.08.06, 16:12 dzieki wielkie tym razem syn, mam jeszcze 4letnia corke. pozdrawiam serdecznie i zycze sukcesow wszystkim odchudzajacym sie. mysle, ze nie numerki sa w tym najwazniejsze, ale dobre samopoczucie. Odpowiedz Link
sylwialew Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!! 27.08.06, 20:23 Juz za pare dni za dni pare ..........zaczna sie katorgi no ale wkoncu trzeba cos ze soba zrobic czyz nie? Odpowiedz Link
sylwialew Re: Zaczynam diete!!!!!!!!!!!!!! 29.08.06, 14:19 Tak bede wygladala po diecie hehehe zyciegwiazd.onet.pl/1354953,1,hollywoodzkie_siostry_szkielety,artykul.html Odpowiedz Link
wiweiorex Pierwszy wrzesnia - zaczynamy:) 01.09.06, 10:19 Ja mam 167/57 więc chyba niezły stosunek wagi do wzrostu, mimo to chciałabym trochę z tyłka zrzucić, a tu porażka - każdy wywalczony kilogram spada z i tak mizernego biustu a tyłek jak był wielki, tak jest Odpowiedz Link