szakruk
30.03.10, 15:52
Witam chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o moich wynikach ? wynik wyszedł ujemny ale IgM na granicy wątpliwości więc nie wiem wszytsko ok czy raczej powtórzyć badanie.
Borelioza IgM - ilościowo
Wynik w surowicy 15.62 RU/ml
Interpretacja wyniku:
Wynik ujemny od 16.0 RU/ml
Wynik wątpliwy 16.0-22.0 RU/ml
Wynik dodatni powyżej 22.0 RU/ml
RU - jednostki względne
Badanie wyk. na EUROIMMUN ANALYZER I
Borelioza IgG - ilościowo
Wynik w surowicy 8.00 RU/ml
Interpretacja wyniku:
Wynik ujemny od 16.0 RU/ml
Wynik wątpliwy 16.0-22.0 RU/ml
Wynik dodatni powyżej 22.0 RU/ml
RU - jednostki względne
Badanie wyk. na EUROIMMUN ANALYZER I