26.10.22, 18:32
Cześć, nazywam się Julia, pierwszy raz w życiu zdecydowałam się napisać na forum, dotychczas tylko je czytałam. 3-4 tygodnie temu zaczęłam się bardzo dziwnie czuć. Biegunki na przemian z zaparciami, potworne bóle głowy (lekooporne), fascykulacje mięśni (wszystkich, dosłownie co chwila mi coś drga), wędrujące bóle mięśni i stawów, przeczulica skóry, parestezje (które od jakiegoś czasu zakłócają mi sen), co za tym idzie bezsenność, wewnętrzne rozedrgane, sztywność i drętwienie karku, dziwne stany lękowe tak w dużym skrócie mogę opisać to co się ze mną dzieje. Dużo biegałam po lesie w te wakacje . Około 2,5-3 miesiące temu pojawił się na mojej skórze rumień wędrujący, charakterystyczny dla boreliozy, miał on raptem 3-4 cm średnicy więc zrzuciłam to na karb jakiegoś odczynu alergicznego i zapomniałam o temacie. Jestem na etapie diagnozy testem Elisa i WB, czekam na wyniki. Panicznie się boje, tym bardziej, że skuteczność powyższych testów pozostawia wiele do życzenia, a moje samopoczucie z dnia na dzień jest gorsze. Rodzina, bliskie mi osoby twierdzą, że wymyślam, przez ten krótki czas zrobiłam parę badań, które nie wykazały nieprawidłowości. Sugerują leczyć głowę. Nie jestem typem hipochondryka i jest mi zwyczajnie przykro, że traktują mnie jak jakąś niespełna rozumu osobę. Zostałam ze swoimi dziwnymi objawami sama. Proszę, dajcie jakieś słowa otuchy, powiedzcie czy ktoś z Was też się z tym boryka. Z bezsilności mam ochotę usiąść tam gdzie stoję i zacząć płakać. Jest mi niewypowiedzianie źle.
Obserwuj wątek
    • hasegawa Re: Borelioza 26.10.22, 21:12
      Koleżanko, napisz do mnie na maila rioobrav00(małpa)gmail.com podam facebooka, którego prowadzę dla osób chorych. Powiem Ci co wiem, a wiem dużo, bardzo dużo na własnym przykładzie. Nie masz żadnej choroby psychicznej, masz obiektywne objawy tj fascykulacje więć nie ma mowy o zmyślaniu, miałaś rumień, nie jesteś osobą niepoczytalną, piszesz z sensem pomimo ciężkiej choroby, nikt nie ma prawa Ci nie wierzyć i brać za kłamce, przyjmując wysoceprawdopodobny kontakt z kleszczem, masz prawo przypuszczać, że mogłaś zostać zakażona. Nagrywaj objawy fascykulacje, bardzo typowy objaw dla boreliozy. Pamiętaj, jeżeli objawy pojawiły się nagle to coś prawdopodobnie atakuje Twój organizm. Zacznij od WB jeżeli wyjdzie jakikolwiek pasek to staraj się iść w tym kierunku, pamiętaj nie opieraj się na wiedzy jednego lekarza, jeżeli odmówi podania antybiotyku idź do innego i zapomnij o NFZ.
    • leszekk1234 Re: Borelioza 30.10.22, 22:55
      to na pewno borelioza lecz się wg buhnera możesz wziąć nanoborel miałem borelioze i wyleczyłem mój mail lehorod3@gmail.com

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka