just_the_girl
14.10.10, 08:53
Hej, czy swoim pociechom, które chodzą do przedszkola, kupiliście jakiekolwiek "drobiazgi" do wręczenia paniom opiekującym się Waszymi dziećmi ? Odprowadzając dzisiaj swojego smyka do przedszkola, zauważyłam, że część dzieci (a właściwie rodziców) niosła jakieś kolorowe torebki, chyba głównie ze słodyczami :). Czy sądzicie, że powinno się kupić jakiś drobiazg z tej okazji ? Bo ja mam mieszane uczucia w tej materii.