KS i PKS

24.02.11, 14:35
Jednym z czterech chętnych na siedlecki PKS (podaje Radio P) jest budowniczy KS.
I pewnie nie da się zastraszyć.

Gdzie ten dworzec będzie?
PKS, mógł to rozegrać na swoją korzyść sprzedając wcześniej plac na którym stoi dworzec.
Jednak pewnie byli przez zaprzyjaźnionych urzędników blokowani!
    • felnet KS KS 24.02.11, 15:53
      KS KS
      Komunikacja Samochodowa Konstanty Strus
    • ricar-do58 Re: KS i PKS 24.02.11, 18:21
      www.siedleckierealia.za.pl/najnowsze.htm
      • felnet Re: KS i PKS 25.02.11, 12:57
        RP donosi:
        "...pakiet 483 565 akcji o wartości nominalnej 10 złotych każda. Jest to 85 procent akcji siedleckiego PKS-u, pozostałe 15 procent ma być rozdzielone wśród załogi."

        do 8.03 będzie wiadomo coś więcej.

        za 5 mln chyba SK nie odpuści?
        • efaster Re: KS i PKS 25.02.11, 13:37
          za 5 mln. to prawie jak za free 85 % akcji grunty w centrum miasta. Co prawda 16 % będą mieli pracownicy, ale zawsze pakiet większościowy to większościowy. Kto ma większość ten rządzi.

          Zastanawia mnie tylko jedna kwestia, dlaczego zostawili część hotelu na Wojskowej 5 ?? Czyżby nie był własnością KS ?? Dziwne, zburzyli restaurację i cześć hotelu od strony boiska,a tą zastawili.

          A tak z innej beczki wierzycie w to, że piłkarze zagrają tam mecz pożegnalny jak to sobie deweloper wymyślił ?? Bo dla mnie to raczej mało możliwe z uwagi na napięty terminarz, liga kończy się 18 czerwca, a (w przypadku awansu do II) zaczyna się 1 sierpnia, ale przygotowania zaczną się już pewnie w lipcu. Więc zostaje tylko 2 połowa czerwca, kiedy piłkarze będą na urlopach i będą zmęczeni po trudach ligowych.

          No chyba, ze przełożą jakieś spotkanie ligowe w trakcie sezonu albo zagrają w tygodniu (te ostanie rozwiązanie mocno ryzykowne) z uwagi na możliwość kontuzji czy przemęczenia zawodników, bo granie środa-sobota, kilka tygodni z rzędu bardzo meczy, bo pamiętajmy ze gramy tez w finałach wojewódzkich PP.

          mkppogonsiedlce.pl/aktualnoci/home/36-wiadomosci/2013-znamy-dokadne-terminy-spotka-u-siebie
Inne wątki na temat:
Pełna wersja