brat_szczepana
27.05.04, 11:19
GDZIE: Siedlce, Pub Klimatyzacja (ul. 11 Listopada 23, niedaleko katedry)
KIEDY: 19 czerwca 2004, start godz. 15.30
INFO:
Zapraszamy na koncert open air i liczne imprezy towarzyszące. Zakończenie
koncertu zaplanowano o godz. 23.00, a dodatkowe imprezy potrwają w pubie do
rana.
Podczas całego festiwalu będzie można oglądać wystawę "CZAROWNICE" - zbiór
reprodukcji przedstawiający wyobrażenia o wiedźmach jak również fakty
dotyczące historii polowania na czarownice
***********
Powyższy tekst widnieje na linku
www.independent.pl/koncerty/festiwale/podpunkt/
Co to jest festiwal podpunkt? Czy ktoś coś o tym słyszał?