Dodaj do ulubionych

SIEDLECKO-KRAKOWSCY STUDENCI

18.07.05, 10:19
UJotowcy, AGHowcy, ludzie z AE, AP, PWST, ASP i wszelkich krakowskich
wynalazków łączmy się :)))))))
Obserwuj wątek
    • Gość: student Re: SIEDLECKO-KRAKOWSCY STUDENCI IP: 81.15.159.* 18.07.05, 10:23
      Zgoda, tylko w jakim celu?
      • jsq Re: SIEDLECKO-KRAKOWSCY STUDENCI 18.07.05, 10:26
        jak przeczytałem to od razu klimat tego miasta poczułem :D
    • Gość: Bambi Re: SIEDLECKO-KRAKOWSCY STUDENCI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 21:28
      miasto mojej alma-mater :)
      a byli się tyż mogą łączyć ? ;)
      • Gość: mariano Re: SIEDLECKO-KRAKOWSCY STUDENCI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 21:43
        A obecni doktoranci?:)
        • Gość: Bambi Re: SIEDLECKO-KRAKOWSCY STUDENCI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 21:54
          no przecie napisal : "i wszelkich krakowskich wynalazkow" ;))))
          • Gość: mariano Re: SIEDLECKO-KRAKOWSCY STUDENCI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 22:02
            Wynalazków he he:)
            • jsq Re: SIEDLECKO-KRAKOWSCY STUDENCI 19.07.05, 07:20
              ...bo tak sobie rok postudiowałem i spostrzegłem że całkiem silną reprezentację
              mamy:))
              a głowy na południu nie tak mocne jak na wschodzie, także promujemy wspólnie
              kulturę kresową i południowcom staram się odporność na nasze mocne wyroby z
              ziemniaków wyrabiać.
              • mattiz Gdańsk pozdrawia Kraków!!1 20.07.05, 22:15
                No bo to wszak bratnie miasto w walce z hegemoniją Stolycy.
                Śląsk, Wisełka, Lechia Gdańsk - wielkie perły pięknych miast... i inne piosenki
                o Wiśle na Wawelu, co sie u nas kończy.
                To Gdański student pozdrawia Krakowskich studentów z Siedlec... ;-)
                • jsq Re: Gdańsk pozdrawia Kraków!!1 20.07.05, 23:53
                  jako że mieszkam w innej części miasta z mojego okna rozpościera się widok na
                  inny napis, pasy-arka-lech, ale też Trójmiasto :))
                  • jsq Re: Gdańsk pozdrawia Kraków!!1 20.07.05, 23:56
                    a do Gdańska co jakiś czas zaglądam odwiedzając innego siedleckiego studenta
                    (jesteśmy wszędzie)
                    akademiki na polanki/ach są cool :)

                    Także pozdrawiamy Gdańsk serdecznie.
                  • Gość: Bambi Re: Gdańsk pozdrawia Kraków!!1 IP: *.plusgsm.pl 21.07.05, 07:58
                    a z mojego okna aktualnie Kopiec Kościuszki :) ale tylko na chwile ;(
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka