jsq 18.07.05, 10:19 UJotowcy, AGHowcy, ludzie z AE, AP, PWST, ASP i wszelkich krakowskich wynalazków łączmy się :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: student Re: SIEDLECKO-KRAKOWSCY STUDENCI IP: 81.15.159.* 18.07.05, 10:23 Zgoda, tylko w jakim celu? Odpowiedz Link Zgłoś
jsq Re: SIEDLECKO-KRAKOWSCY STUDENCI 18.07.05, 10:26 jak przeczytałem to od razu klimat tego miasta poczułem :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bambi Re: SIEDLECKO-KRAKOWSCY STUDENCI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 21:28 miasto mojej alma-mater :) a byli się tyż mogą łączyć ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mariano Re: SIEDLECKO-KRAKOWSCY STUDENCI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 21:43 A obecni doktoranci?:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bambi Re: SIEDLECKO-KRAKOWSCY STUDENCI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 21:54 no przecie napisal : "i wszelkich krakowskich wynalazkow" ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mariano Re: SIEDLECKO-KRAKOWSCY STUDENCI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 22:02 Wynalazków he he:) Odpowiedz Link Zgłoś
jsq Re: SIEDLECKO-KRAKOWSCY STUDENCI 19.07.05, 07:20 ...bo tak sobie rok postudiowałem i spostrzegłem że całkiem silną reprezentację mamy:)) a głowy na południu nie tak mocne jak na wschodzie, także promujemy wspólnie kulturę kresową i południowcom staram się odporność na nasze mocne wyroby z ziemniaków wyrabiać. Odpowiedz Link Zgłoś
mattiz Gdańsk pozdrawia Kraków!!1 20.07.05, 22:15 No bo to wszak bratnie miasto w walce z hegemoniją Stolycy. Śląsk, Wisełka, Lechia Gdańsk - wielkie perły pięknych miast... i inne piosenki o Wiśle na Wawelu, co sie u nas kończy. To Gdański student pozdrawia Krakowskich studentów z Siedlec... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
jsq Re: Gdańsk pozdrawia Kraków!!1 20.07.05, 23:53 jako że mieszkam w innej części miasta z mojego okna rozpościera się widok na inny napis, pasy-arka-lech, ale też Trójmiasto :)) Odpowiedz Link Zgłoś
jsq Re: Gdańsk pozdrawia Kraków!!1 20.07.05, 23:56 a do Gdańska co jakiś czas zaglądam odwiedzając innego siedleckiego studenta (jesteśmy wszędzie) akademiki na polanki/ach są cool :) Także pozdrawiamy Gdańsk serdecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bambi Re: Gdańsk pozdrawia Kraków!!1 IP: *.plusgsm.pl 21.07.05, 07:58 a z mojego okna aktualnie Kopiec Kościuszki :) ale tylko na chwile ;( Odpowiedz Link Zgłoś