Gość: lola IP: *.imgw.pl 31.01.03, 12:28 Witam! Czy jest jeszcze KTOŚ, kto o kilku wolnych dniach może marzyć dopiero w lipcu? Taka pogoda: śnieg!słońce! a tu trzeba siedzieć w pracy. Buuuuu! pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kolec Re: urlop IP: *.*.*.* 31.01.03, 16:15 Skarbie, mam zaległy urlop za 2002 i widoki na urlop w tym roku ... może w październiku. Pozdrawiam towarzyszkę niedoli. Trzymajmy się ... ciepło! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Megan Re: urlop IP: *.minsk-mazowiecki.sdi.tpnet.pl 02.02.03, 13:28 A JA WŁAŚNIE ZDAŁAM OSTATNI EGZAMIN I MAM CAŁY TYDZIEŃ WOLNY!!!!!!!! BEDE SPAĆ DO POLUDNIA, BEDE CHODZIC DO KINA, OGLĄDAC TV, WYJADĘ GDZIEŚ ZA TO PRZEBRZYDŁE MIASTO WRESZCIE Z MOJĄ DRUGĄ POŁÓWKĄ, KTÓRĄ TROSZKE OSTATNIO, PRZEZ TĄ SESJĘ ZANIEDBAŁAM:)JEDNYM SŁOWEM BEDE UŻYWAĆ ŻYCIA NA MAXA:) KTO MI ZAZDROŚCI??????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: turist Re: urlop IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 02.02.03, 23:14 Ale ta Megan ma klawe życie. Pomęczyła się na egzaminach - trzeba jej to oddać - ale teraz może się pobyczyć. Miłych wakacji! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: urlop IP: *.imgw.pl 03.02.03, 09:05 No to wszystkim, którzy są z Siedlec (choć pracują w Stolicy), życzę superowego odpoczynku i pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolec Re: urlop IP: *.*.*.* 03.02.03, 13:11 Łączą nas nasze Siedlce, chociaż nie wszyscy pracują w Warszawie, niektórzy jeszcze w Siedlcach. Lola, nie martw się, gdy oni wrócą - wtedy my może urwiemy sobie 1 albo w porywie wspaniałomyślności nawet 2 wolne dni. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś