IP: *.imgw.pl 31.01.03, 12:28
Witam! Czy jest jeszcze KTOŚ, kto o kilku wolnych dniach może marzyć dopiero
w lipcu? Taka pogoda: śnieg!słońce! a tu trzeba siedzieć w pracy. Buuuuu!
pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • Gość: kolec Re: urlop IP: *.*.*.* 31.01.03, 16:15
      Skarbie, mam zaległy urlop za 2002 i widoki na urlop
      w tym roku ... może w październiku.
      Pozdrawiam towarzyszkę niedoli. Trzymajmy się ... ciepło!
      • Gość: Megan Re: urlop IP: *.minsk-mazowiecki.sdi.tpnet.pl 02.02.03, 13:28
        A JA WŁAŚNIE ZDAŁAM OSTATNI EGZAMIN I MAM CAŁY TYDZIEŃ WOLNY!!!!!!!! BEDE SPAĆ
        DO POLUDNIA, BEDE CHODZIC DO KINA, OGLĄDAC TV, WYJADĘ GDZIEŚ ZA TO PRZEBRZYDŁE
        MIASTO WRESZCIE Z MOJĄ DRUGĄ POŁÓWKĄ, KTÓRĄ TROSZKE OSTATNIO, PRZEZ TĄ SESJĘ
        ZANIEDBAŁAM:)JEDNYM SŁOWEM BEDE UŻYWAĆ ŻYCIA NA MAXA:) KTO MI ZAZDROŚCI???????
        • Gość: turist Re: urlop IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 02.02.03, 23:14
          Ale ta Megan ma klawe życie. Pomęczyła się na egzaminach - trzeba jej to oddać -
          ale teraz może się pobyczyć. Miłych wakacji!
        • Gość: lola Re: urlop IP: *.imgw.pl 03.02.03, 09:05
          No to wszystkim, którzy są z Siedlec (choć pracują w Stolicy), życzę superowego
          odpoczynku i pozdrawiam!
          • Gość: kolec Re: urlop IP: *.*.*.* 03.02.03, 13:11
            Łączą nas nasze Siedlce, chociaż nie wszyscy pracują
            w Warszawie, niektórzy jeszcze w Siedlcach.
            Lola, nie martw się, gdy oni wrócą - wtedy my może
            urwiemy sobie 1 albo w porywie wspaniałomyślności nawet
            2 wolne dni.
            Pozdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka