Dodaj do ulubionych

Siedlce na antenie POLSKIEGO RADIA BIS

19.05.03, 20:06
W poniedziałek 26 maja 2003r. w IV programie PR BIS
audycja o historii i dniu dzisiejszym Siedlec. Można o
tym przeczytać na oficjalnym portalu miasta Siedlce.

www.siedlce.um.gov.pl/
Obserwuj wątek
      • Gość: MIKI Re: Musimy tego posłuchać! IP: *.lukow.sdi.tpnet.pl 23.05.03, 10:57
        Ilu mieszkańców Siedlec słucha radia BIS???? Są dwie rozgłośnie na antenie
        których Siedlce pojawiają się znacznie częściej. Myślę o Radiu dla Ciebie i
        Radiu Podlasie. Tych rozgłośni słucha znacznie więcej Siedlczan. Więc nie wiem
        skąd ten entuzjazm na stronach WWW Miasta. A może w Programie Radia BIS
        Siedlce były pokazane przez pryzmat rządzących tym miastem. Taką reklamę (a
        może kryptoreklamę) jestem w stanie zrozumieć.
      • Gość: Westwind Re: Siedlce na antenie POLSKIEGO RADIA BIS IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 25.05.03, 16:31
        Myślę, że również w Siedlcach są tacy, którzy słuchają radia BIS. Na pewno są
        to ci, których interesuje szeroko rozumiana tematyka kulturalna, literatura,
        historia, obyczaje polskie i róznych narodów, odkrycia naukowe i techniczne,
        medycyna i świat. Nie jest to radio pt. "bez cienia gadania" czyli 24h łupu-
        cupu. Nie mam nic przeciw niezłej muzyce rozrywkowej, ale normalny człowiek
        słucha nie tylko hitów, lecz także myśli i chce się również jak najwięcej
        dowiedzieć.

Audycja "Krajobrazy" jest ciekawym cyklem o różnych miastach i regionach. Nie
        tak dawno słyszałem program o Węgrowie i nie było tam kadzenia władzom, lecz
        opowieść o historii miasta, arianach, niektórych wybitnych osobistościach
        wpisanych w hostorię miasta, tradycjach kulturalnych i obyczajowych.
        Bardzo ciekawa audycja była też o Chodzieży, Kudowie, Ciechanowie i Nieborowie.
        Polecam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka