Dodaj do ulubionych

prośba do BOR-u,

04.12.08, 12:23
nie dopuśćcie panowie do wizyty Prezydenta na granicy Korei
Północnej i Południowej, od wojny 1950-53 był tan stan bez
większych konfliktów zbrojnych, po co to zmieniać,
Obserwuj wątek
    • siedlczanin13 Re: prośba do BOR-u, 04.12.08, 13:32
      i jeszcze do ceników : nie wypuszczajcie posłów z PiS-u za granicę
      RP , niech robią "chlew" tylko w kraju,
      " Do Kancelarii Sejmu wpłynęło zawiadomienie wysłane przez
      cypryjski hotel na Cyprze w sprawie zachowania posłów PiS Karola
      Karskiego i Łukasza Zbonikowskiego. Zdaniem pełnomocnika hotelu,
      polscy parlamentarzyści byli pijani i m.in. uszkodzili wózki
      golfowe. - Naciągacze zdarzają się wszędzie - komentuje sprawę
      Karski."
      www.tvn24.pl/-1,1575943,0,1,poslowie-pis-jezdzili-pod-wplywem-alkoholu-wozkami-do-golfa,wiadomosc.html
    • no_login Re: prośba do Siedlczanina 13 04.12.08, 16:58
      Nie zawracaj d...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka