Dodaj do ulubionych

okna -która firmę polecacie

29.05.09, 02:45
witam,niedługo kończymy budowę domu i zastanawiamy się której firmy
okna wybrać, mamy do wyboru vesto, marko, plastimet, drutex, którą
firmę a którą mamy omijać z daleka :)
Obserwuj wątek
    • 74rr Re: okna -która firmę polecacie 08.06.09, 18:51
      Budowę mam jeszcze przed sobą ale próbuję wszystko zaplanować. Dużo osób chwali
      "OKNA Z KRAKOWA". Na moje oko wykonane są estetycznie. Z jakiego materiału
      budowaliście dom? Możecie polecić dobrą ekipę budowlaną?
        • xlolus Re: okna -która firmę polecacie 09.06.09, 19:39
          a ja bardzo polecam BUDEXPOL, mają siedzibę w atlasie na dole i w Iganiach za
          CPNem orlenu. ja wymieniałam u nich plastiki w mieszkaniu, a brat wstawiał w
          nowym domu okna drewniane. chyba rodzinna firma, bardzo sympatyczni ludzie,
          dokładnie wszystko tłumaczą cierpliwie. a montaż to w ogóle byłam w szoku,
          4-pokojowe mieszkanie z kuchnią, a zrobione w jeden dzień, pięknie wykończone,
          oblistwowane, ekipa zostawia po sobie porządek. tak samo u brata na budowie
          było, wszystkie śmieci pozabierane, szybko, bezproblemowo. POLECAM!
    • strausss Re: okna -która firmę polecacie 30.06.09, 00:15
      Jeśli chcesz tanie okna - Vito,jeżeli drogie - Okna z Krakowa
      Na dobrą sprawę dla laika różnice są jedynie estetyczne - co sie komu bardziej podoba.
      Odradzałbym Marko,towar jakościowo podobny jak Vito ale drożej i w razie problemów "klient twój wróg".
      Co do Plastimetu i Drutexu firmy "mocno" zamiejscowe a zdecydowanie mniejsze od "krakowiaków" - ewentualna reklamacja może potrwać.
      • hejkins Re: okna -która firmę polecacie 30.06.09, 11:30
        a ja "krakowiaków" nie polecam, dla oka piekny rabat a w
        rzeczywistości cena kosmos, dla mnie to cwaniaki a okna jak okna,
        osobiście kupiłem w Vito i jestem bardzo zadowolony, miła obsługa,
        profesjonalne podejście. Brat kupował w firmie Budvar na
        Floriańskiej po Turyście i tez ok, facet sprzedawca dobrze obeznany
        w temacie.
    • salvadorde Re: okna -która firmę polecacie 30.06.09, 14:13
      Zależy na jakich cechach okna najbardziej Ci zależy. Jeśli chcesz PCVki to nie
      wiem, co poradzić, jeśli zaś drewniane to ja jestem zadowolony z okien Capital
      Stolbud Włoszczowa. Są ciche, ładnie się prezentują i przede wszystkim są
      energooszczędne, co miało dla mnie znaczenie. Zaś ceny wbrew pozorom nie są wysokie
      • strausss Re: okna -która firmę polecacie 30.06.09, 21:06
        Przcież pisałem - "jeżeli drogie to okna z krakowa" :P
        Co do Vito to rzeczywiście mają bardzo przyjazne nastawienie do klienta - warte naśladowania.
        Jeżeli chodzi o energooszczędność - cóż, we wszystkich oknach czy to drewnianych czy też pcv standardem jest pakiet szyb zespolonych o przenikalności cieplnej u=1,0 lub u=1,1 a przecież rama oscieżnicy i skrzydła to mała część okna w porównaniu do szyby.Rzeczywiście są różnice w przenikalności cieplnej drewna i pcv,oraz profili pcv 4,5 lub 6 komorowych, ale są one raczej istotne dla fachowców i maniaków(tak jak różnice między procesorami intela lub amd).
        Osobiście radziłby kierować się ceną, jakością obsługi i estetyką.
        Np. Avangarde sprzedawane przez Vito to raczej polonez niż mercedes, ale w cenie "malucha" i z wyglądem bmw :D
        • wikii1976 Re: okna -która firmę polecacie 03.07.09, 13:54
          czytam i tak czytam i juz sama nie wiem na które się zdecydować,
          okna z krakowa owszem ładne na pewno solidne ale za tą cenę co nam
          pani wyliczyła to w innej firmie kupię okna oraz drzwi do całego
          domu, jedni narzekają na vito inni nie, drutex mało znana firma, alu
          plast dobre ale w jednej firmie nam powiedziano że do pomiaru okien
          oni nie przyjeżdzają tylko sami mamy to zrobić.
          • strausss Re: okna -która firmę polecacie 09.07.09, 18:45
            Jeżeli firma nie oferuje pomiaru okien to dyskfalifikacja na starcie- takie podejście do klienta mówi wszystko o firmie.
            Co do "krakowiaków" to rzeczywiście zdzierają mocno, chociaz towar mają dobry.
            Ale jak juz pisałem prawie wszystkie okna pcv oferowane na rynku różnia sie głównie od strony wizualnej,dlatego nie warto przejmować się technicznymi szczegółami bo głównie są to różnice marketingowe.
            Istotna jest cena(unikać wyjątkowych okazji bo można kupic coś egzotycznego)i jakość obsługi klienta.
    • xfinlandia Re: okna -która firmę polecacie 14.07.09, 12:27
      Hmm..
      glupio jest pisać że polecam siebie ;-) a z drugiej strony podszywać
      się pod potencjalnego zadowolonego klienta też nie jest w porządku..
      To może tak pół - neutralnie? zapraszam do odwiedzenia swojej strony
      www.alterdom.pl
      i życzę owocnej dyskusji.

Ps. I może mi za to wykasują post, ale poleam forum Muratora - jest
      tam zarejestrowana "Grupa Siedlce" - razem będzie raźniej.
    • ludek1122 Re: okna -która firmę polecacie 27.05.10, 22:59
      "Strauuss" nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że w Marko w razie reklamacji
      klient=wróg ponieważ pracuję w Marko 3 lata w obsłudze klienta i nigdy się nie
      zdarzyło żeby klient był zostawiony sam sobie, a nawet nie raz jeździ się do
      klientów do regulacji okien których 10 letnia gwarancja dawno minęła...

Mało tego jesteśmy producentem - mamy na miejscu wszystkie potrzebne części do
      ewentualnego serwisu więc nie ma możliwości żeby się nie dało się od ręki
      naprawić okna.

Nawet nie raz w terenie się zdarzało reperować nie swoje okna ponieważ sklep
      który sprzedał nie istnieje lub kupione u handlarza któremu było łatwo sprzedać
      a teraz nie chce się tyłka ruszyć żeby sprowadzić zepsuty detal.

Jeśli chodzi o jakość, najczęściej sprzedaje się okno podstawowe 5 komorowe,
      produkujemy też grubsze, mamy odpowiedz na wymagania każdego klienta, to klient
      decyduje jakie sobie życzy my jedynie możemy doradzić jakie jest optymalne
      rozwiązanie.

pozdrawiam
      www.marko-okna.pl
      • leop24 Re: okna -która firmę polecacie 16.06.10, 23:48
        Jakość produktów firmy Marko jakieś 10 lat temu była naprawdę dobra. Obecnie
        widać i słychać, iż pan Mariusz wcale nie przejmuje się klientami. Ostatnio w
        środowisku słychać pogłoski o sprzedaży firmy. Jeżeli chodzi o obsługę klienta
        to panie w biurze oczywiście prezentują się bardzo dobrze a przy przyjmowaniu
        zamówienia są bardzo miłe. Jednak potem wychodzi dopiero prawdziwe oblicze
        firmy. Marko zawsze znajdzie masę argumentów aby odmówić uznania reklamacji.
        Typowym tłumaczeniem jest zła wentylacja i wilgotność w pomieszczeniu (nawet
        jeśli jest zamontowana klimatyzacja). Kolejnym problemem firmy jest także duża
        rotacja monterów. Jeżeli ktoś chce mieć tanie okna może zaryzykować zakup okien
        w tej firmie. Dla osób ceniących sobie przede wszystkim wysoką jakość
        (równoznaczne jest to z odpowiednią ceną) polecam Okna z Krakowa.
        P.S. Ludek zajmij się lepiej robieniem pizzy bo to wychodzi wam bardzo dobrze.
        • annamisiaczek Re: okna -która firmę polecacie 19.06.10, 04:18
          Witam otóż tak się składa ze Pan leop24 i Pan assaus czy jakos tak to ta sama i
          jedna osoba. Czyli syn właściciela okien firmy z Krakowa!
          Po drugie walka konkurencji tutaj jest po prostu dziecinna a tacie prowadzącego
          firmę z Krakowa przekazałbym o zejście z ceny i z ludzi.
          Marko na rynku jest 17 lat 10 lat robilo dobre okna teraz robi jeszcze lepsze, a
          poza tym sama mialam sytuacje kiedy Vito nie chcialo przyjechac na poprawę okien
          bo sie opuscily stwierdzili: ,, nie mamy czasu do jezdzenia do 1 klienta,,.
          MArko pomoglo i nie bylo problemu. leop24 pocwicz i zablokuj lepiej swoje IP bo
          beda wiedziec gdzie szyby bic ;o
          • sliver_1 Re: okna -która firmę polecacie 19.06.10, 09:51
            annamisiaczek napisała:

> Witam otóż tak się składa ze Pan leop24 i Pan assaus czy jakos tak
            to ta sama i
            > jedna osoba. Czyli syn właściciela okien firmy z Krakowa!

A TY czyim jesteś synem/córką, że tak ciągle reklamujesz firmę z
            Piasków Zamiejskich i pizzerię na Składowej? Właściciela "Marko"? ;)
          • leop24 Re: okna -która firmę polecacie 19.06.10, 23:38
            annamisiaczek napisała:
            > MArko pomoglo i nie bylo problemu. leop24 pocwicz i zablokuj lepiej swoje IP bo
            > beda wiedziec gdzie szyby bic ;o

Szyby mam z Marko i to podobno wzmacniane. Przyzwyczaiłem się już do nich
            ale trudno. Swoim postem prezentujecie wspomniane wcześniej podejście do
            klienta. Moje gratulacje. Widzę, że do propagandy zatrudniono już całą rodzinę.
        • krzycho791 Re: okna -która firmę polecacie 19.06.10, 04:28
          leop24 napisał:
          > P.S. Ludek zajmij się lepiej robieniem pizzy bo to wychodzi wam bardzo dobrze.

leop24 to sąsiad mieszkający na Rakowieckiej/skladowej powiązany z oknami z
          krakowa. Pokłucił się z ojcem i nie chcial od niego okien więc sam szukał z
          innej firmy a że mu nie dali na raty to teraz oskarża firmę/firmy bo jesgo taty
          jest lepsza. leop24 lepiej pisac z 1 konta a nie z 2 kont. Następna sprawa.
          Pizzerie prowadzi starszy syn a nie firma więc najpierw dowiedz się prawdziwych
          rzeczy a potem pisz na forum realne historie. Zazdrościsz że człowiekowi udało
          się coś stworzyć? W twoim przypadku to siedzenie w domu przed monitorem i
          robienie z siebie durnia. Pisz prawdę i z jednego konta bo nie jeden Ci mordę
          oklepie. Pozdro

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka