Gość: marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.05, 20:15 Dzisiaj o 20.15 w Programie I TVP film Polańskiego PIANISTA o Władysławie Szpilmanie - kolejnym genialnym chłopaku z Sosnowca! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cookiee Re: 20.15 PIANISTA - Chłopak z Sosnowca! 18.04.05, 12:58 tylko szkoda ze w dodatku do Dziennika Zachodniego z programem TV napisali "pianista z Warszawy" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: 20.15 PIANISTA - Chłopak z Sosnowca! IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 18.04.05, 13:27 Szpilman mieszkał w Sosnowcu do 24 roku zycia! Odpowiedz Link Zgłoś
grzes.sosnowiec Re: 20.15 PIANISTA - Chłopak z Sosnowca! 18.04.05, 22:26 cookiee napisał: > tylko szkoda ze w dodatku do Dziennika Zachodniego z programem TV napisali > "pianista z Warszawy" No niestety, słabe jest to nasze Zagłębie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Re: 20.15 PIANISTA - Chłopak z Sosnowca! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.05, 00:19 Oglądałem ten film. Zrobił na mnie duże wrażenie. Przez kilka dni o nim myślałem. Jak nisko (mam na myśli nazistów) można upaść, żeby tak okrutnie i bezwzględnie traktować innych ludzi!? ... "IDEAŁ SIĘGNĄŁ BRUKU!" ... CZUWAJ, EUROPO I ŚWIECIE!!! Odpowiedz Link Zgłoś