Dodaj do ulubionych

20.15 PIANISTA - Chłopak z Sosnowca!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.05, 20:15
Dzisiaj o 20.15 w Programie I TVP film Polańskiego PIANISTA o Władysławie
Szpilmanie - kolejnym genialnym chłopaku z Sosnowca!
Obserwuj wątek
    • cookiee Re: 20.15 PIANISTA - Chłopak z Sosnowca! 18.04.05, 12:58
      tylko szkoda ze w dodatku do Dziennika Zachodniego z programem TV napisali
      "pianista z Warszawy"
      • Gość: Tomek Re: 20.15 PIANISTA - Chłopak z Sosnowca! IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 18.04.05, 13:27
        Szpilman mieszkał w Sosnowcu do 24 roku zycia!
      • grzes.sosnowiec Re: 20.15 PIANISTA - Chłopak z Sosnowca! 18.04.05, 22:26
        cookiee napisał:

        > tylko szkoda ze w dodatku do Dziennika Zachodniego z programem TV napisali
        > "pianista z Warszawy"

        No niestety, słabe jest to nasze Zagłębie.
        • Gość: harc mistrz Re: 20.15 PIANISTA - Chłopak z Sosnowca! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.05, 00:19
          Oglądałem ten film.
          Zrobił na mnie duże wrażenie.
          Przez kilka dni o nim myślałem.
          Jak nisko (mam na myśli nazistów) można upaść, żeby tak okrutnie i bezwzględnie
          traktować innych ludzi!?
          ...
          "IDEAŁ SIĘGNĄŁ BRUKU!"
          ...
          CZUWAJ, EUROPO I ŚWIECIE!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka