Dodaj do ulubionych

TBSy Sosnowiec

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.08, 12:04
Czy wiadomo coś na temat kolejnych inwestycji TBS w Sosnowcu? W
listopadzie zawiesili przyjmowanie wniosków a teraz od zeszłego
tygodnia znów przyjmują. Czyżby coś ruszyło? Na samym terenie gdzie
ma być wybudowany Cynamonowy Dom nic się nie dzieje. Czekają na
zimę?
Obserwuj wątek
    • Gość: oczekująca Re: TBSy Sosnowiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 16:39
      Podbijam temat. Czy naprawdę nikt się tym nie interesuje? Też
      chciałabym poznać jakieś konkrety. Pani sekretarka w TBSach nic nie
      wie i odsyła do kierowniczki, której wiecznie nie ma albo nie
      odbiera telefonów.
      • Gość: lolo Re: TBSy Sosnowiec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.08, 12:28
        Co Wy za głupoty opowiadacie. Ja tam się dodzwoniłem bez problemów,
        bardzo miła i kulturalna Pani. Wszystko uprzejmie mi wyjaśniła. A
        nawiązując do cynamonowego domu to w marcu wydana została zgoda na
        budowę, w tej chwili oczekują na promesę z banku, która będzie lada
        dzień, póxniej zostanie ogłoszony przetarg na wykonawcę. Ponoć do
        końca roku mają zacząć.
        • Gość: bodzio Re: TBSy Sosnowiec IP: 62.153.111.* 16.09.08, 14:38
          Ja mam dokladnie takie same informacje jak lolo. Więc jednak coś
          wiadomo. Wystrczy się interesować ;-) Budowa Cynamonowego domu ma
          wystartować jeszcze w tym roku. A decyzja o przydziale mieszkań ma
          być w pierwszym kwartale 2009.
    • Gość: cisza Re: TBSy Sosnowiec IP: *.chello.pl 08.12.08, 21:11
      cisza
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka