wladimirfx 26.11.15, 11:40 Lewar 1:400, Konta od 250 USD, depozyty w PLN w polskim banku. Ktos ma z nimi doswiadczenie? wydaja się ok - www.gcmfx.com/polish/?IB=&ib=&ctag= Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj