Gość: Daro IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 04.02.05, 01:14 No i co Panowie ? Wbrew Waszym oczekiwaniom dzisiaj Elektrim nie poszybował jednak w górę ... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj