IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 04.02.05, 01:14
No i co Panowie ? Wbrew Waszym oczekiwaniom dzisiaj Elektrim nie poszybował
jednak w górę ...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka