IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.05, 14:26
warto obserwować?
Obserwuj wątek
    • Gość: tygrysek Re: pkm ? IP: *.net.autocom.pl 13.04.05, 16:42
      Cos mi sie wydaje, ze gwiazda krauzego juz powoli bladnie. Sam tez sie powoli
      wycofuje z prokomu ...

      -------------------------------------
      Tygrysek
      republika.pl/forex_world/ - FOREX signals
      moosw.republika.pl - sygnały systemu na FW20
      • Gość: ryszardtreflsopot Re: pkm ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.05, 17:09
        to kto wchodzi?b of ny tez wychodzi
      • Gość: ryszardtreflsopot Re: pkm ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.05, 10:15
        masz chyba racje jest to niesamowite gowno i szkoda czasu nad rozwazanie takiej
        transakcji

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka