Gość: ryszardtreflsopot IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.05, 14:26 warto obserwować? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tygrysek Re: pkm ? IP: *.net.autocom.pl 13.04.05, 16:42 Cos mi sie wydaje, ze gwiazda krauzego juz powoli bladnie. Sam tez sie powoli wycofuje z prokomu ... ------------------------------------- Tygrysek republika.pl/forex_world/ - FOREX signals moosw.republika.pl - sygnały systemu na FW20 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryszardtreflsopot Re: pkm ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.05, 17:09 to kto wchodzi?b of ny tez wychodzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryszardtreflsopot Re: pkm ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.05, 10:15 masz chyba racje jest to niesamowite gowno i szkoda czasu nad rozwazanie takiej transakcji Odpowiedz Link Zgłoś