Gość: anna
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
13.09.05, 08:14
Witam,
zapisałam sie na akcje PGNIG i jak wszyscy wiemy bedzie redukcja ponad 90%. W
związku z tym mam pytanie, czy warto kupić akcje PGNIG na debiucie za środki
pieniężne pozostałe z zapisów na akcje?
Pozdrawiam