09.04.06, 23:24
kupilem za 1.04 czekac czy opchnac ?
Obserwuj wątek
    • luki9222 Re: sanwil 09.04.06, 23:33
      czekac.a moze nie...... narazie stoi. nie wiadomo co sie dzieje. kiedys zadalem
      pytanie czy sanwil osiagnal szczyt na 0,98 i zostalem zbesztany. odszukaj inne
      watki o spolce'
      pozdrog
    • sken Re: sanwil 10.04.06, 10:40
      Warto przyjrzeć się wykresowi SNW - papier w tej chwili zachowuje się dokładnie
      tak jak przed szczytowym wybiciem z poziomu <90gr. Myślę że najbliższy
      tydzień-dwa dadzą odpowiedź - albo papier będzie się wahał między 90-96 groszy
      albo przebije 1zł i pojedzie w górę... info, info i jeszcze raz info.
      • mandelieu Re: sanwil 10.04.06, 14:23
        wyraźna konsolidacja była na poziomie 0,91. Trzymaj i czekaj jeszcze snw mile
        nas zaskoczy. Ja miałem to szczę ście że złapałem po 0,79 i dalej trzymam.
        cierpliwości! po co pośpiech
        • sken Re: sanwil 10.04.06, 15:16
          generalnie trzymam, a ile na DT do tej pory zarobilem to juz moja tajemnica ;))
    • kukol69 Re: sanwil 10.04.06, 22:23
      bedziesz mial okazje jutro sprzedać po 1.04-pytanie tylko czy nie lepiej teraz
      kupować :))))))))))
      Muszę przyznać racje nie jakiemu Mario , czas groszówek czy jak wolicie śmieci
      nadszedł.
      Sanwil nastepny w kolejce
      pozdrawiam

    • walek_z_lasu Re: sanwil 11.04.06, 08:19
      Cóż, mam kupiony SNW za 1,02. Dołował nieźle, ale jak kiedyś pisałem - nie
      wymiękam, czekam. Opłaciło się czekanie z NFI Vict, kupiony za 3,80, dołował do
      3,45, obecnie 4,90; Getin kupiony za 7,65 dołował do 6,90, obecnie ponad 9,00;
      IBsystem kupiony za 1,17, dołował do 0,98, obecnie 1,45. To wszystko trzymam
      nadal... Cierpliwości. Wszystkiego dobrego na nadchodzące Święta
      Zmartwychwstania Pańskiego:-)
      • pazurrr1 Re: sanwil 11.04.06, 11:21
        Twój przykład, to nic nowego. Jeśli mogę dać Ci radę, poczytaj sobie o strategii
        B&H (buy & hold). Teraz czekałeś kilkanaście tygodni, kiedyś poczekasz
        kilkanaście lat, a może się zdarzy, że się nie doczekasz. Przemyśl inne
        strategie, np. z zast. stop-loss. Twój przykład, SNW - kupiłeś 1.02,
        sprzedajesz0.97, odkupujesz 0.8. Ile masz zysku?
        • poloxy Re: sanwil 11.04.06, 21:05
          pazurrr1 sorry ale nie jarze
        • konfucjusz007 Re: sanwil 11.04.06, 21:38
          Racja. A czy mógłbys polecić jakis internetowy rachunek maklerski cos jak w
          mbanku tylko zeby mozna bylo tego stop-loss uskuteczniac?
          • pazurrr1 Re: sanwil 11.04.06, 22:44
            Ja mam w DMBOŚ. Oprócz tradycyjnych zleceń z limitem aktywacji mają jeszcze
            zlecenia DM+ i DM-.

            Poloxy, czego nie "jarzysz"? Chętnie wyjaśnię.
            • poloxy Re: sanwil 11.04.06, 22:52
              "Twój przykład, SNW - kupiłeś 1.02,
              sprzedajesz0.97, odkupujesz 0.8. Ile masz zysku?"

              znaczy jak na tym zyskam na takiej tranzakcji bede w plecy chyba ze pozniej kurs skoczy w goreeeee np na 1.06 ale nawet bez tego cudowania bym byl na +
              • pazurrr1 Re: sanwil 11.04.06, 22:59
                Wiesz, teraz to ja nic nie rozumiem, ale sposoby ochrony kapitału (cięcie
                strat!) masz opisane w wątku Citro:

                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=27&w=40136773
                ...i moim

                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=27&w=39319669&a=39319669
              • citro1 Re: sanwil 11.04.06, 23:07
                proste: zakup 1,02 -sprzedaż 97-strata 5gr
                zakup 0,80 sprzedaż np dzisiaj na zamknięciu 0,91-zysk 11gr
                11gr-5gr=6gr
                Rozumiesz.
                • poloxy Re: sanwil 11.04.06, 23:16
                  hmmm teraz rozumiem tylko nasuwa mi sie pytanie kiedy sprzedac...
                  ale gdy kurs akcji idzie caly czas regularnie w dol to nic nie da ..
                  • pazurrr1 Re: sanwil 11.04.06, 23:23
                    Przepraszam, ale ręce opadają. Pozostaje ostatnia rada - dać sobie na jakiś czas
                    spokój z giełdą, pogodzić się ze stratą (bo będą następne!) i poczytać trochę.
                    Zacząć choćby od powyższych linków.
                  • citro1 Re: sanwil 11.04.06, 23:23
                    Da się da, poczytaj uważnie Pazurrra i ucz się pilnie,a kiedyś wyrośnie z
                    Ciebie prawdziwy inwestor.Powodzenia i pozdrawiam.
            • konfucjusz007 Re: sanwil 12.04.06, 09:03
              Thx

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka