p911 16.11.06, 16:10 witam moze byscie pochwalili sie wynikami Waszych systemow (net profit, procent transakcji zyskownych, stosunek przecietnego zysku/straty) dla futures WIG20 od 1998 roku? pozdrawiam p911 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
p911 Re: wyniki systemow 16.11.06, 18:46 ewentualnie jeszcze max zysk i strata, sredni zysk i strata. Odpowiedz Link Zgłoś