Dodaj do ulubionych

AUTOSTRADA PRZEZ BEMOWO I BIAŁOŁĘKĘ

20.07.04, 12:52
Brak zgody na trasę przez Usrynów oznacza puszczenie ruchu z węzła A2 na
trasę Armii Krajowej - tak zwanym łącznikiem.

Pozostaje wybór:

- albo trasa przez Ursynów i rozbicie ruchu autostradowego na dwie części;

- albo puszczenie całego ruchu przez bemowo, Żoliborz, Bielany, Targówek,
Białołękę i Marki.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kabaty Rulez Re: AUTOSTRADA PRZEZ BEMOWO I BIAŁOŁĘKĘ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.04, 12:56
      Kabaty i Ursynow to dzielnica inteligencji i klasy sredniej- mieszkaja tam
      ludzie na poziomie ktorzzy zasluguja na komfort, spokoj i czystosc- NIE MA TAM
      MIEJSCA NA AUTOSTRADY I INNE TEGO TYPU INWESTYCJE!

      bielany i bialoleka to dzielnice biedakow, marginesu , bezrobotnych i
      niewyksztalconych- im autostrada ani wzmozony ruch nie bedzie przeszkadac- a
      nawet beda zadowoleni bo skroci im to droge do supermarketow...
      • varsava Re: AUTOSTRADA PRZEZ BEMOWO I BIAŁOŁĘKĘ 20.07.04, 12:59
        to paskudne blokowisko? pożyjemy, zobaczymy :)))

        Gość portalu: Kabaty Rulez napisał(a):

        > Kabaty i Ursynow to dzielnica inteligencji i klasy sredniej- mieszkaja tam
        > ludzie na poziomie ktorzzy zasluguja na komfort, spokoj i czystosc- NIE MA
        TAM
        > MIEJSCA NA AUTOSTRADY I INNE TEGO TYPU INWESTYCJE!
        >
        > bielany i bialoleka to dzielnice biedakow, marginesu , bezrobotnych i
        > niewyksztalconych- im autostrada ani wzmozony ruch nie bedzie przeszkadac- a
        > nawet beda zadowoleni bo skroci im to droge do supermarketow...
      • Gość: Automobilista Re: AUTOSTRADA PRZEZ BEMOWO I BIAŁOŁĘKĘ IP: 62.233.175.* 20.07.04, 13:00
        Białołęka dzielnicą biedaków i marginesu? A może Żoliborz też?

        Puknij się w głowę, kretynie!

      • Gość: jimmi Re: AUTOSTRADA PRZEZ BEMOWO I BIAŁOŁĘKĘ IP: 212.244.167.* 25.07.04, 19:49
        Jesteś żałosny
      • Gość: markus Re: AUTOSTRADA PRZEZ BEMOWO I BIAŁOŁĘKĘ IP: *.klaudyny.waw.pl / *.waw.pl 27.07.04, 21:54
        Co za debil.
        Ja w zasadzie mieszkam na granicy bielan i zoliborza. I jakos nie czuje sie ani
        biedakiem ani niewyksztalconym czlowiekiem. A skoro Ursynowianie tacy
        inteligentni to dlaczego kupowali tam mieszkania bez sprawdzenia planow
        zagospodarowania :P
        A autostrada powinna sluzyc przede wszystkim warszawiakom i trzeba tylko
        walczyc aby w przyszlosci ruch TIRow nie byl puszczony przez warszawe.
      • Gość: maras67 Re: AUTOSTRADA PRZEZ BEMOWO I BIAŁOŁĘKĘ IP: *.pseinfo.pl / *.pseinfo.pl 04.08.04, 11:33
        Z biedy wyrastali goście na top, ty inteligencjo wielkiej spalni i gigant
        parkingu
      • Gość: Warszawiak Re: AUTOSTRADA PRZEZ BEMOWO I BIAŁOŁĘKĘ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.04, 19:58
        Inteligancja i klasa średnia ? Tak było za czasów PRL kiedy klasa średnia i
        wyższa to były czerwone pająki Teraz co inteligentniejsi się wyprowadzili z tych
        slamsów. Kto z klasy średniej by chciał mieszkać w takim blokowisku, siedlisku
        blockersów i złodziei samochodów zamiast w domku z ogródkiem ?
        O braku inteligencji na Ursynowie świadczą protesty przeciw budowie tunelu pod
        Płaskowicką.
    • Gość: jacek te, vasrava - cos ci sie pomylilo IP: *.u.mcnet.pl 20.07.04, 12:57
      to sa niezalezne dwa projekty

      na razie gddia nie ujawnil przebiegu A1

      najpierw chca 'wydymac' ursynowian

      potem bemowo i zoliborz

      tymczasem OBIE autostrady powinny omijac miasto
      • Gość: placek Spalarnia śmieci na Ursynowie IP: *.acn.waw.pl 20.07.04, 13:25
        skoro już ma być ta autostrada .....
        no i samoloty nisko latają
      • Gość: Bastian Re: te, vasrava - cos ci sie pomylilo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.04, 21:16
        Przecież A1 i A2 mają się krzyżować pod Strykowem, skąd A1 ma lecieć na północ,
        w kierunku Gdańska. I żadną tajemnicą ten przebieg nie jest. Więc o co chodzi?
        Gdzie Stryków, gdzie Warszawa???

        Bastian
        • Gość: jacek hahaha - dobre !!!! IP: *.u.mcnet.pl 26.07.04, 09:39
          tak samo jak A2 - przez Warszawe !!!
        • Gość: komagane Re: te, vasrava - cos ci sie pomylilo IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.07.04, 22:49
          To jakies nieporozumienie co do A-1, która ma rzeczywiscie przechodzic przez
          Piotrków, okolice Łodzi, okolice Kutna i dalej na Gdańsk. Jednak od A-1
          odchodzic ma odnoga, tzw. Via Baltica, na połnocny wschód (Litwa, Łotwa,
          Estonia). I ta własnie droga ma przejsc przez Warszawę po pn-zach stronie,
          przez Zoliborz, Bielany i Białołękę (Trasa A-K). Via Baltica to tez duzy ruch
          tranzytowy, który obecnie przechodzi przez Al. Krakowską, Al. Jerozolimskie i
          Rondo ZesłańcÓw Syberyjskich. Ruch duży, a będzie jeszcze większy, jako że
          kraje bałtyckie tez sie burzliwie rozwijają, chyba szybciej niz my.
          Tranzyt przez Bemowo i Bielany nie ma związku z tranzytem przez Ursynów (na
          wschód, na Białorus i do Rosji). Nie dajcie się napuścić na siebie nawzajem,
          mieszkańcy Ursynowa i Bemowa. O b i e d r o g i powinny omijac miasto.
          • Gość: bielanski_zacisz Re: te, vasrava - cos ci sie pomylilo IP: *.nask.waw.pl 03.08.04, 13:45
            To sie juz niestety stało: Bielany i Bemowo już napuszczono na Ursynów.
            Inaczej: napuścili ich na siebie sami Ursynowianie.

            Ciekawe, że tacy wykształceni i inteligentni, a map czytać nie umieją, nie
            wiedzieli, że na Ursynowie ma być autostrada, nie wyprowadzili się?

            • Gość: jacek taki wyksztalcony i inteligentny IP: *.u.mcnet.pl 03.08.04, 15:23
              a takie bzdury wypisuje
          • Gość: piotr Re: te, vasrava - cos ci sie pomylilo IP: *.aster.pl / *.aster.pl 04.08.04, 21:54
            w okolicy tego Strykowa skrzyzują się obie drogi A1 z gdanska i A2 z Poznania
            do Warszawy. I to A2 w warszwie rozdzieli się na via balticę i via sovietica
            (do brześcia i moskwy.Tak że via baltica jest fragmentem rozdwojonej A2.
    • Gość: Toja Re: AUTOSTRADA PRZEZ BEMOWO I BIAŁOŁĘKĘ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.04, 13:11
      Cholera jak można międzynarodowe trasy puszczać przez miasto!!??Co za idioci to
      wymyślili i co się za tym kryje?
    • chaladia Byle szybko... 10.08.04, 13:16
      Ludzie, przecież to paranoja.
      Niech budują KTÓREKOLWIEK połączenie autostradowe, byle szybko i oby tylko była
      autostrada, którą można by do niego podłączyć. Warszawa i Polska nie są na tyle
      bogate, by wybudować oba połączenia (i może jeszcze dalką obwodnicę)
      jednocześnie. Tak więc, któreś musi być wcześniej. Skoro Ursynowianie zachowują
      się jak chłopi przed akcesją do UE, czyli "nie, bo to dla nas katastrofa" - a
      potem okazało się, że są tej akcesji największymi beneficjentami, to dobrze -
      niech wpierw będzie przyłącze przez Trasę "T". Zobaczycie, że w dwa lata po
      otwarciu połączenia autostradowego Warszawy z Cywilizacją sami mieszkańcy
      Ursynowa zaczną błagać o drugie przyłącze, choćby i bez tunelu...
      • Gość: jacek prawdziwa paranoja to chaladia IP: *.u.mcnet.pl 10.08.04, 13:27
        byle szybko, byle jak

        a po nas chocby potop

        jak na razie autostrady sa puste - za to KH coraz wiekszy
      • dean08 Re: Byle szybko... 11.08.04, 15:46
        Ja bym się tak tym rozwiązaniem nie cieszył - trasa AK nie jest z gumy. Wrzuć
        tam jeszcze trochę tranzytu a stanie w korku na amen. Dojazdy do Grota już są
        zakorkowane.
    • Gość: arr Re: AUTOSTRADA PRZEZ BEMOWO I BIAŁOŁĘKĘ IP: *.lcs.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.04, 18:12
      Przypomianam że już dziś, gdy espresówka i tunel są jeszcze w fazie projektu,
      to tranzyt w kierunku Moskwy omija Warszawę. Trzy/czwarte TIR-ów w Sochaczewie
      odbija na DK 50 idącą przez Mszczonów nowo zbudowana obwodnicą, przez Wisłę w
      Górze Kalwarii i dalej na Minsk Mazowiecki z powrotem na "dwójkę" w kierunku
      Terespola. Więc wszelkie obawy, że tiry rozjadą Ursynów sa bezpodstawne,
      złaszcza gdy - co miejmy nadzieję stanie się szybko - droga nr 50 stanie się
      autostrada A50.
      • Gość: jacek bzdury gadasz koles IP: *.u.mcnet.pl 12.08.04, 09:27
        wstyd wciskac ludziom taka ciemnote
    • Gość: arr Re: AUTOSTRADA PRZEZ BEMOWO I BIAŁOŁĘKĘ IP: *.lcs.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.04, 18:27
      Każdy sprzeciwiający sie drogom ekspresowym na Bemowie i Ursynowie musi zdać
      sobie sprawę, że krzycząc NIE dla trasy i tunelu pod Płaskowicką, mówi
      jednocześnie TAK aby ten ruch wylądował na Dolinie Służewieckiej (juz dziś
      zakorkowanej), podobnie na Bemowie sprzeciw dla tamtej trasy oznacza zgodę na
      to aby Via Balica w pzryszłości biegła jak dziś Al. Prymasa Tysiąclecia. A
      patrząc na sam ruch lokaly, tzn między dzielnicami to te trasy sa po prostu
      niezbędne, aby rozładować ogromne dziś korki.
      • Gość: jacek niedlugo zaczniecie porywac mieszkancow IP: *.u.mcnet.pl 12.08.04, 09:28
        takie szantaze nie robia juz na nikim wrazenia

      • Gość: baca drogi panie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.08.04, 22:34
        psze pan prawdziwą nieprawdę
    • Gość: Stary Warszawiak Re: AUTOSTRADA PRZEZ BEMOWO I BIAŁOŁĘKĘ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.04, 20:00

      Inteligancja i klasa średnia ? Tak było za czasów PRL kiedy klasa średnia i
      wyższa to były czerwone pająki Teraz co inteligentniejsi się wyprowadzili z tych
      slamsów. Kto z klasy średniej by chciał mieszkać w takim blokowisku, siedlisku
      blockersów i złodziei samochodów zamiast w domku z ogródkiem ?
      O braku inteligencji na Ursynowie świadczą protesty przeciw budowie tunelu pod
      Płaskowicką.
      • Gość: jacek stary - a glupi IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.08.04, 21:43
        spadaj Balcerek na Slask - tam bedziesz mial tuneli do bolu
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka