Dodaj do ulubionych

Serwis stacji transformatorowych

24.11.19, 12:48
Szukam ekipy elektryków, techników specjalizujących się w przeglądach, serwisowaniu oraz usuwaniu sterek związanych ze stacjami transformatorowymi. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
Obserwuj wątek
    • kozamat Re: Serwis stacji transformatorowych 25.11.19, 13:04
      Takich firm jest dużo. Wiadomo, że muszą mieć odpowiednią wiedzę, uprawnienia, know-how. Zapytanie do Google przyniosło m. in. takie rezultaty: www.egsystem.pl/serwis-stacji-transformatorowych.php
    • Gość: Piotr Kazimierski Re: Serwis stacji transformatorowych IP: *.205.209.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.03.22, 00:17
      A może takie rozwiązanie dla firmy, jak budowa stacji transferowej? Jeśli tak, to firma salwis.pl/elektroenergetyka/ przedstawi Ci swoje rozwiązania, które zawsze są oferowane po przeprowadzeniu konkretnej inwentaryzacji. Przedstawią dostępne możliwości realizacji takiego planu i myślę, że jak najbardziej moglibyście się zainteresować. Dodatkowo też zapewnią kompleksową obsługę. Dzięki temu Twoja firma będzie w stanie zyskać wiele, no i oczywiście z czasem wprowadzić oszczędności.
    • Gość: pawel.nowacki Re: Serwis stacji transformatorowych IP: *.play-internet.pl 07.04.22, 20:17
      W temacie budowy i serwisu stacji transformatorowych polecę Wam firmę salwis.pl/elektroenergetyka/ i zaproponuję, abyście sobie sprawdzili, co oferują i czym się zajmują. Myślę, że zdecydowanie warto spojrzeć sobie na ich usługi, bo mają ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży produkcyjnej i przetwórczej. Ich rozwiązania są w stanie zredukować wydatki na energię elektryczną, a to obecnie bardzo ważna sprawa w każdej takiej firmie. Korzystajcie sobie z dostępnych możliwości!
    • kryzysowajola Re: Serwis stacji transformatorowych 27.04.22, 17:16
      A firma ktora stawiala stacje? U nas EG System stawialo stacje i oni zajmuja sie wymiana i serwisowaniem na zamowienie. Teraz wymieniali wkladki topikowe www.egsystem-sklep.pl/wkladki-topikowe-rodzaje-i-oznaczenia-n-7.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka