Dodaj do ulubionych

MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczny ...

IP: 147.114.226.* 18.06.10, 15:39
Smieszne ze Podolski i Klose stali sie nagle w obliczu porazki
Niemiec jedynie "niemieckimi pilkarzami" a nie jak
zawsze "niemieckimi pilkarzami o polskich korzeniach" !!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: gugu Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.10, 15:48
      Nieważne - gdzie jest johann?
      Wszytko idzie pięknie, szwajcaria ogrywa hiszpanów. serbia ogrywa niemców,
      francja leży po meksyku. Moje ulubione mistrzostw to będą.
    • tow_rydzyk Hvala Poljaci 18.06.10, 15:49

      Dragi Poljaci, braca Slaveni Luka Podoljski i Miro Kloza,
      Velika vam hvala na vasoj pomoci Srpskoj braci povodom ove neverovatne,
      historijske pobede.

      ZIVELI SLAVENI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOLE NEMACKI UBERMENSCHI !
      • Gość: smeagol_s Re: Hvala Poljaci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.10, 16:01
        ;]
      • Gość: Inis Re: Hvala Poljaci IP: *.bredband.comhem.se 19.06.10, 00:41
        Zdravo!

        Kako si?
        Je bem ti picku mate - Zaveži!!!!!
        Vi izgubitie utakmicu protiv sledeći igra

        Srećan Jebiga!
    • Gość: Shu Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.10, 15:51
      Śmieszny to był pan sędzia w tym meczu. Więcej taki arbitrów. Widocznie duch
      pana webba nadal się unosi.
      • Gość: dolmetscherzacher he he niemcy zapominieli wystawić tłumacza IP: 109.243.221.* 18.06.10, 16:05
        bo ci turcy, hanysi i arabowie, murzyny z latynosami nie za bardzo się
        chyba dogadywali w co grają;)
        • Gość: hanys Re: he he niemcy zapominieli wystawić tłumacza IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.10, 17:12
          A'propo hanysów. BARDZO DOBRZE ŻE NIE GRALI TAM P O L A C Y , bo było by
          na nich. Nie mówcie więc dalej że Podolski i Klose to Polacy. Jak skończą
          się mistrzostwa i Niemcy uzyskają sukces , to też nie mówcie że Podolski i
          Klose to Polacy. To ani Polacy ani Niemcy. To po prostu hanysy.
          • Gość: Inis Re: he he niemcy zapominieli wystawić tłumacza IP: *.bredband.comhem.se 19.06.10, 00:56

            Rasisto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • Gość: Lossio Re: he he niemcy zapominieli wystawić tłumacza IP: *.pools.arcor-ip.net 19.06.10, 01:22
              Postarajcie się coś zrozumieć, zanim napiszecie. Podolski i Klose wyjechali z
              Polski jako DZEICI. W Niemczech chodzili do szkoły, w Niemczech nauczyli się
              grać w piłkę. Rodzina Oezil-a mieszka w Niemczech od 3 pokoleń. Gomez urodził
              się co prawda w Hiszpanii, ale matka była Niemką i wychował się w Niemczech. I
              jeszcze fakt taki, że z tych "egzotycznych" Niemców mówi doskonale po niemiecku.
              Polska sobie natomiast "Polaków", nie mogących prostego zdania po polsku
              sklecić, po prostu kupowała: Olisadebe i "Rogero-Perejro".
              Syn mojego znajomego, mieszkającego w Niemczech, wysłał do Polskiego Związku
              Bokserskiego swoje CV. Talent nieprzeciętny, polskie obywatelstwo posiada,
              chciał walczyć dla Polski. Pół roku czekał na odpowiedz, aż się wk..wił i
              stoczył pierwszą walkę międzynarodową dla Niemiec. W boksie amatorskim wyklucza
              to start w polskich barwach np. na Olimpiadzie
              Dla pocieszenia "patriotów", ten początkujący bokser jeszecze myśli że po
              przejściu na zawodowstwo, będzie walczył pod polską flagą.
    • Gość: proksza Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn IP: *.pool.mediaWays.net 18.06.10, 16:10
      brutalny mecz? pilka nozna to gra bardzo kontaktowa i bylo pare fauli, za to
      sedzia byl do kitu, bo jedyne co umial to pokazywac kartki....
      • Gość: kktt Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn IP: *.pools.arcor-ip.net 18.06.10, 16:32
        Ten pan z gwizdkiem nie mial najlepszego dnia.
    • simon_r Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn 18.06.10, 16:49
      A czemu niby Polacy mieliby ogrywać braci Serbów w imię niemieckiej chwały ;)))
      • Gość: rhein34 Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn IP: *.superkabel.de 18.06.10, 18:55
        powiadasz braci serbow to masz super braci ktorzy wywolali wojne domowe i zabijali swoich sasiadow wez zamknij oczy rozpedz sie a sciana sie sama znajdzie .Niemcy i tak zajda dalej jak serbowie
        • tow_rydzyk Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn 19.06.10, 03:12
          Parteigenosse Rhein, czy rzeczywiscie chcesz na tym forum porownywac
          Srebrenice do komor gazowych Auschwitz i Treblinki ?
    • synziemi Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn 18.06.10, 16:54
      Serbia byla faworytem tego meczu wiec nie widze w wyniku zadnej sensacji. Po pierwszej porazce byli glodni sukcesu a Niemcy wypalili sie w meczu z Australia. Ot i caly sekret.
    • Gość: Pepe MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczny ... IP: *.static.maxnet.net.pl 18.06.10, 17:10
      "Kilka minut zza linii pola karnego" - Mądra myśl :D
    • Gość: kibic MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczny ... IP: *.icpnet.pl 18.06.10, 17:18
      Sensacji nie ma, niespodzianką jest tylko mała różnica bramek jaką przegrali
      niemcy. Serbia ma lepszych piłkarzy, którzy przede wszystkim są lepsi
      technicznie od niemców. Coi prawda Serbowie za łatwo oddali inicjatywę ale to
      wynika z bałkaŃSKIEGOI CHARAKTERU. nIEMCY ZAGRALI BEZ planu i popełniali
      szkolnbe błędy, zawiodły ich też nerwy. Do momentu strzelenia bramki mecz był
      wyrównany ze wskazaniem na Serbów. W sumie niemcy zagrali tak jak od nich
      przed mundialem tego oczekiwano - jak bardzo niedoświadczona, niepewena siebie
      drużyna .
      • Gość: korwi Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.10, 17:29
        "Gratuluję ci dużej wiedzy " w temacie piłki nożnej. Ale już sie nie
        wypowiadaj bo umrę ze śmiechu.
    • Gość: Piotr Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn IP: *.pool.mediaWays.net 18.06.10, 17:59
      To bardzo proste.
      U mnie w pracy, jak byl sukces, to dyrektor dostal premie, jak porazka, to
      zwolniono kilkadziesiat pracownikow.
      Dlatego Polska to kraj wiecznych sukcesow i nie trzeba sie przemeczac.
    • Gość: kolo5 co za bzdury, pisz o szachach a nie futbolu! IP: 91.104.149.* 18.06.10, 18:35
      czlowieku, albo za duzo wypiles podczas meczu, albo ktos kto za duzo
      wypil naopowiadal ci bzdur o tym meczu a ty w to uwierzyles...
      biedny dziennikarzyno. To nie mecz byl brutalny, ani Klose nie
      faulowal brutalnie itd....jedyne co bylo brutalne to sposob w jaki
      sedzia wypaczyl wynik tego spotkania.
      • tow_rydzyk Re: co za bzdury, pisz o szachach a nie futbolu! 19.06.10, 03:04
        Gość portalu: kolo5 napisał(a):

        > czlowieku, albo za duzo wypiles podczas meczu, albo ktos kto za duzo
        > wypil naopowiadal ci bzdur o tym meczu a ty w to uwierzyles...
        > biedny dziennikarzyno. To nie mecz byl brutalny, ani Klose nie
        > faulowal brutalnie itd....jedyne co bylo brutalne to sposob w jaki
        > sedzia wypaczyl wynik tego spotkania.


        Masz racje...Niemcy i ich najemnicy to Aniolowie....sedziego do Auschwitz!
    • Gość: Jan MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczny ... IP: *.client.stsn.net 19.06.10, 00:21
      Serbia nie byla agresorem w wojnach domowych. Wojne zrobili NATO,
      USA, Anglia,Zydzi i Niemcy, a polskie media, kontrolowane przez NATO
      przedstawili Serbow jako agresorow. Przypominam, ze w kazdej wojnie,
      w tym I i II wojnie swiatowej, Serbia byla atakowana przez wrogow, a
      Chorwaci, Muzulmanie, Albanczycy, Slowency i inni w bylej Jugoslawii
      byli po stronie wroga. Serbia nie chciala sluchac Zachodu i pozwolic
      im na umieszczenie swych baz na jej terytorium, wiec Zachod jej dal
      popalic, a Polacy wierza we wszystko, co mowia media kontrolowane
      przez NATO, USA, Zydow, Anglie... Serbowie zawsze byli po stronie
      Polakow.
      • Gość: Lossio Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn IP: *.pools.arcor-ip.net 19.06.10, 00:52
        A jak się to ma do piłki ogólnie,a w tym wypadku do meczu Serbia - Niemcy?
      • Gość: Inis Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn IP: *.bredband.comhem.se 19.06.10, 01:20
        Nie bardzo rozumiem co Zydzi maja wspolnego z wojna balkanska, a przede
        wszystkim z tym meczem. Chlopczyku - Wiesniaczku, 50% Serbow jest tego
        pochodzenia. W Serbii sa dozwolone i akceptowane wszystkie religie (tam jest
        religijna wolnosc) czego nie doswiadczysc w Polsce!!!!
    • Gość: qwq MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczny ... IP: *.pools.arcor-ip.net 19.06.10, 05:43
      Co ten redaktorzyna pisze?Ze spotkanie bylo bardzo brutalne? Chyba on
      sie zna na pilce jak wilk na gwiazdach.Powinien napisac ze arbiter byl
      beznadziejny ,tak samo i on jako "pismak" jest beznadziejny.
    • Gość: DAREK MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczny ... IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.06.10, 18:31
      TAK TO JEST JAK SIE BIERZE VOLKSDOJCZoW ZAWSZE GRAJA NA DWIE STRONY
      • andrzejpatrick1973 Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn 19.06.10, 19:13
        Gość portalu: DAREK napisał(a):

        > TAK TO JEST JAK SIE BIERZE VOLKSDOJCZoW ZAWSZE GRAJA NA DWIE STRONY
        A wiesz
        co oznacza slowo Volksdeutsch! W przypadku Lukasza Podolskiego, ktory zawsze i
        wszedzie podkresla swoje pochodzenie, wprawiajac Niemcow w zaklopotanie, jest to
        sformulowanie obrazliwe.Zapewne z tego powodu jest niejednokrotnie atakowany i
        wyszydzany, nie tylko widac przez Niemcow. Podolski wyjechal (jego
        rodzice)korzystajac z okazji, tak jak wielu to czyni takze dzisiaj.A ty biedny
        "Dareczku" sie nie zalapales, czy moze "koczujesz" gdzies w Londynie, klac w
        duchu na wszystko co polskie.Z drugiej strony postawa Klose,z tych co to we
        wlasne gniazdo sra....My jako Polacy tacy jestesmy, znajda sie wsrod nas jedni
        jak i drudzy, a to ze chlopaki sa ze Slaska, nie ma nic do rzeczy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka