Gość: maga IP: 147.114.226.* 18.06.10, 15:39 Smieszne ze Podolski i Klose stali sie nagle w obliczu porazki Niemiec jedynie "niemieckimi pilkarzami" a nie jak zawsze "niemieckimi pilkarzami o polskich korzeniach" !!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gugu Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.10, 15:48 Nieważne - gdzie jest johann? Wszytko idzie pięknie, szwajcaria ogrywa hiszpanów. serbia ogrywa niemców, francja leży po meksyku. Moje ulubione mistrzostw to będą. Odpowiedz Link Zgłoś
tow_rydzyk Hvala Poljaci 18.06.10, 15:49 Dragi Poljaci, braca Slaveni Luka Podoljski i Miro Kloza, Velika vam hvala na vasoj pomoci Srpskoj braci povodom ove neverovatne, historijske pobede. ZIVELI SLAVENI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOLE NEMACKI UBERMENSCHI ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Inis Re: Hvala Poljaci IP: *.bredband.comhem.se 19.06.10, 00:41 Zdravo! Kako si? Je bem ti picku mate - Zaveži!!!!! Vi izgubitie utakmicu protiv sledeći igra Srećan Jebiga! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Shu Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.10, 15:51 Śmieszny to był pan sędzia w tym meczu. Więcej taki arbitrów. Widocznie duch pana webba nadal się unosi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dolmetscherzacher he he niemcy zapominieli wystawić tłumacza IP: 109.243.221.* 18.06.10, 16:05 bo ci turcy, hanysi i arabowie, murzyny z latynosami nie za bardzo się chyba dogadywali w co grają;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hanys Re: he he niemcy zapominieli wystawić tłumacza IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.10, 17:12 A'propo hanysów. BARDZO DOBRZE ŻE NIE GRALI TAM P O L A C Y , bo było by na nich. Nie mówcie więc dalej że Podolski i Klose to Polacy. Jak skończą się mistrzostwa i Niemcy uzyskają sukces , to też nie mówcie że Podolski i Klose to Polacy. To ani Polacy ani Niemcy. To po prostu hanysy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Inis Re: he he niemcy zapominieli wystawić tłumacza IP: *.bredband.comhem.se 19.06.10, 00:56 Rasisto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lossio Re: he he niemcy zapominieli wystawić tłumacza IP: *.pools.arcor-ip.net 19.06.10, 01:22 Postarajcie się coś zrozumieć, zanim napiszecie. Podolski i Klose wyjechali z Polski jako DZEICI. W Niemczech chodzili do szkoły, w Niemczech nauczyli się grać w piłkę. Rodzina Oezil-a mieszka w Niemczech od 3 pokoleń. Gomez urodził się co prawda w Hiszpanii, ale matka była Niemką i wychował się w Niemczech. I jeszcze fakt taki, że z tych "egzotycznych" Niemców mówi doskonale po niemiecku. Polska sobie natomiast "Polaków", nie mogących prostego zdania po polsku sklecić, po prostu kupowała: Olisadebe i "Rogero-Perejro". Syn mojego znajomego, mieszkającego w Niemczech, wysłał do Polskiego Związku Bokserskiego swoje CV. Talent nieprzeciętny, polskie obywatelstwo posiada, chciał walczyć dla Polski. Pół roku czekał na odpowiedz, aż się wk..wił i stoczył pierwszą walkę międzynarodową dla Niemiec. W boksie amatorskim wyklucza to start w polskich barwach np. na Olimpiadzie Dla pocieszenia "patriotów", ten początkujący bokser jeszecze myśli że po przejściu na zawodowstwo, będzie walczył pod polską flagą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: proksza Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn IP: *.pool.mediaWays.net 18.06.10, 16:10 brutalny mecz? pilka nozna to gra bardzo kontaktowa i bylo pare fauli, za to sedzia byl do kitu, bo jedyne co umial to pokazywac kartki.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kktt Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn IP: *.pools.arcor-ip.net 18.06.10, 16:32 Ten pan z gwizdkiem nie mial najlepszego dnia. Odpowiedz Link Zgłoś
simon_r Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn 18.06.10, 16:49 A czemu niby Polacy mieliby ogrywać braci Serbów w imię niemieckiej chwały ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rhein34 Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn IP: *.superkabel.de 18.06.10, 18:55 powiadasz braci serbow to masz super braci ktorzy wywolali wojne domowe i zabijali swoich sasiadow wez zamknij oczy rozpedz sie a sciana sie sama znajdzie .Niemcy i tak zajda dalej jak serbowie Odpowiedz Link Zgłoś
tow_rydzyk Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn 19.06.10, 03:12 Parteigenosse Rhein, czy rzeczywiscie chcesz na tym forum porownywac Srebrenice do komor gazowych Auschwitz i Treblinki ? Odpowiedz Link Zgłoś
synziemi Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn 18.06.10, 16:54 Serbia byla faworytem tego meczu wiec nie widze w wyniku zadnej sensacji. Po pierwszej porazce byli glodni sukcesu a Niemcy wypalili sie w meczu z Australia. Ot i caly sekret. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pepe MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczny ... IP: *.static.maxnet.net.pl 18.06.10, 17:10 "Kilka minut zza linii pola karnego" - Mądra myśl :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczny ... IP: *.icpnet.pl 18.06.10, 17:18 Sensacji nie ma, niespodzianką jest tylko mała różnica bramek jaką przegrali niemcy. Serbia ma lepszych piłkarzy, którzy przede wszystkim są lepsi technicznie od niemców. Coi prawda Serbowie za łatwo oddali inicjatywę ale to wynika z bałkaŃSKIEGOI CHARAKTERU. nIEMCY ZAGRALI BEZ planu i popełniali szkolnbe błędy, zawiodły ich też nerwy. Do momentu strzelenia bramki mecz był wyrównany ze wskazaniem na Serbów. W sumie niemcy zagrali tak jak od nich przed mundialem tego oczekiwano - jak bardzo niedoświadczona, niepewena siebie drużyna . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: korwi Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.10, 17:29 "Gratuluję ci dużej wiedzy " w temacie piłki nożnej. Ale już sie nie wypowiadaj bo umrę ze śmiechu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn IP: *.pool.mediaWays.net 18.06.10, 17:59 To bardzo proste. U mnie w pracy, jak byl sukces, to dyrektor dostal premie, jak porazka, to zwolniono kilkadziesiat pracownikow. Dlatego Polska to kraj wiecznych sukcesow i nie trzeba sie przemeczac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo5 co za bzdury, pisz o szachach a nie futbolu! IP: 91.104.149.* 18.06.10, 18:35 czlowieku, albo za duzo wypiles podczas meczu, albo ktos kto za duzo wypil naopowiadal ci bzdur o tym meczu a ty w to uwierzyles... biedny dziennikarzyno. To nie mecz byl brutalny, ani Klose nie faulowal brutalnie itd....jedyne co bylo brutalne to sposob w jaki sedzia wypaczyl wynik tego spotkania. Odpowiedz Link Zgłoś
tow_rydzyk Re: co za bzdury, pisz o szachach a nie futbolu! 19.06.10, 03:04 Gość portalu: kolo5 napisał(a): > czlowieku, albo za duzo wypiles podczas meczu, albo ktos kto za duzo > wypil naopowiadal ci bzdur o tym meczu a ty w to uwierzyles... > biedny dziennikarzyno. To nie mecz byl brutalny, ani Klose nie > faulowal brutalnie itd....jedyne co bylo brutalne to sposob w jaki > sedzia wypaczyl wynik tego spotkania. Masz racje...Niemcy i ich najemnicy to Aniolowie....sedziego do Auschwitz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczny ... IP: *.client.stsn.net 19.06.10, 00:21 Serbia nie byla agresorem w wojnach domowych. Wojne zrobili NATO, USA, Anglia,Zydzi i Niemcy, a polskie media, kontrolowane przez NATO przedstawili Serbow jako agresorow. Przypominam, ze w kazdej wojnie, w tym I i II wojnie swiatowej, Serbia byla atakowana przez wrogow, a Chorwaci, Muzulmanie, Albanczycy, Slowency i inni w bylej Jugoslawii byli po stronie wroga. Serbia nie chciala sluchac Zachodu i pozwolic im na umieszczenie swych baz na jej terytorium, wiec Zachod jej dal popalic, a Polacy wierza we wszystko, co mowia media kontrolowane przez NATO, USA, Zydow, Anglie... Serbowie zawsze byli po stronie Polakow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lossio Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn IP: *.pools.arcor-ip.net 19.06.10, 00:52 A jak się to ma do piłki ogólnie,a w tym wypadku do meczu Serbia - Niemcy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Inis Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn IP: *.bredband.comhem.se 19.06.10, 01:20 Nie bardzo rozumiem co Zydzi maja wspolnego z wojna balkanska, a przede wszystkim z tym meczem. Chlopczyku - Wiesniaczku, 50% Serbow jest tego pochodzenia. W Serbii sa dozwolone i akceptowane wszystkie religie (tam jest religijna wolnosc) czego nie doswiadczysc w Polsce!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwq MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczny ... IP: *.pools.arcor-ip.net 19.06.10, 05:43 Co ten redaktorzyna pisze?Ze spotkanie bylo bardzo brutalne? Chyba on sie zna na pilce jak wilk na gwiazdach.Powinien napisac ze arbiter byl beznadziejny ,tak samo i on jako "pismak" jest beznadziejny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DAREK MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczny ... IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.06.10, 18:31 TAK TO JEST JAK SIE BIERZE VOLKSDOJCZoW ZAWSZE GRAJA NA DWIE STRONY Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejpatrick1973 Re: MŚ 2010. Serbia pokonała Niemców, nieskuteczn 19.06.10, 19:13 Gość portalu: DAREK napisał(a): > TAK TO JEST JAK SIE BIERZE VOLKSDOJCZoW ZAWSZE GRAJA NA DWIE STRONY A wiesz co oznacza slowo Volksdeutsch! W przypadku Lukasza Podolskiego, ktory zawsze i wszedzie podkresla swoje pochodzenie, wprawiajac Niemcow w zaklopotanie, jest to sformulowanie obrazliwe.Zapewne z tego powodu jest niejednokrotnie atakowany i wyszydzany, nie tylko widac przez Niemcow. Podolski wyjechal (jego rodzice)korzystajac z okazji, tak jak wielu to czyni takze dzisiaj.A ty biedny "Dareczku" sie nie zalapales, czy moze "koczujesz" gdzies w Londynie, klac w duchu na wszystko co polskie.Z drugiej strony postawa Klose,z tych co to we wlasne gniazdo sra....My jako Polacy tacy jestesmy, znajda sie wsrod nas jedni jak i drudzy, a to ze chlopaki sa ze Slaska, nie ma nic do rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś