Gość: Erytro IP: *.jelonki.robbo.pl 01.12.10, 23:11 coś o stadionie Juve www.marketingsportowy.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=432&Itemid=1 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: MAGISTER Awans Lecha = Awans Polski !!! IP: 188.33.196.* 01.12.10, 23:16 Lech, remisując z Juventusem, zdobył dla Polski 0,250 pkt do UEFA Country Ranking - najważniejszego rankingu UEFA. Przed Lechem jeszcze na pewno 3 mecze, gdzie będzie można zdobyć kolejne punkty do tego rankingu. Oby Lech zaszedł jak najdalej i zdobył dla naszego kraju jak najwięcej punktów. Szkoda, że w tym sezonie Wisła Kraków poległa w przedbiegach z Karabachem Agdam i nie może zdobywać dla Polski cennych punktów. Aktualny ranking jest dostępny tutaj: country-ranking.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zdenerwowany Liga Europejska. Lech zremisował z Juventusem IP: *.home.aster.pl 01.12.10, 23:30 Drogi autorze. Czy nie wpadłeś na to, że w przypadku wysokiego zwycięstwa Lecha nad Red Bullem oraz remisu Juve z MC, Lech także może znaleźć się na pierwszym miejscu w grupie? Bo tak jest i dziennikarz sportowy powinien to wiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamil Re: Liga Europejska. Lech zremisował z Juventusem IP: 212.182.64.* 01.12.10, 23:44 fakt, a patrząc na wyniki juve remis jest bardzo możliwy, a lech musiałby wygrać chyba jakieś 3:0 co z kolei jest mało prawdopodobne ale możliwe xD ale co z tego lech już awansował co jest sukcesem i bez różnicy z którego miejsca patrzcie na grupę a i myślę że nie ma większej różnicy jeśli chodzi o losowanie Odpowiedz Link Zgłoś
melter Eeee tam 02.12.10, 00:59 Jak kazda polska druzyna.. Gol na pare minut przed koncem i zaczynaja sie kalkulacje - co by tu ten teges, zeby Lesio wyszedl z pierwszego miejsca, a nuz trzebaby cos zakombinowac? Wlasne boisko, Wlosi kompletnie nieprzywykli do mrozow, remis na wyjezdzie, a i tak u siebie za przeproszeniem d*pa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ygrek ale jesteś łeb - BOLI was i będzie boleć jeszcze ! IP: *.icpnet.pl 02.12.10, 01:24 a Lech to przyzwyczajony do takich mrozów, co nie? ^_^ brawo KKS ! Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: Eeee tam 02.12.10, 01:31 melter napisał: > Jak kazda polska druzyna.. Gol na pare minut przed koncem i zaczynaja sie kalku > lacje - co by tu ten teges, zeby Lesio wyszedl z pierwszego miejsca, a nuz trze > baby cos zakombinowac? > > Wlasne boisko, Wlosi kompletnie nieprzywykli do mrozow, remis na wyjezdzie, a i > tak u siebie za przeproszeniem d*pa. Jak kazdy Polak, wieczne narzekanie..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerry Re: Eeee tam IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 02.12.10, 03:07 Widac bylo jak strasznie makaroniarzom "zalezalo" zeby wygrac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomtom Re: Eeee tam IP: 193.145.249.* 02.12.10, 09:16 nie wiem czy ogladalismy ten sam mecz, Juventus mial o wiele wiecej akcji, i wiecej sytuacji bramkowych , a ze z 2 metrow nie trafiali, albo trafiali prosto w Kotora to juz inna sprawa. Oczywiscie wislacy nie moga tego przelknac (wczoraj ktos wrzucil linka do tematu z ich forum - smiech na sali :D). Liga to jesy CH** tytul MP zdybywa ktoras druzyna co roku, ale 2 ramisy z Juve i wygrana z Man City, beda wspominane tak jak cwiercfinal Legii z Panatinaikosem, czy swietne sezony w pucharach widzewa czy wisly. Takie sezony polskich druzyn zdazaja sie raz , gora dwa na dekade. Lech notuje juz drugi w przeciagu 2 lat. Wiec skonczyc juz te degrengolade i cieszyc sie z punktow, ktore pozwola i waszym druzyna pokazac sie w przyszlych latach w europie !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Borek Re: Liga Europejska. Lech zremisował z Juventusem IP: *.slubice.vectranet.pl 02.12.10, 08:35 WITAJ FAZO PUCHAROWO LIGO EUROPEJSKO! Odpowiedz Link Zgłoś
libl Liga Europejska. Lech zremisował z Juventusem 02.12.10, 09:20 A wiecie, co jest najfajniejsze? Że Lech w każdym meczu Ligi Europejskiej zagrał dobrze :) Nawet przegrany mecz z City przyniósł emocje. Odpowiedz Link Zgłoś