Gość: Hienek
IP: 80.51.254.*
25.05.04, 21:04
Czytam o tych planowanych transferach to aż nie wiem co się ze mną dzieje!
Strasznie mi się dusza raduje! :DD BARCA RZĄDZI! Wreszcie się odrodzili i
zaczynają marsz po wszystkie trofea jakie tylko "staną" im na drodze! :) Ach,
Ballack i jeszcze powiedzmy Trezeguet bo to już raczej więcej niż pewne choć
nikt oficjalnie nie informuje... jeszcze wróci z wypożyczenia Riquelme
(oczywiście zaaklimatyzowany do warunków hiszpańskich), to ja już w ogóle
mogę powiedzieć kibicom realu... że hmm... no po prostu mi Was szkoda! :))
Buahahahaha