Dodaj do ulubionych

Hymn Edytki

IP: *.toya.net.pl / 10.0.227.* 04.06.02, 15:42
Jak uslyszalam rachityczne wykonanie hymnu,to juz wlasciwie bylam pewna,ze po
zawodach.Niby jedno z drugim nic wspolnego nie ma,ale...Zastanawialam sie przez
chwile,czy to oby na pewno nasz spiewaja...
Obserwuj wątek
    • Gość: 8look Re: Hymn Edytki IP: *.swietochlowice.dialup.inetia.pl 04.06.02, 15:56
      Masz rację ; totalna żenada. Jak kończył pierwszą zwrotkę to nasi kibice
      skończyli śpiewać cały hymn.
      To była próba ratowania jej gasnącej kariery Nina. Totalnie bez talentu
      piszcząca diva. To koniec jej kariery i nie będę rozpaczał.
      Pzdr
    • Gość: CZM Re: Hymn Edytki IP: *.chello.pl / *.chello.pl 04.06.02, 15:56
      hymn naszego wspanialego kraju brzmiał jak koleda na boże narodzenie
      • fan1906wisla Re: Hymn Edytki 04.06.02, 15:58
        Czemu TENOR został w domu?????? To była profanacja HYMNU NARODOWEGO. Co to
        k....a samowolka jest w interpretacjii HYMNU NARODOWEGO????? Cos sie komuś
        chyba popierdoliło!!!!!!! HYMN powienien być tak jak napisana jest melodia a
        jaka jest kazdy wie bo chodził do szkoły podczas uroczystośći chodzi na stadion
        gdy gra reprezentacja. HYMN NARODOWY awsze spiewany jest ŻYWO z WERWĄ a tu co
        było k....a??!!!!!!!!!!!1 SKANDAL!!!!!!!!!!! SKANDAL!!!!!!!!
        • Gość: Quesso Re: Hymn Edytki IP: *.wlan.pl 04.06.02, 16:03
          Polacy przegrali bo byli myslami przy Edytce;)
        • Gość: qui-bol Re: Hymn Edytki IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 04.06.02, 16:03
          > było k....a??!!!!!!!!!!!1 SKANDAL!!!!!!!!!!! SKANDAL!!!!!!!!
          Zgadzam sie, to byl kurwa skandal! Oby tylko pozostale dwa (przynajmniej)
          wykonania byly normalne...

    • Gość: ToLeP Re: Hymn Edytki IP: *.pi.tpsa.pl / 172.16.2.* 04.06.02, 16:08
      Ona prawdopodobnie miała płacone od sekundy. Zamiast Mazurka Dąbrowskiego był
      Chodzony Dąbrow... a właściwie raczej jakaś melodia w nowej aranżacji.

      Ja wiedziałem, że tak będzie.

      Co by nie powiedzieć o Torzewskim, to na meczu Polska-Kamerun miałem okazję
      śpiewać wraz z nim i dwudziestoma paroma tysiącami poznańskich kibiców... było
      świetnie. Facet śpiewa a) we właściwym tempie, b) dwie zwrotki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka