Gość: Nina
IP: *.toya.net.pl / 10.0.227.*
04.06.02, 15:42
Jak uslyszalam rachityczne wykonanie hymnu,to juz wlasciwie bylam pewna,ze po
zawodach.Niby jedno z drugim nic wspolnego nie ma,ale...Zastanawialam sie przez
chwile,czy to oby na pewno nasz spiewaja...