Dodaj do ulubionych

KABOTYN-ENGEL

IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 15.06.02, 14:54
Panie Engel zmknij się pan. Dość mam wypowiedzi tego kabotyna, który kompletnie
nie umie się przyznać do błedów. Według niego Żurawskiego przerosła imreza. To
ciebie Engel ona przerosła nie dorosłeś do niej. Każda twoja wypowiedź świadczy
jakim jesteś ignorantem.
Obserwuj wątek
    • daras27 Re: KABOTYN-ENGEL 15.06.02, 14:58
      DOBRE OLO
    • Gość: creep olo..problem w tym ze Engel jest zadowolony IP: *.MaxTNT1.pdq.net 15.06.02, 15:01
      z tego co zrobil ze skladem druzyny itp itd.

      Dac mu po ryju a usmiech zniknolby szubciutko.
    • Gość: kuzmiak dziadek Engel IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 15.06.02, 15:02
      Engel wyluzuj, dostaniesz odprawke od Bonka 1,5mln i pojedziesz na Cypr.
    • Gość: ___ja Re: KABOTYN-ENGEL IP: *.phils.uj.edu.pl 15.06.02, 15:05
      Olo, nie wystepuj przeciwko swojemu trenerowi, bo Cie z kadry wyrzuci i zagrasz
      w reprezentacji Madagaskaru.
      • Gość: creep Re: KABOTYN-ENGEL IP: *.MaxTNT4.pdq.net 15.06.02, 15:14
        "---ja" napisal:
        "Olo, nie wystepuj przeciwko swojemu trenerowi, bo Cie z kadry wyrzuci"

        Hmmmm, co do personalnych kadrowych decyzji Engela to smiem watpic.

        A swojo drogo, moze Olo z tego forum bylby lepszy niz Hajto i Waldoch.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka