Dodaj do ulubionych

Kalou w PSG

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.05, 13:45
I NIE CHCIELI ZURAWSKIEGO ZA 3mln? No nie znaja sie na pilce czy co? Takiego
pilkarza nie brac i to za pol ceny! Moze i wytrzyma tam tylko 45 minut , ale
to za pol ceny jest- wiec moze tylko na jedna polowe wchodzic. Francuzi to
jednak nie kumaty narod. A tu zazarta walka trwa miedzy Austryja a
Jakimssporem.
Obserwuj wątek
    • Gość: cielas Re: Kalou w PSG IP: *.westsussex.gov.uk 16.06.05, 14:32
      Moze to i dobrze, bo w przeciagu paru ostatnich lat liga francuska zeszla na
      psy. Sukcesy Monaco w LM byly mozliwe glownie dzieki graczom wyporzyczonym a
      niechcianym w macierzystych klubach (Saviola, Morientes, Kallon, Costinha). A
      PSG to juz wyjatkowo siegnelo dna.
    • Gość: Nikito Re: Kalou w PSG IP: *.fbx.proxad.net 20.06.05, 22:05
      Przecierz Zurawski nie ma poziomu zeby grac w lidze francuskiej.
      Chyba zapomnieliscie jak gra Kalou juz nikt nie pamieta finalu pucharu Uefa
      Feynoord - Dortmund ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka