IP: *.sympatico.ca 17.11.05, 08:46
Chcialem zauwazyc ze nareszcie w naszej kadrze mamay pozytywna
atmosfere.Wydaje sie ze Janas glownie tutaj zasluguje na brawa.Pamietamy
niejednokrotnie atmosfere gdzie pilkarze mieli gdzies kadre.Woleli sie
koncentrowac na klubie zagranicznym.Jednym z powodow jest napewno ten
racjonalny otoz zawodnik grajacy na zachodzie np Mila nie grywa w podstawowym
skladzie swojego klubu a tutaj Janas powoluje go do kadry.Malo tego Mila gra
przeciwko Austrii i tam trenerzy patrza jak przez takiego Mile Austria nie
pojedzie na MS.Kosowski mial wielkie problemy w Niemczech teraz w Anglii a
Janas go powoluje i Kosa gra dobrze i pojedzie na Mundial w ten sposob zwroci
na siebie uwage klubow.Dalej mamy Rasiaka ,Dudek tez nie gra w klubie a
promuje sie w kadrze.Tak wiec nie wiem czy mamy dziekowac Janasowi ze nie
przejmuje sie ze jego kadrowicze siedza na trybunach albo na lawkach
rezerwowych on uwaza ze to sa dobrzy pilkarze a przynajmniej lepsi niz w
polskiej lidze.Z jednej strony atmosfera w druzynie jest ciepla poniewaz nie
da sie ukryc Janasa przekonan a z drugiej strony tej racjonalnej pilkarz sie
reklamuje w ten sposob.Nie wazne tak w gruncie rzeczy jak byle ta atmosfera
byla i to jest naprawde ciekawe jeszcze jakby nasi kibice mieli wiecej
optymizmu a nie tylko krytyke to byloby naprawde niezle
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka