Dodaj do ulubionych

Chelsea wygrała. Jutro Arsenal - Manchester

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.06, 20:01
Arsenalskie cienaaasyyy. Manchester tez cienkie bolki
Obserwuj wątek
    • Gość: mr hankey dobra, dobra... dobra, dobra... IP: *.dsl.ip.tiscali.nl 02.01.06, 20:08
      pocalujcie w dupe bobra :)
      Mourinho: zobaczymy jak bedziesz Barcie buty lizal :)
      • Gość: Typer Arsenal - Man U. na żywo za darmo !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.06, 22:13
        Sprawdź na www.bookmaker.fora.pl - dział Streams

        ___
        140 zł !!! - bonus dla nowych graczy w Betandwin - Nie zwlekaj i wykorzystaj szansę!
        bukmacherzy.250free.com
    • Gość: celt www.kadra.boo.pl IP: *.proxy.astra-net.com 02.01.06, 20:41
      Jose chce pokzaac, kto tu rzadzi. On ma byc najwieksza gwiazda zespolu, dlatego
      Joe nie moze grac pod publiczke hehe :)
      • Gość: RONALDHINIO !!!!!! Re: www.kadra.boo.pl IP: *.range217-44.btcentralplus.com 02.01.06, 22:10
        ATAM POLSKA LIGA JEST LEPSZA .
    • Gość: Jaromir Re: Chelsea wygrała. Jutro Arsenal - Manchester IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 02.01.06, 21:03
      liverpool dzisiaj zremisował z Boltonem...czytam portal gazeta.pl a nie
      jutrzejszą gazete wiev prosze o precyzje
      • Gość: mare Re: Chelsea wygrała. Jutro Arsenal - Manchester IP: *.icpnet.pl 02.01.06, 22:13
        to normalne. teksty pisane sa na jutro i dzis sie ukazuja w internecie. nikt
        nie bedzie pisal dwoch takich samych tekstow, zmieniajac tylko dzis na jutro i
        odwrotnie. to chyba jasne!
    • Gość: gali Re: Chelsea wygrała. Jutro Arsenal - Manchester IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 03.01.06, 09:31
      chciałbym się dowiedzieć ilu"prawdziwych" kibiców Chelsea jest z tą drużyną od
      lat a ilu od czasu przelania na konto klubu 500 mln euro.kibicujecie kasie
      matoły a nie klubowi!!!Arsenal forever!!!
      • Gość: lol Re: Chelsea wygrała. Jutro Arsenal - Manchester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 13:28
        a ty jestes kibicem arsenalu odkad mieli 49 meczow bez porazki, czy moze rok dluzej ? ;-)
    • Gość: kanonierka Re: Chelsea wygrała. Jutro Arsenal - Manchester IP: *.sistbg.net / *.sistbg.net 03.01.06, 13:18
      hehe ale okropna strona opinie są nie obiektywne tragiczne nie udolne klejeniue
      zdan jednym słowem tragedia hehe osmieszająca się stronka pewnie ją kibice
      chelsea albo Mu prowadzą od razu widac że bezmozgowce :D:D
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka