Gość: Maciah IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.06, 20:01 Arsenalskie cienaaasyyy. Manchester tez cienkie bolki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mr hankey dobra, dobra... dobra, dobra... IP: *.dsl.ip.tiscali.nl 02.01.06, 20:08 pocalujcie w dupe bobra :) Mourinho: zobaczymy jak bedziesz Barcie buty lizal :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Typer Arsenal - Man U. na żywo za darmo !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.06, 22:13 Sprawdź na www.bookmaker.fora.pl - dział Streams ___ 140 zł !!! - bonus dla nowych graczy w Betandwin - Nie zwlekaj i wykorzystaj szansę! bukmacherzy.250free.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: celt www.kadra.boo.pl IP: *.proxy.astra-net.com 02.01.06, 20:41 Jose chce pokzaac, kto tu rzadzi. On ma byc najwieksza gwiazda zespolu, dlatego Joe nie moze grac pod publiczke hehe :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RONALDHINIO !!!!!! Re: www.kadra.boo.pl IP: *.range217-44.btcentralplus.com 02.01.06, 22:10 ATAM POLSKA LIGA JEST LEPSZA . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaromir Re: Chelsea wygrała. Jutro Arsenal - Manchester IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 02.01.06, 21:03 liverpool dzisiaj zremisował z Boltonem...czytam portal gazeta.pl a nie jutrzejszą gazete wiev prosze o precyzje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mare Re: Chelsea wygrała. Jutro Arsenal - Manchester IP: *.icpnet.pl 02.01.06, 22:13 to normalne. teksty pisane sa na jutro i dzis sie ukazuja w internecie. nikt nie bedzie pisal dwoch takich samych tekstow, zmieniajac tylko dzis na jutro i odwrotnie. to chyba jasne! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gali Re: Chelsea wygrała. Jutro Arsenal - Manchester IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 03.01.06, 09:31 chciałbym się dowiedzieć ilu"prawdziwych" kibiców Chelsea jest z tą drużyną od lat a ilu od czasu przelania na konto klubu 500 mln euro.kibicujecie kasie matoły a nie klubowi!!!Arsenal forever!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol Re: Chelsea wygrała. Jutro Arsenal - Manchester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 13:28 a ty jestes kibicem arsenalu odkad mieli 49 meczow bez porazki, czy moze rok dluzej ? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanonierka Re: Chelsea wygrała. Jutro Arsenal - Manchester IP: *.sistbg.net / *.sistbg.net 03.01.06, 13:18 hehe ale okropna strona opinie są nie obiektywne tragiczne nie udolne klejeniue zdan jednym słowem tragedia hehe osmieszająca się stronka pewnie ją kibice chelsea albo Mu prowadzą od razu widac że bezmozgowce :D:D Odpowiedz Link Zgłoś