Gość: rt IP: *.fbx.proxad.net 24.02.06, 21:37 qrwa mac przez te reklame pilkarzykow nie moge przeczytac artykulu!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: to pizdy Re: Maradona: Messi to mój następca IP: *.aster.pl 24.02.06, 21:46 !!!!!!!!!!!!!!!!;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: melan po jego twarzy widać, że brał hormon wzrostu IP: *.os1.kn.pl 13.03.06, 23:14 biedaczek. pewnie bedzie miał problemy z organami wewnętrznymi. może siądzie mu wątroba, może nerki, na starość będzie miał problemy. w imie sukcesów. szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ubububu Pilkarzyki IP: *.acn.waw.pl 24.02.06, 22:03 Gość portalu: rt napisał(a): > qrwa mac > przez te reklame pilkarzykow nie moge przeczytac artykulu!!!!!!!!!!!! Fakt. Idiotyzm. Kliknij w wydrukuj i nastepnie cancel. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yoyoy Re: Maradona: Messi to mój następca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.06, 22:07 refresh ..albo stop w przegladarce :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zabijaka Re: Maradona: Messi to mój następca IP: *.cable.mindspring.com 24.02.06, 22:07 Qrwa, co za idiota umieścił tą reklamę w miejscu gdzie zasłania pół artykułu!?! Nawet nie da się wyłączyć tego badziewia! I weź tu spokojnie przeglądaj prase. Zaraz mnie coś trafi...!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j flashowe reklamy IP: *.nat.renicom.pl 24.02.06, 22:22 jak dobrze mieć adblocka w firefoxie i raz na zawsze mieć z głowy wszystkie flashowe reklamy :))) a messi rzeczywiście dał w tym meczu czadu, ciężko było uwierzyc że ma dopiero 18 lat... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zabijaka Re: flashowe reklamy IP: *.cable.mindspring.com 24.02.06, 22:31 No, u nas zawodnicy w jego wieku uważani są tylko za talenty, którym trenerzy zazwyczaj pozwalają grac tylko końcówki lub zsyłają do niższych lig aby się "ogrywali". Mija 10 lat, a o nich dalej mówi się jako o talentach i perspektywicznych graczach. Tam się nikt nie cacka, że ma 18 lat. Ale później jest tak, że nasze wieczne talenty grają gdzieś w zagranicznych klubach drugoligowych, a oni walczą w Lidze Mistrzów. Odpowiedz Link Zgłoś
mr.yez Re: flashowe reklamy 24.02.06, 22:48 Gość portalu: j napisał(a): > jak dobrze mieć adblocka w firefoxie i raz na zawsze mieć z głowy wszystkie > flashowe reklamy :))) A jeszcze lepiej mieć Operę, do której NIC nie trzeba DOinstalowywać, bo AdBlocka ma wbudowanego :-) Odpowiedz Link Zgłoś
p.bera w huj z ta reklama, 24.02.06, 22:29 i z tym palantem ktory to umiescil, przez hu...a nie moge artykulu czytac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yogi Wystarczy wciasnąć F5 i po kłopocie IP: *.ipt.aol.com 24.02.06, 22:27 . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mj Re: Maradona: Messi to mój następca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.06, 22:30 bo pipka jestes, sie firefoksa uzywa, z adblockplus, i won z fleszami wszelkimi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znawca futbolu Re: Maradona: Messi to mój następca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.06, 22:54 a pamiętacie jak to samo mówił o aimarze i savioli potem?? :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samubaba Re: Maradona: Messi to mój następca IP: *.itcomp.pl / *.itcomp.pl 24.02.06, 23:32 bo w argentynie to kazdy nowy talent jest okreslana nowym maradoną. takie spaczenie narodowe. to tak jak u nas kazdego mlodego skoczka porownuje i bedzie porownywac do malysza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eq Re: Maradona: Messi to mój następca IP: *.aster.pl / *.aster.pl 24.02.06, 23:05 niech on juz lepiej nie namaszcza, bo potem wychodzi z tego mniej niz wszyscy oczekuja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal 16 Ebi Smolarek jest lepszy od Messiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.06, 23:05 mowie powaznie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Barcy to nie pierdacz bzdur... IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 24.02.06, 23:16 Messi jest znacznie lepszy:-) pozdrawiam kibic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JK Re: Ebi Smolarek jest lepszy od Messiego IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.03.06, 17:22 lubie Smolarka, ale Messi to dwie klasy wyżej. Powiem szczerze, że nikt od kilku lat (włączając Kakę, C.Ronaldo czy Robhinio) nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Mega talent! Odpowiedz Link Zgłoś
polisy_pzu Re: Maradona: Messi to mój następca 24.02.06, 23:31 Visca el Barca!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Messi to MÓJ następca IP: *.aster.pl 25.02.06, 00:38 niech maradonna nie pie.. głupot, bo messi to MÓJ następca, a nie jego! niech se znajdzie innego, narkoman pie..ny! poza tym jego prawdziwy nastepca (czyli jego syn) gra dzieś tam w 3 czy 2 lidze włoskiej i nie jest wcale talentem a zwykłą zapchajdziurą (czy tam zapchajchujem). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hygropsja no wiesz... IP: *.chello.pl 26.02.06, 07:09 ... co wam wszystkim odbiło z tym Messim, Maradonie, tobie i komu tam jeszcze? Przecież to MÓJ następca, wiecie to dobrze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szakal Re: Maradona: Messi to mój następca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.06, 13:44 Messi jest naprawde wspanialym pilkarzem i nie dziwie sie Maradonie!!! To co ten mlody pilkarz pokazal w meczu w Londynie robi naprawde wielkie wrazenie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: look Messi to klasa sama dla siebie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.06, 17:57 Widziałem go w akcji jak nic złego mu sie nie przytrafi będzie wielki ma niepowtarzalną technike i mimo tego że jest niski i słabo zbudowany walczy jak równy z równym. Odpowiedz Link Zgłoś