Gość: hah IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.06, 18:18 Ballack? hahah to jakas kpina! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: b_lebowski Siedmiu Włochów z drużynie All Stars IP: *.koba.pl / *.koba.pl 07.07.06, 18:20 A czemu z tej drużynie nie ma Corso? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: df Re: Siedmiu Włochów z drużynie All Stars IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.06, 18:34 terry? buhahahaha chyba za te podania które rzucał pod nogi ekwadorczykom. przecież jego wystep , podobnie jak ballacka to była żenada. jak mają takie listy układać to może niech dadzą dzieciom to same lepiej wybiorą Odpowiedz Link Zgłoś
atomm Henry w all stars?? buehehehehe!!!! 08.07.06, 10:25 Chyba za zdolnosci w padaniu i nabieraniu sedziow.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuba37 Re: Henry w all stars?? buehehehehe!!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 08.07.06, 12:06 Henry świetnie grał, jeśli jesteś wkużony za mecz z portugalią/brazylią/hiszpanią to nie wyżywaj się na dobrym zawodniku. A Terry i Balac grali przeciętnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DuDu Re: Henry w all stars?? buehehehehe!!!! IP: 217.96.1.* 08.07.06, 12:36 mylisz się to Henry grał przeciętnie, a Ballack grał... on nie grał - on biegał po boisku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jasco Re: Henry w all stars?? buehehehehe!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.06, 13:53 Ballack i Terry na pewno nic nie pokazali, Henry oprócz tej jednej bramki to wiele nie zwojował, Totti?? co on tam robi też się dziwię, a co do Buffona jako najlepsezgo bramkarza też mam wątpliwości... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b_lebowski Re: A Ballack co tu robi ??? IP: *.koba.pl / *.koba.pl 07.07.06, 18:21 Ballack się zawieruszył. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Co tu robi Ballack?? IP: 217.96.21.* 07.07.06, 18:21 Przecież grał strasznie słabo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widz Re: Co tu robi Ballack?? IP: 217.96.1.* 08.07.06, 12:37 ja bym go dał do najgorszej jedenastki turnieju ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Falkor Re: Siedmiu Włochów z drużynie All Stars IP: *.reverse.mdcc-fun.de 07.07.06, 18:23 Ballack ma wiecej strat niz celnych podan. Chyba dostal to wyroznienie za piekne oczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Boysinister Ballack w 11-ce najgorszych patałachów IP: 85.206.155.* 07.07.06, 18:36 9-ciu naszych (Ebiego i Jelenia oszczedzic nalezy) Ballack plus dowolnie wybrany Saudyjczyk, ew. Serb. I mamy cud jedenastkę... Gdzie kurka wodna Grosso? Koles haruje od pola karnego do pola karnego, jest prawie nie do przejścia a jeszcze strzela bramy, powinno być więc 8-iu Włochów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widz Re: Siedmiu Włochów z drużynie All Stars IP: 217.96.1.* 08.07.06, 12:38 tyle, że Ballack ma ochydne oczy ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Scyzoor Nie za szybko!!!??? IP: 194.146.219.* 07.07.06, 18:38 Spoko, mundial jeszcze trwa a Ci juz przyznaja tytuły. Nie wiem co w tym gronie robi Ballack (np. Borowski wypadł lepiej), Ze Roberto, Henry?? Za to gdzie sie podział np. Ribery -koń napędowy całej Francji??? taką liste to i ja mgłem stworzyc- PRZED MUNDIALEM, to może FIFA tez tak mogła zrobić! Kpina! Zreszta to samo z tym Podolskim, pospieszyli się! Co bedzie jak C.Ronaldo przycmi go w meczu o 3 miejsce? Smieszne to :P zero wspolnego z rzeczywistością! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Scyzoor zapomialem jeszcze... IP: 194.146.219.* 07.07.06, 18:44 dodac Totti'ego :) ja wiem ze on ma nazwisko i po boisku biega, ale zeby gral cos nadzwyczajnego- co podanie to pudło! Nie powinno byc go na tej liscie, a za to mysle powinien byc np. Maxi Gonzalez (chyba tak :P tez z Atletico Madryt- za ta bramke w dogrywce!) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Scyzoor Re: zapomialem jeszcze... IP: 194.146.219.* 07.07.06, 18:45 sie rozpisalem maxi rodriquez :P oczywscie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: G Re: zapomialem jeszcze... IP: *.atol.com.pl 08.07.06, 11:01 No i brakuje Sorina!!! Pracowity i dzielny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: germee Re: Nie za szybko!!!??? IP: 217.96.1.* 08.07.06, 12:40 FIFA chyba za taki skład dostała pieniążki od sponsorów ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaca Re: Siedmiu Włochów z drużynie All Stars IP: *.prenet.pl 07.07.06, 18:44 Ballack kur... przecież to jest największa niemota jaką widziałem!!!HAHAHAHAHA Jabym go do reprezentacji Polski nie powołał.Ale jaja! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziecioszek Re: Siedmiu Włochów z drużynie All Stars IP: *.lodz.dialog.net.pl 07.07.06, 19:10 Hahahah!!! Z tym Ballackiem to rzeczywiście walnęli - koleś jak podaje, to do przeciwnika (firmowe zagranie Grzesia), jak lutuje to gdzieś hen daleko w trybuny kilometr od bramki. Tak samo Figo - częściej pokłada się na boisku niż robi coś sensownego z piłką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JH a gdzie Mascherano ?? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.07.06, 19:01 to następca Makelele , świetny w odbiorze jak i rozegraniu , szybki i świetnie wyszkolony technicznie . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojciak Re: a gdzie Mascherano ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.06, 19:45 Jak czytali to nazwisko, to zawsze jakoś tak śmiesznie... :p Marszcze rano :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol Re: a gdzie Mascherano ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.06, 00:13 czyta sie 'maskerano' idioto... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ehhhhhh Re: a gdzie Mascherano ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.06, 10:11 wtrącę się > czyta sie 'maskerano' idioto... no idiotę to Ty z siebie robisz, bo tylko pienić się potrafisz i to bez zrozumienia tak krótkiego tekstu: "Jak czytali to nazwisko, to zawsze jakoś tak śmiesznie... :p Marszcze rano :D" "czytaLI", jeszcze raz? "czytaLI" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyk A gdzie Maciuś Żurawski i Miruś Szymkowiak? IP: *.chello.pl 07.07.06, 19:12 zapomnieli o naszych gwiazdorach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lll Re: IP: *.toya.net.pl 07.07.06, 19:24 a gdzie Miguel prawy obrońca Portugalii:| TOTTI , BALLACK, CRESPO, HENRY TO JAKAŚ KPINA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.06, 00:14 crespo strzelil 3 bramki w 4 meczach, wiec w czym problem..? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Żuraw=nielot A Bosacki? 2 gole w 2 meczach - Najlepsza średnia! IP: *.dsl.mindspring.com 08.07.06, 02:23 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syns Re: Siedmiu Włochów z drużynie All Stars IP: *.glowno.sdi.tpnet.pl 07.07.06, 19:28 zgadzam się-nie wiem co tam robi Ballack... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adaś Re: Siedmiu Włochów z drużynie All Stars IP: *.torun.mm.pl 07.07.06, 19:33 Dla mnie obecność Ballacka i totti'ego to kpina. Z nas, kibiców. Ale tak to jest jak się patrzy na zasługi, a nie na dyspozycję. Ballack i Totti nie rozegrali ani jednego dobrego meczu. Nie wieem dlaczego nie ma Miguela, Grosso, żenada, którtko mówiąc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Re: Siedmiu Włochów z drużynie All Stars IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.06, 19:39 Ballack?? Kpina.Żałosne.Ślepcy!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojciak Re: Siedmiu Włochów z drużynie All Stars IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.06, 19:42 A gdzie ROBBEN i C.RONALDO (najlepsi skrzydłowi turnieju) Albo np. J.Cole !? BALLACK? To jakieś nieporozumienie :/ Nie widze też Nedveda :( A co do napastników to najbardziej podobał mi się Rooney. Może nie zawsze umie się zachować na boisku jak trzeba, ale Duet Rooney - Klose by wymiatał :p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mistrz Henry i Ballack?? Dlaczego brak Grosso i Riquelme? IP: *.toya.net.pl 07.07.06, 19:54 Odpowiedz Link Zgłoś
caysee Re: Siedmiu Włochów z drużynie All Stars 07.07.06, 19:59 A wg mnie Ballack gral dobrze! I jest najladniejszym zawodnikiem reprezentacji niemieckiej :)) PS. Jestem kobieta ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wart Re: Siedmiu Włochów z drużynie All Stars IP: *.infocoig.pl / *.crowley.pl 08.07.06, 09:41 > PS. Jestem kobieta ;) > Współczuje :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wr A gdzie Grosso? A gdzie Zokora? IP: *.who.vectranet.pl 07.07.06, 20:16 Ballack to kpina. John Terry też raczej nie powinien się znaleźć w tym zestawieniu, bo na mundialu grał przeciętnie. Moim zdaniem brakuje przede wszystkim Didier'a Zokory z Wybrzeża Kości Słoniowej (co z tego, że nie wyszli z grupy, gościu grał bezbłędnie) oraz Fabio Grosso (dwa razy dzięki niemu Włosi przeszli do następnej rundy). Jeszcze nad obecnością Tottiego w tym zestawieniu bym się zastanowił, niby dwie asysty i gol z karnego, raczej bym to tłumaczył posuchą wśród napastników, ale chyba jednak Grosso się bardziej dla Italii zasłużył. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wr Re: A gdzie Grosso? A gdzie Zokora? IP: *.who.vectranet.pl 07.07.06, 20:30 Moje zestawienie (kolejnosć przypadkowa). Bramkarze: Buffon, Ricardo, Lehman, Abbondanzieri. Obrońcy: Cannavaro, Zambrotta, Grosso, Gallas, Thuram, Ayala, Lahm, Sorin Pomocnicy: Pirlo, Gattuso, Vieira, Zidane, Makelele, Ze Roberto, Maniche, Zokora, Mascherano, Fabregas, Maxi Rodriguez Napastnicy: Klose, Podolski, i tak już raczej na siłę Henry, Toni i Fernando Torres Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giani_zola Makelele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.06, 20:55 Lehmann canavaro, thuram, gallas, lahm makelele, zidane, robben, pirlo, gattuso henry Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tryber Sponsorzy IP: *.dyn.luxdsl.pt.lu 07.07.06, 22:05 Przeciez ta liste Fifa zrobila pod dyktando sponsorow. Jak sie placi taka kase za facjate kolesia a ten gra jak nie przymierzajac Szymkowiak to trzeba chociaz nazwisko gdzies pokazac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dudek Kto ukladal te liste? IP: *.bredband.comhem.se 07.07.06, 22:19 Nie ma na niej: Roneya oraz Cola(England),Wilhelmsona(Szwecja),Podolskiego (Niemcy),Szewczenko(Ukraina),Ayala(Argentyna),Jelenia(Polska,Boruc (Polska),Frings(Niemcy),Ronaldo(Brazylia),Bekham(England),Lampard (England),Ibrahimowich(Szwecja).... . Cos stronnicza ta lista z samymi wlochami.Moze moje zestawienie by im dokopalo? Oczywiscie kilku z tamtej listy tez bym wzial ,ale generalnie na moje liscie jest masa lepszych graczy ,ktorzy nei utrafili z forma na czas rozgrywek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MJ Re: Kto ukladal te liste? IP: *.adsl.inetia.pl 07.07.06, 23:01 Rooney nie strzelil zadnej bramki, w sumie nic nie pokazal poza zalosnym zakonczeniem. Wilhelmson ???? Za co? Szewa po kontuzji tez nic wielkiego nie pokazal. Jelen??? Sorry,ale to nie ta klasa. Mozemy sie nim zachwycac, bo zagral najlepiej z Polakow,ale dla statystycznego kibica to chyba ... nadal nie wiedza kto to. Boruc ??? Bez przesady. Beckham? Ta przereklamowana gwiazdeczka co nie wytrzymala ani jednego meczu kondycyjnie? Lampard??? Akurat MS mu totalnie nie wyszly, prawie wszystkie strzaly 10 metrow obok bramki (i nad)> A o Zlatanie to nawet nie mow, bo Yorke n - razy lepiej od niego wypadl na tym turnieju Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sceptyk Ballack też nie strzelił. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.06, 07:01 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matus dwie jedenastki mundialu :] IP: 193.239.125.* 07.07.06, 22:31 Oczywiscie w ustawieniu 4-5-1 ktore wyraznie wypiera 4-4-2 (zreszta prosze mi pokazac dobrych napastnikow na mundialu - poza Klose hehe) 1. jedenastka: Buffon (Włochy) - Miguel (Portugalia), Cannavaro (Włochy), Gallas (Francja), Lahm (Niemcy) - Vieira (Francja), Pirlo (Włochy) - Ribery (Francja), Zidane (Francja), C.Ronaldo (Portugalia) - Klose (Niemcy) 2. jedenastka: Ricardo (Portugalia) - Zambrotta (Włochy), Ayala (Argentyna), Marquez (Meksyk), Grosso (Włochy) - Maniche (Portugalia), Mascherano (Argentyna) - Maxi Rodriguez (Argentyna), Riquelme (Argentyna), J.Cole (Anglia) - Henry (Francja) dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: minko Re: dwie jedenastki mundialu :] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.06, 22:41 Dla mnie piłkarzem turnieju jest Pirlo. Niesamowity reżyser gry, Tottiego swoimi umiejętnościami przewyższa o niebo. Nazwiska te to chyba były wybierane przez sponsorów. Przecież wielu piłkarzy z tych nominowanych grało fatalnie jak np. John Terry który w Chelsea nie popełniał takich szkolnych błędów. Brak Riberego?? Całkowita porażka albo niesamowity Maxi Rodriguez. Podobnie rzecz ma się w konkursie gazety gdzie nie uwzględniono Pirlo a jest Totti. Powiedzcie mi czym on tak zaimponował na mundialu?? Dla mnie on jest bez formy i nie gra tak jak w Romie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nazwisko czyli nazwiska IP: 82.160.248.* 07.07.06, 23:23 jak wyzej. ballack? toni? totti? równie dobrze mogli wsród bramkarzy Kahna a w ataku Zurawia. No tak, tylko Kahn nie grał a żuraw nie ma nazwiska poza krajem. pfff Odpowiedz Link Zgłoś
sybirak Re: Siedmiu Włochów z drużynie All Stars 07.07.06, 23:24 Gość portalu: hah napisał(a): > Ballack? hahah to jakas kpina! Pewnie, zamiast Ballacka powinien byc Szymkowiak! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Przecież Gattuso nie umie grać;/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.06, 23:47 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komaro Re: Siedmiu Włochów z drużynie All Stars IP: *.crowley.pl 08.07.06, 00:46 a gdzie jest grosso???? ballack hahahhaha a sie ubawiłem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Barcy... a co tam robi Totti? IP: *.lupus.pl 08.07.06, 08:39 na tym turnieju grał jak ostatnia sierota nie rozumiem, kto i po co go wybrał ktos rozumie? kibic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotrek Re: Siedmiu Włochów z drużynie All Stars IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.06, 09:54 A Grosso!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Heniu Sztacheta Re: Siedmiu Włochów z drużynie All Stars IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.06, 10:03 Zuberbuehler / Ricardo - Miguel / Zambrotta, Cannavaro, Bosacki, Lahm / Grosso - Ribery, Maniche, Pirlo, C.Ronaldo / J. Cole - Klose, Torres / Podolski Odpowiedz Link Zgłoś