Gość: backrow IP: 85.49.224.* 01.09.06, 00:21 no tak, z tym, ze na przewracaniu siebie albo innych futbol sie nie konczy niestety Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: backrow Sebastian Mila: Mężczyzną jestem na boisku IP: 85.49.224.* 01.09.06, 00:22 jest dumny z tego ze przewrocil gravesena? lol Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maczor Re: Sebastian Mila: Mężczyzną jestem na boisku IP: *.acn.waw.pl 01.09.06, 08:55 Mila powiedział: "...ja nie będę Rooneyem i w ogóle porównywanie polskich zawodników do takich gwiazd jest niesprawiedliwe..." dlaczego niesprawiedliwe? mamy równać w dół? a dlaczego w prawie 40 mln. kraju nie ma być gwiazd takiego formatu? przecież były (np. Boniek w Juve) generalnie miły chłopak, powinien pracować w kwiaciarni, tam ładnie pachnie i nikt cię nie przewraca ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bukiet Re: Sebastian Mila: Mężczyzną jestem na boisku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.06, 09:57 To jest jedyne powołanie jakiego nie rozumiem, myslałem ze mecz z Dunczykami był pozegnalnym dla tego sieroty. Widać Leo ma kłopoty ze wzrokiem. Sebek miły z ciebie dzieciak ale błagam, nigdy nie byłeś dobrym piłkarzem i juz nim nie bedziesz, nawet nie jestes zwykłym ligowym kopaczem. Wiec skoncz opowiadac bajki jaki to z ciebie wielki piłkarz. Powodzenia w innym zawodzie. Bukieciarstwo, bardzo fajna sprawa. Polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ted Re: Sebastian Mila: Mężczyzną jestem na boisku IP: *.rabka.sdi.tpnet.pl 01.09.06, 16:03 to nie leo ma kłopoty ze wzrokiem , ale tak jak wójek Janas wierzył w Grzesia R. Tak wójek Bobo Kaczmarek wierzy w Sebusia .!! Hahaha . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciosmen Sebastian Mila: Mężczyzną jestem na boisku IP: *.cable.ubr03.telf.blueyonder.co.uk 01.09.06, 00:23 Ciesze sie Sebek, ze zmezniales. Naprawde. A nozyce zalozone na Gravesena to byl majstersztyk. Zastanawialem sie ile przebiegnie z toba uwieszonym u pasa. No i te smutki... To nie Twoja wina, ze nie potrafisz grac. Teraz to wiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: - A mila wciąż głupi smarkacz..... IP: *.aster.pl 01.09.06, 00:24 Gdy nie ma chęci i nie ma umięjętności, to jeden łądny gole strzelony kiedyś w pucharze uefa dla grocilnu niewiele pomorze. Hajty nie lubię, ale mila mógłby mu buty czyścić i to też nie wiem czy by sobie poradził...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzikus Re: A mila wciąż głupi smarkacz..... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.06, 11:04 mentalność polskiego piłkarza "choć skoro tyle za mnie chcą,to muszę być dobry" - dziecko drogie to są prawa rynku,włożyli w ciebie 1,8 mln to chcą żeby choć trochę im się zwróciło. A ztym Gravesenem to poleciałeś po bandzie ooooo jeeezzzzuuuuuuuu!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MK Co za koleś :-D IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.06, 17:44 "Mam już 24 lata, zmężniałem nie tylko psychicznie. W Odense próbowałem przewrócić Gravesena i w końcu mi się udało." Nie ma jak wyjść na mecz mając do zrealizowania konkretny plan taktyczny :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Macias Mami synek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.06, 00:29 Kiedy najbliższym dzieje się krzywda, przestałem się przejmować tak bardzo tą Austrią. To wzruszające ale prosze cie sebek... heh pipeczka taka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ted Re: Mami synek IP: *.rabka.sdi.tpnet.pl 01.09.06, 16:08 Myśle , że Tomek Hajto byłby w tym wieku da Sebusia zaporą nie do przebycia , dlaczego go nie wyrzucą z tej kadry to ja nie wiem , przecież jest Błaszczykowski Kazimierczak , to widać gołym okiem że są lepsi . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maxi Sebastian Mila: Mężczyzną jestem na boisku IP: *.merinet.pl 01.09.06, 00:31 Rzeczywiscie dzieciak z niego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kopacz ale polewka IP: *.korbank.pl 01.09.06, 00:35 z mili sie zrobil twardy facet, niedlugo zacznie przeklinac i wolac na swoją wymysloną dupe 'bitch' Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziwak, Re: ale polewka IP: *.nyc.res.rr.com 01.09.06, 04:07 podobno kiedy przyjechal na zgrupowanie przywital kadrowiczow zwrotem - Konichiwa, bitches! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ddd maly glupi Mila ? IP: *.chello.pl 01.09.06, 00:45 Oj Mila Mila, naiwniak z Ciebie, a to ze przewrociles tego Dunczyka, niestety skompromitowalo Cie... Wspaniale Cie ogral. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrew223 Sebastian Mila: Mężczyzną jestem na boisku IP: *.acn.waw.pl 01.09.06, 00:52 Ja bym wspieranie Mili o które tak apeluje do gazet rozpoczął od całkowitego zakazu udzielania wywiadów. Jak się czyta te jego stękania to nie wiadomo, śmiać się czy płakać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Jananas potwierdzam!! Mila jest męzczyzną!!! IP: *.chello.pl 01.09.06, 01:14 to słodki chłopak!!! w końcu na futbolu świat się nie kończy!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ktoś... Sebastian Mila: Mężczyzną jestem na boisku!!! IP: *.chello.pl 01.09.06, 01:30 ...dobrze powiedziane... "wańka-wstańka, nadzieja polskiej piłki"! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ret Dość tego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.06, 01:49 Dajcie spokój. Czy kłuje Was w oczy fakt, iż jeden piłkarz ma inny charakter od większości 'kopiących macho'? I, że jest szczery na dodatek? (tak, jestem facetem i to na dodatek, heteroseksualnym) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: whatever Re: Dość tego IP: *.evolution.net.pl 01.09.06, 02:05 Nie. Kłuje mnie w oczy to, że w polskiej reprezentacji gra frajer, który nie dość, że mało umie, to jeszcze jest sierotą, która nie potrafi walczyć. Jest boiskowym mamisynkiem, przewracającym się o własne nogi i szukającym usprawiedliwienia dla swojej słabej gry chorobą babci. ŻAL. Piłka nożna to nie sport dla mięczaków. Mila jest mięczakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EduardoG. Re: Dość tego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.06, 03:22 Tak jest! Mila to rasowy mięczak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beta Re: poziom kibiców komentujących IP: 195.8.101.* 01.09.06, 09:56 Jestem porażona poziomem "testosteronu" wśród - Was Fanów. Jak rozumiem każdy z Was byłby lepszy od Mili. No.. to dlaczego sami nie gracie, pokażcie klasę niedoszli piłkarze z kompleksami. Banda jałopów o umysłowości pierwotniaków, brr.. przekażcie wyrazy głebokiego współczucia dla Waszych Żon, narzeczonych (dup - jak rozumiem), sióstr... a przede wszystkim podwładnych (jeśli nie daj Boże są). Nota bene - oglądając mecze reprezentacji, nie zauważyłam żeby Mila wyróżniał się jakoś negatywnie z ogólnego jej poziomu. Fakt jest jeszcze młody. Ale w piłce to raczej zaleta niż wada, Panowie. Odpowiedz Link Zgłoś
mafino Re: poziom kibiców komentujących 01.09.06, 10:05 Nie rozumiesz dziewcze miłe o co chodzi. Nie sądzę, żebyś zrozumiała ale wytłumaczę Ci. Dość promowania miernoty i tandety. Dość kreowania beztalencia na idola. Dość obwiniania wszystkiego i wszystkich ale z wyjątkiem samego siebie. Dzięki takim ludziom jak ty świat jest pełen mandaryn, milów itp. Jeszcze jedno: zawodnik, który ma 24 lata nie jest młody. To nie jest jakis młody talent, bo młody talent to ma 15 lat. W profesjonalnych klubach 24 letni zawodnik to jest w pełni ukształtowany piłkarz, fachowiec w swojej dziedzinie. Zresztą po co ja Ci to piszę, i tak nie zrozumiesz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beta Re: poziom kibiców komentujących IP: 195.8.101.* 01.09.06, 12:18 pozwól, że Ci coś podpowiem Znawco Sportu: 1)sprawdź w słowniku znaczenie słowa "promowanie", a postaraj dokonać jego resumpcji do sposobu w jaki media przedstawiają Milę. Zaczym skoryguj swoją "górnolotną" wypowiedź, co jej załozenie jest błędne. 2)zdecyduj się czy piszesz o polskich piłkarzach czy o profesjonaliźmie i profesjonalnych klubach (i to nie dotyczy tylko Mili, co każdy ślepy widział na Mistrzostwach. 3)tak, fakt nie rozumiem takich zkompleksionych gości jak Ty i wiesz, nie jest mi z tym źle. Odpowiedz Link Zgłoś
mafino Re: poziom kibiców komentujących 01.09.06, 12:38 Cóż, nie każdemu jest dana umiejętność czytania ze zrozumieniem. Ale nie przejmuj się, takich jak Ty ludzi z analfabetyzmem wtórnym jest więcej. Niemniej jednak sprubójmy: ad 1. powołanie piłkarza to kadry narodowej to jest jego promocja. ad 2. nie umiesz wyciągać wniosków. Nie zrozumiałaś nic z tego, o czym napisałem. Mianowicie o 24 letnich piłkarzach w profesjonalnych klubach. Dla Ciebie jet to młody piłkarz, chłopaczek który ma jeszcze czas. Ciekawe na co. 24 letni piłkarz to musi być już profesjonalista w każdym calu. Jeżeli jeszcze tego nie osiągnał to kiedy osiągnie? W wieku 50 lat? Pomyśl chwilę! ad 3. fakt, nie rozumiesz. I dlatego piszesz bzdury obrażając adwersarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artusilien Re: poziom kibiców komentujących IP: 194.146.219.* 01.09.06, 23:38 24 lata to w pelni uksztaltowany pilkarz? chyba cie pogielo, takim to on bedzie za jakies 4 lata moze, 24 jak na kadre to szczeniak - ilu mamy w kadrze mlodszych? 1? 2? co do gry Mili to pewnie , ze jest gowniana - ale tak jak ktos juz zauwazyl , nie rozni sie tym od innych reprezentantow a czy np. Blaszczykowski jest lepszy od Mili? pewnie glosy polskich trenerow rozlozylyby sie na pol tylko, ze Blaszczykowski na razie nic nie pokazal - jest takim Mila przed wyjazdem za granice ot co Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: poziom kibiców komentujących 02.09.06, 18:29 > 24 lata to w pelni uksztaltowany pilkarz? Tak. Ajax Amsterdam ze składem w takim wieku (i młodszym, poza Blindem i Rijkaardem) zdobył Puchar Europy po drodze pokonując AC Milan i Bayern. Arsenal dotarł do finału LM z kilkoma 22-latkami w pierwszej jedenastce. W Barcelonie reglarnie grywa Lionel Messi (18 lat). Owszem piłkarze wybijający się przed 20tką to mniejszość, większość się "pojawia" w wieku 22-25. Jednak to gracze którzy wypływają w późniejszym wieku to zupełny margines. > a czy np. Blaszczykowski jest lepszy od Mili? Jest, choćby o tyle, że jak Błaszczykowski się przewróci to jest rzut wolny dla Wisły. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: poziom kibiców komentujących IP: 204.52.187.* 01.09.06, 10:16 Sebuś, to ty??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beta Re: poziom kibiców komentujących IP: 195.8.101.* 01.09.06, 12:28 jaki Sebuś? nie znam człowieka. Ale poziom Waszych wypowiedzi jest taki, że Was to na pewno nie chciałabym poznac. Zasadniczo budka z piwem to nie mój krąg zainteresowań. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzikus Re: poziom kibiców komentujących IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.06, 12:47 jak ci nie pasuje nasza mentalność to poco się wypowiadasz,idż na forum M-jak miłość Odpowiedz Link Zgłoś
mafino Re: poziom kibiców komentujących 01.09.06, 12:51 Pewnie, że budka z piwem to nie Twój krąg zainteresowań. Ty się przecież znasz na piłce nożnej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beta Re: poziom kibiców komentujących IP: 195.8.101.* 01.09.06, 13:32 Nie, w przeciwieństwie do Was, nie uważam się za znawcę. Byłam przeciętnym obserwatorem meczy. Od kiedy występy naszej reprezentacji stały się coraz bardziej żałosne (co najmniej 15 lat), szanując swoje nerwy oglądam je sporadycznie. A moja wypowiedź początkowa nie dotyczyła samego Mili, tylko stylu Waszych wypowiedzi i przypuszczalnych powodów zawrtej w nich agresji. Nic nie wiedziałam o forum M-jak miłość, widzę Dzikus że wiesz coś na ten temat :-)) Rozczaruję Cię - nie oglądam tego serialu, z tych samych powodów dla których rzadko oglądam mecze - coraz niższy poziom lotów. Zajrzałam no to "forum" okazjonalnie i więcej nie zamierzam. Macie własny klub wzajemnej adoracji skupiony na gnojeniu ludzi. Mila to szczeniak - fakt, ale wasze wypowiedzi nie świadczą, że jesteście dorośli. Żegnam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzikus Re: poziom kibiców komentujących IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.06, 14:31 dalej nie rozumiesz,nie gnoimy jesteśmy tylko przeciwko promowaniu miernot a takim czymś jest przypadek Mili.A nazwać 24 latka szczeniakiem?!To według ciebie kiedy dorośnie?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wong Fei Hung Re: poziom kibiców komentujących IP: 62.48.34.* 01.09.06, 17:34 Sweet:D Tego tylko brakowało jako uzupełnienia komicznego wywiadu z Milą - wstawienia się za nim kobiety nie mającej pojęcia o piłce ale za to chętnej do pouczenia "umysłowych piewotniaków" na tematy "ważniejsze niż piłka" - wrażliwość i kultura - myślę , że Sebastian czytając Twoje posty usmiechał się i kiwał głową z entuzjazmem:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maskonór Re: poziom kibiców komentujących IP: *.tktelekom.pl 01.09.06, 17:47 A ja z rosnącym entuzjazmem czytam te wypowiedzi:), co tekst to lepszy:) Pozdrawiam prawdziwych kibiców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: whatever Re: poziom kibiców komentujących IP: *.evolution.net.pl 01.09.06, 20:40 LOL. Brakowało tu jeszcze przemądrzałej kobiety o umyśle nastolatki, która myśli, że może wszystkich pouczać. Ktoś pisze prawdę o Mili a ty uznajesz, że jest od razu spod budki z piwem. Niezwykle "ynteligentne". Wiesz co? Ty się denerwujesz czytając nas i my się denerwujemy czytając twoje wypociny - wniosek prosty - zrób wszystkim (łącznie z sobą) przysługę i spadaj zmywać gary albo na swojego bloga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LOC Re: poziom kibiców komentujących IP: *.brda.net 01.09.06, 13:21 czytałem Twoją pierwszą wypowiedź, odpowiedź na nią, a teraz to i tak się zastanawiam kto tu naprawdę ma kompleksy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Imigrant Re: poziom kibiców komentujących IP: 64.7.141.* 01.09.06, 18:23 Beta, Ty naprawede potrzebujesz faceta z wysokim poziomem testosteronu. Rozejrzyj sie, znajdz takiuego,zapros go na noc.... i dopiero potem wroc do czytania komentarzy. Moze wreszcie cos zrozumiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jełop Re: poziom kibiców komentujących IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.06, 11:33 Co to jest "jałop" ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mila Re: Dość tego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.06, 10:40 mila nie jest frajerem .po prostu wie ze nie umie grac w piłke to mowi ze nie jest najwazniejsza . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Reijo Re:Mila, przeczytaj to. IP: *.telia.com 01.09.06, 03:15 Wywiady do gazety nic nie dadza. Swoja przydatnosc do kadry udowadniasz na boisku. Ludzi nic nie obchodzi twoje zycie, pod warunkiem ze na boisku dobrze wypadasz. A z tym Gravesenem to mnie rozesmiales. Gravesen zrobil z ciebie wiatrak i bylo to smieszne i zalosne. Bardziej zalosne. Daj sobie spokoj. Dobra rada: zacznij zostawac na boisku po treningach i cwicz codziennie strzaly na bramke z dystansu, z ruchomej, szybkiej pilki. Bo ostatnio to walisz rowno ponad bramka, regularnie. Potrenuj tak, aby strzaly byly chociaz w swiatlo bramki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MILALALA Co za mięczak i palant IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.06, 03:17 O Boże, co za palant z tego Mili. Widział ktoś większego maminsynka na boisku? On jest dumny z tego, że przewrócił rywala. Co za jełop. Odpowiedz Link Zgłoś
chill.out Sebastian Mila: Mężczyzną jestem na boisku 01.09.06, 03:25 Och ten Mila... To co on wygaduje woła o pomstę do nieba. Wciąż nieodcięta pępowina od mamusi. Gdzie mu tam do twardego profesjonalnego futbolu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ala Stabilizacja IP: *.eranet.pl 01.09.06, 05:59 - pewne miejsce na ławce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: srub Sebastian Mila: Mężczyzną jestem na boisku IP: *.chello.pl 01.09.06, 07:32 Ale się ubawiłem czytając ten wywiad.Ten koleś jest głąbem. Odpowiedz Link Zgłoś
el_bigos mężczyzną Mila jest na boisku a poza nim ciotą??? 01.09.06, 07:32 być może Mila jest mężczyzną na boisku, ale na pewno nie zawodnikiem na poziomie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: srub Sebastian Mila: Mężczyzną jestem na boisku IP: *.chello.pl 01.09.06, 07:32 A tak po za tym to fajne zdjęcie dali hehe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rocco Legia ma szansę awansować... IP: 217.96.36.* 01.09.06, 07:41 ...gdy naprzeciwko w składzie rywala stanie taki menścizna jak Mila :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alex f. jest cudowny! przeczytać rano takie perełki... IP: 193.109.212.* 01.09.06, 07:41 "Chciałem odejść przed mundialem, ale utrudniali mi to. To znaczy nie było nikogo, kto zapłaciłby za mnie ten milion " Ja taż chciałem zmienić pracę ale mój wredny pracowdawca mi to utrudnił. tzn nie było nikogo kto chciałby dać mi 6.000 netto miesięcznie więc zostałem za te marne 3.000 ;))) ale dzięki temu zmężniałem i jestem mądrzejszy!!! ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Re: jest cudowny! przeczytać rano takie perełki.. IP: *.cable.mindspring.com 01.09.06, 16:37 hehe, a czytajac dalej, to jaki jest z ciebie dobry pracownik ze chcesz az 6000... oj, Milus zyje w innej rzeczywistosci. Odpowiedz Link Zgłoś
annakrystyna Mila powinien mieć zakaz udzielania wywiadow 01.09.06, 08:05 Tym wywiadem osmieszyl sie, pokazal jakim niedojrzalym jest czlowiekiem. Rasiak zanim dostal propozycje z Tottenhamu byl juz znany w Anglii, dobrze gral w Derby. A Mila - co osiagnal? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dziodzio Sebastian Mila: Mężczyzną jestem na boisku IP: 213.199.198.* 01.09.06, 08:09 A kim poza? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piter Sebastian Mila: Mężczyzną jestem na boisku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.06, 08:25 Nie rozsmoeszaj mnie ty cioto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Na Gravesenie to ty jechałeś jak szmata IP: 158.75.130.* 01.09.06, 08:29 Na Gravesenie to ty jechałeś jak szmata. Koleś przebiegł z tobą na barku pół boiska. Podrywałeś go czy jak? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lion Sebastian Mila: Mężczyzną jestem na boisku IP: *.dolsat.pl 01.09.06, 08:36 Poprostu dobrze zagraj i moze dobrze o tobie napiszą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 8 mila... Re: Sebastian Mila: Mężczyzną jestem na boisku IP: *.centrala.kaczmarski.pl 01.09.06, 09:00 Nie wiem co napisac bo ze śmiechu ledwo trafiam w klawiaturę... BUUUHAHAHAHA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol Re: Sebastian Mila: Mężczyzną jestem na boisku IP: 195.94.201.* 01.09.06, 08:51 HEHEHEHEHEHEHE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hola Re: Sebastian Mila: Mężczyzną jestem na boisku IP: *.chello.pl 01.09.06, 09:08 Do mediamarktu go nie wpuszcza. Odpowiedz Link Zgłoś