fasoll Re: Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać 06.11.06, 14:38 Od kiedy to Gordon Strachan prowadzi Świętych! On jest w Celtiku! Odpowiedz Link Zgłoś
dorka25 Re: Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać 06.11.06, 14:40 Ale kiedyś prowadził świętch:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.broadband.pl 06.11.06, 15:01 buahaha dooobre Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ark Re: Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.06, 15:06 Widac,ze chlopak ma poukladane w glowie. Mysle, ze bedzie kiedys podstawowym zawodnikiem kadry. Niech wyjezdza i sie uczy za granica. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcino Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.devs.futuro.pl 06.11.06, 15:09 Jedź i nie wracaj prowokatorze ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ted Re: Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać do Korei IP: *.rabka.sdi.tpnet.pl 06.11.06, 15:24 Spóść trochę powietrza bo pękniesz Fabiański - jesteś tak samo dobry jak ten z Groclinu i Craxy , po powołaniu do reprezentacji równia pochyła w dół . Ale na ławce zawsze można usiąść , jak Dudek za niezłą kasę . A o reprezentacji póki jest Leo trzeba zapomnieć , promocje na razie skończone , no chyba że Janas nieudacznik wróci . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek z Kanady Widzisz sam Lukaszu... IP: *.vn.shawcable.net 06.11.06, 15:30 Trzeba sie bylo z rodzinnych Szamotul przeprowadzic do Kolejorza a nie do tej zasranej Leglej. Moze jeszcze nie jest za pozno by zagrac na Bulgarskiej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warszawiak Re: Widzisz sam Lukaszu... IP: *.chello.pl 06.11.06, 15:54 Kartoflu, on był w Lechu, ale oddali go do Legii. tak się znają w tej zapyziałej pyrlandii na piłce :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warszawiak Re: Widzisz sam Lukaszu... IP: *.chello.pl 06.11.06, 15:56 i jeszcze jedno - kartoflany analfabeto. w tym wywiadzie Fabian sam mówi, że jest ze Słubic, a nie podpoznańskiej wsi. Odpowiedz Link Zgłoś
no_one2 Re: Widzisz sam Lukaszu... 06.11.06, 16:03 Krawaciarzu wiesniakow szukaj gdzies u siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Master Re: Widzisz sam Lukaszu... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.06, 16:10 Wieśniaku ze stolycy, wrzuć na luz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warszawiak Kartofle... IP: *.chello.pl 06.11.06, 17:47 3:2 do dyrygenta idźcie albo biskupa. oni was pocieszą :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
shypr4 Re: Kartofle... 06.11.06, 17:53 Taaa, w Poznaniu przynajmniej nie baliśmy się ich przyłapać... A u was pewnie jak macali tak macają... W Azji widocznie to lubią :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warszawiak Re: Kartofle... IP: *.chello.pl 06.11.06, 17:59 tylu ich u was, że nie dało się ukryć? czemu mnie to nie dziwi? cały Poznań chórem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P Re: Kartofle... IP: 80.54.27.* 06.11.06, 18:27 Odezwal sie macany przez Samsona hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyL azjaci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 11:54 moj dziadek mawial na wschod od Konina Azja sie zaczyna:))), a ten wiochmen promowany za janasa, no ten na F-wielka gwiazda gdyby nie kolejorz nadal wachalby trawe w szamotułach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: parszawiak Re: Kartofle... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 12:00 na wiosne bedziecie na cycach Azjaci!!! zburzyc kurnik na toaletowej to m oje hasło wyborcze hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
c3-po Re: Widzisz sam Lukaszu... 06.11.06, 19:13 Jak Jagiełło nadawał Szamotułom prawa miejskie to w twojej Warsiawie krowy pasły się aż miło buraku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ta Re: Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.06, 15:38 kocham Cię Fabian! :):):) zrób co dla Ciebie najlepsze:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spasiboy Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.06, 15:39 prowadzacy SOUTHAMPTON GORDON STRACHAN? pomieszalo sie w glowce???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.host.net 06.11.06, 16:16 W zamierzchlych czasach Gordon Strachan prowadzil Swietych (i doprowadzilich do pucharu Federacji, gdzie polegli z Arsenalem). Troche dziwne, ze Fabianski juz wtedy sie promowal za granica i ciagle jeszcze sie nie wypromowal. Odpowiedz Link Zgłoś
radiradi1 Nie takich zamierzchłych - do marca 2004 06.11.06, 16:51 ... to jest raptem 2,5 roku temu. A Fabiański pojechał na staż a nie w celach promocyjnych - wielu młodych i trenerów zawodników tak robi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dyletant13 Łukasz Fabiański IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.06, 15:48 Albo chcesz być wielki, albo koło mamy. Dobrze powiedziane i tak trzymać. Prawie każdy siada czasem na ławę. Nie ma powodów do paniki. Wyjazd wskazany. Są chętni, nie ma na co czekać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Koles zagral 17 meczow w 10 tygodni i sie zmeczyl IP: 64.208.49.* 06.11.06, 16:12 .Koles zagral 17 meczow w 10 tygodni i sie zmeczyl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mezkracja Re: Koles zagral 17 meczow w 10 tygodni i sie zme IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 11:55 hehehe dobry mega gwiazda ze slubic hahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janusz Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.06, 16:14 Co ty chłopie .cienki jesteś .Kto cię promował to stracił.HA HA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Travian Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.06, 16:24 www.travian3.pl/?uc=pl2_8242 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sebek 8 Re: Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.saton.pl 06.11.06, 17:31 Muche sprzedac za granice aby nie robił problemów Fabiańskiemu bo on jest najlepszy w LEGI Odpowiedz Link Zgłoś
elita.pl1 Nie rób tego! 06.11.06, 20:55 zrobisz wstyd nam, Prawdziwym Polakom, weteranom PZPR. Nie rób tego teraz! przenieś sie do innego klubu, nie naszego, potem wyjedź i najlepiej powiedz, że to przez PiS. Opublikuje to na pewno Trybuna, GW, TVN ogłosi, zrób to dla nas, jeżeli jesteś Polakiem, przez szacunek dla nas, polskich komunistów, dla ITI i TVN ! Odpowiedz Link Zgłoś
ciagciulaciag Mucha nie siada, Komar nie kuca! 07.11.06, 05:32 A Fabianski w nie ten rog sie rzuca! Odpowiedz Link Zgłoś
marek_solon Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać 07.11.06, 00:25 bardzo dobrze, lepiej niech wyjedzie, rozwija się, nawet jeśli miałby siedzieć na ławce. Kuszczak wyjechał będąc dużo młodszym i teraz przynosi to określone efekty. A Legia ma przecież Muchę, a i Gostomski pewnie się dobrze rozwija. pilkazzaklawiatury.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.toya.net.pl 07.11.06, 08:54 Najlepiej do Londynu. Może na zmywak w jakiejś knajpie. Twoją elką dobrze się będzie trzymac talerze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Colii Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.06, 18:51 Kurcze nawet niezly wywiad sie udal Blonskiemu. Szok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: parszawiak Fabianski Łukasz, Fabianski Łukasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 12:05 czego Ty na zachodzie szukasz:)?! moze se z głowki w słupek Ległej popukasz hahaha Odpowiedz Link Zgłoś