Dodaj do ulubionych

Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać

06.11.06, 14:37
Mucha nie siada
Obserwuj wątek
    • fasoll Re: Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać 06.11.06, 14:38
      Od kiedy to Gordon Strachan prowadzi Świętych! On jest w Celtiku!
      • dorka25 Re: Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać 06.11.06, 14:40
        Ale kiedyś prowadził świętch:)
    • Gość: kolo Re: Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.broadband.pl 06.11.06, 15:01
      buahaha dooobre
      • Gość: ark Re: Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.06, 15:06
        Widac,ze chlopak ma poukladane w glowie. Mysle, ze bedzie kiedys podstawowym
        zawodnikiem kadry. Niech wyjezdza i sie uczy za granica.
    • Gość: Marcino Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.devs.futuro.pl 06.11.06, 15:09
      Jedź i nie wracaj prowokatorze ...
      • Gość: ted Re: Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać do Korei IP: *.rabka.sdi.tpnet.pl 06.11.06, 15:24
        Spóść trochę powietrza bo pękniesz Fabiański - jesteś tak samo dobry jak ten z
        Groclinu i Craxy , po powołaniu do reprezentacji równia pochyła w dół . Ale na
        ławce zawsze można usiąść , jak Dudek za niezłą kasę . A o reprezentacji póki
        jest Leo trzeba zapomnieć , promocje na razie skończone , no chyba że Janas
        nieudacznik wróci .
    • Gość: Mirek z Kanady Widzisz sam Lukaszu... IP: *.vn.shawcable.net 06.11.06, 15:30
      Trzeba sie bylo z rodzinnych Szamotul przeprowadzic do Kolejorza a nie do tej
      zasranej Leglej. Moze jeszcze nie jest za pozno by zagrac na Bulgarskiej?
      • Gość: Warszawiak Re: Widzisz sam Lukaszu... IP: *.chello.pl 06.11.06, 15:54
        Kartoflu, on był w Lechu, ale oddali go do Legii. tak się znają w tej zapyziałej
        pyrlandii na piłce :))))
      • Gość: Warszawiak Re: Widzisz sam Lukaszu... IP: *.chello.pl 06.11.06, 15:56
        i jeszcze jedno - kartoflany analfabeto. w tym wywiadzie Fabian sam mówi, że
        jest ze Słubic, a nie podpoznańskiej wsi.
        • no_one2 Re: Widzisz sam Lukaszu... 06.11.06, 16:03
          Krawaciarzu wiesniakow szukaj gdzies u siebie.
        • Gość: Master Re: Widzisz sam Lukaszu... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.06, 16:10
          Wieśniaku ze stolycy, wrzuć na luz.
          • Gość: Warszawiak Kartofle... IP: *.chello.pl 06.11.06, 17:47
            3:2

            do dyrygenta idźcie albo biskupa. oni was pocieszą :))))))
            • shypr4 Re: Kartofle... 06.11.06, 17:53
              Taaa, w Poznaniu przynajmniej nie baliśmy się ich przyłapać... A u was pewnie
              jak macali tak macają... W Azji widocznie to lubią :)
              • Gość: Warszawiak Re: Kartofle... IP: *.chello.pl 06.11.06, 17:59
                tylu ich u was, że nie dało się ukryć? czemu mnie to nie dziwi?

                cały Poznań chórem!
                • Gość: P Re: Kartofle... IP: 80.54.27.* 06.11.06, 18:27
                  Odezwal sie macany przez Samsona hehe
                • Gość: antyL azjaci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 11:54
                  moj dziadek mawial na wschod od Konina Azja sie zaczyna:))), a ten wiochmen
                  promowany za janasa, no ten na F-wielka gwiazda gdyby nie kolejorz nadal
                  wachalby trawe w szamotułach
            • Gość: parszawiak Re: Kartofle... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 12:00
              na wiosne bedziecie na cycach Azjaci!!!
              zburzyc kurnik na toaletowej to m oje hasło wyborcze hehehehe
        • c3-po Re: Widzisz sam Lukaszu... 06.11.06, 19:13
          Jak Jagiełło nadawał Szamotułom prawa miejskie to w twojej Warsiawie krowy pasły
          się aż miło buraku
    • Gość: ta Re: Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.06, 15:38
      kocham Cię Fabian! :):):)

      zrób co dla Ciebie najlepsze:)
    • Gość: spasiboy Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.06, 15:39
      prowadzacy SOUTHAMPTON GORDON STRACHAN? pomieszalo sie w glowce????
      • Gość: kk Re: Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.host.net 06.11.06, 16:16
        W zamierzchlych czasach Gordon Strachan prowadzil Swietych (i doprowadzilich do
        pucharu Federacji, gdzie polegli z Arsenalem). Troche dziwne, ze Fabianski juz
        wtedy sie promowal za granica i ciagle jeszcze sie nie wypromowal.
        • radiradi1 Nie takich zamierzchłych - do marca 2004 06.11.06, 16:51
          ... to jest raptem 2,5 roku temu.

          A Fabiański pojechał na staż a nie w celach promocyjnych - wielu młodych i
          trenerów zawodników tak robi.
    • Gość: dyletant13 Łukasz Fabiański IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.06, 15:48
      Albo chcesz być wielki, albo koło mamy. Dobrze powiedziane i tak trzymać.
      Prawie każdy siada czasem na ławę. Nie ma powodów do paniki. Wyjazd wskazany.
      Są chętni, nie ma na co czekać.
    • Gość: s Koles zagral 17 meczow w 10 tygodni i sie zmeczyl IP: 64.208.49.* 06.11.06, 16:12
      .Koles zagral 17 meczow w 10 tygodni i sie zmeczyl
      • Gość: mezkracja Re: Koles zagral 17 meczow w 10 tygodni i sie zme IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 11:55
        hehehe dobry mega gwiazda ze slubic hahahaha
    • Gość: janusz Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.06, 16:14
      Co ty chłopie .cienki jesteś .Kto cię promował to stracił.HA HA
    • Gość: Travian Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.06, 16:24
      www.travian3.pl/?uc=pl2_8242
    • Gość: Sebek 8 Re: Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.saton.pl 06.11.06, 17:31
      Muche sprzedac za granice aby nie robił problemów Fabiańskiemu bo on jest
      najlepszy w LEGI
    • elita.pl1 Nie rób tego! 06.11.06, 20:55
      zrobisz wstyd nam, Prawdziwym Polakom, weteranom PZPR.
      Nie rób tego teraz! przenieś sie do innego klubu, nie naszego, potem wyjedź i
      najlepiej powiedz, że to przez PiS.
      Opublikuje to na pewno Trybuna, GW, TVN ogłosi, zrób to dla nas, jeżeli jesteś
      Polakiem, przez szacunek dla nas, polskich komunistów, dla ITI i TVN !
      • ciagciulaciag Mucha nie siada, Komar nie kuca! 07.11.06, 05:32
        A Fabianski w nie ten rog sie rzuca!
    • marek_solon Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać 07.11.06, 00:25
      bardzo dobrze, lepiej niech wyjedzie, rozwija się, nawet jeśli miałby siedzieć
      na ławce. Kuszczak wyjechał będąc dużo młodszym i teraz przynosi to określone
      efekty. A Legia ma przecież Muchę, a i Gostomski pewnie się dobrze rozwija.

      pilkazzaklawiatury.blox.pl
    • Gość: mm Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.toya.net.pl 07.11.06, 08:54
      Najlepiej do Londynu. Może na zmywak w jakiejś knajpie. Twoją elką dobrze się
      będzie trzymac talerze.
    • Gość: Colii Łukasz Fabiański: Gotowy, by wyjechać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.06, 18:51
      Kurcze nawet niezly wywiad sie udal Blonskiemu. Szok.
    • Gość: parszawiak Fabianski Łukasz, Fabianski Łukasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 12:05
      czego Ty na zachodzie szukasz:)?! moze se z głowki w słupek Ległej popukasz
      hahaha

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka