Gość: mzb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 20:52 :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kibic no niech tylko kadra coś zawali.. zjedzą go żywcem IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 07.05.07, 20:55 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dudek Beenhakker rozpoczął pracę w Feyenoordzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 20:56 Moim zdaniem swoją postawą jedynie potwierdza swoją wielkość! Leo, wiedz, że kibice nie mają Ci tego za złe, tylko bardzo Cię szanują za wierność i oddanie klubowi, któremu wiele zawdzięczasz. I nie przejmuj się pieniaczami typu Gmoch. Respect, Panie Trenerze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eurofanatik Re: Beenhakker rozpoczął pracę w Feyenoordzie IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 07.05.07, 21:58 Oczywiscie, ze kibice nie maja mu tego za zle. Za zle to maja mu to jedynie zazdrosne rodzime trenerzyny ktore przez tyle lat nie potrafily wprowadzic reprezentacji do Euro a teraz ten gosc jest na najlepszej drodze aby to wreszcie uczynic. Brawo Leo! Cala Polska Cie wspiera bo masz u nas potezny kredyt zaufania. Odpowiedz Link Zgłoś
przemeklig Beenhakker rozpoczął pracę w Feyenoordzie 07.05.07, 20:57 Lwie serce szaleje:) i bardzo dobrze, teraz by jadł schabowy i oglądał nudną ligę orange. Talent nie może się marnować!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pit33r Beenhakker rozpoczął pracę w Feyenoordzie IP: *.icpnet.pl 07.05.07, 20:57 Go Leo;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toldo1977 Re: Beenhakker rozpoczął pracę w Feyenoordzie IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.05.07, 21:04 :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Flying Dutch A GoWno jak zwykle szczuje IP: *.nycmny83.covad.net 07.05.07, 21:10 To ze Leo nie odmowil Feyenordowi tylko swiaczy pozytywnie o nim. Gosc ceni przyjazn, tradycje i nie zapomnial skad pochodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iksa Re: A GoWno jak zwykle szczuje IP: *.upc-g.chello.nl 07.05.07, 21:23 zgadzam sie, co prawda prosili go o to jako trzeciego z kolei bo inni odmowili...ale swiadczy to o nim jak najbardziej pozytywnie, tak babskim okiem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: El Moherro Re: A GoWno jak zwykle szczuje IP: *.gdynia.mm.pl 08.05.07, 06:43 Leo jest już nasz! Jest okazja na fuszkę, to hyc hyc... Trochę ojro wpadnie :] (hiehie nie mogłem się powstrzymać...) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Beenhakker rozpoczął pracę w Feyenoordzie IP: *.tktelekom.pl 07.05.07, 21:15 Leo wie ,że z naszymi paprakami mu nic nie wyjdzie więc na co ma czekać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x ...a ty w czym jestes dobry koles? IP: *.crowley.pl 07.05.07, 21:46 w piciu piwa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Beenhakker rozpoczął pracę w Feyenoordzie IP: *.adsl.xs4all.nl 07.05.07, 22:19 ja sie zastanawiam, czemu sie wszyscy tak tym Beenhackerem podniecaja. To ze "dorabia" w jakims trzeciorzednym klubie w NL nie swiadczy dobrze ani o nim, ani o naszej strategii szkolenia pilkarzy (2 tygodnie dla zawodowych pilkarzy to chyba sporo. Kto naszych bedzie szkolil w tym czasie?) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goombas Re: Beenhakker rozpoczął pracę w Feyenoordzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.07, 22:33 Feyenoord klubem 3-rzędnym ?!?! Buhahaha!! Zakładam się że nie masz więcej niż 18 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: duzy maciek Re: Beenhakker rozpoczął pracę w Feyenoordzie IP: *.chello.pl 07.05.07, 22:39 w tym czasie są szkoleni w swoich klubach sieroto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monika Beenhakker rozpoczął pracę w Feyenoordzie IP: *.aster.pl 07.05.07, 22:51 ale facet ma powera! tylko pozazdroscic! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gregorion Re: Beenhakker rozpoczął pracę w Feyenoordzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 23:38 Beenhakker zachował się bardzo nie fair wobec swojego obecnego pracodawcy i tyle. Gadanie że przed nim trenerzy też prowadzili reprezentacje i kluby jednocześnie jest chyba nieporozumieniem, jak PZPN go zatrudniał nie było mowy o dzieleniu czasu też na klub. Dobrze będzie jeśli nie wpłynie to w żaden sposób na grę reprezy, ale moim zdaniem psuje trochę atmosferę wokół kadry i prędzej czy później ktoś będzie miał to za złe listkiewiczowi lub jemu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: markos_zip Re: Beenhakker rozpoczął pracę w Feyenoordzie IP: *.ipt.aol.com 08.05.07, 00:18 cheers!!powodzenia!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wododo Re: Beenhakker rozpoczął pracę w Feyenoordzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.07, 00:56 Leo będzie z Feyenoordem tylko 2 tygi, a nasi kopacze grają w tym czasie w klubach, więc konfliktu nie widzę żadnego. Będzie po barażach w Holandii jeszcze dość czasu na przygotowania kadry do najblizszych meczy. A jeśli pójdzie nam kiepsko to tylko dlatego, że naszym kopaczom ewentualnie zmięknie rura, bo kondychy nie mają. Zresztą bodaj Guus Hiddink jednoczesnie trenował kadrę narodową (Korei Płd. czy Australii? mniejsza o szczegóły) i jednocześnie ktoregoś z holenderskich gigantów (PSV?) i na obu frontach odnosił sukcesy, więc czemu Leo nie dać szansy??? Odpowiedz Link Zgłoś
gabriel Re: Beenhakker rozpoczął pracę w Feyenoordzie 08.05.07, 01:34 Leo Benhakker zachował się jak profesjonalista, pytając o zgodę na ten wyjazd prezesa PZPN , a prezes PZPN też zachował się jak profesjonalista udzielając takiej zgody. Jak idiota zachował się poseł Chamoobrony Janusz Wójcik, kiedyś trener kadry naszych kopaczy, który powiedział kilka debilnych zdań. No cóż przynależność do tego klubu parlamentarnego zobowiązuje. Panu Benhakkerowi, pozostaje życzyć powodzenia. Niech Feyenoord wygra prawo startu w pucharze UEFA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sxa Re: Beenhakker rozpoczął pracę w Feyenoordzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.07, 07:27 a dupa tam!!! My robimy sobie dłuuugie wekendy... a gość pracuje!!! I za to ma szacunek i kasę!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Horn Full Profi IP: *.dip.t-dialin.net 08.05.07, 07:09 Zaufajcie czlowiekowi. To full profi. Do tego bardzo utalentowany warsztatowiec. Pedagog taki, ze kogo by nie trenowal, to zawodnicy graja w znacznej mierze dla niego. J ak go polscy zazdrosni balwani zwolnia - to ponownie dowiedza sie, ale nie tylko balwani, ale wszyscy, ze w sporcie bardzo rzadko mozna kogos bardzo dobrego zastapic ! Pozdrawiam Horn Odpowiedz Link Zgłoś
leoleo pelne zaufanie dla B. 08.05.07, 08:12 mam pełne zaufanie dla beenhakera, na pohybel polskiemu piekiełku! Odpowiedz Link Zgłoś
guru_ji Beenhakker rozpoczął pracę w Feyenoordzie 12.05.07, 23:24 Jest czysto i sympatycznie. Niech się zawistnicy i negatywy (:-) odczepią od Leo Beenhakker. Dwa tygodnie dobrze zrobi trenerowi. Pobędzie wśród swoich, nabije swoje psychologiczne baterie i z większym jeszcze entuzjazmem wróci do zajęć z polskimi piłkarzami, będzie świeży. Odpowiedz Link Zgłoś