Dodaj do ulubionych

Abolicja dla skorumpowanych?

IP: *.chello.pl 04.07.07, 10:24
koalicja chce PISowskie Zagłębie uratować???
Obserwuj wątek
    • Gość: maks Re: Abolicja dla skorumpowanych? IP: 217.8.167.* 04.07.07, 10:28
      Zagłebie ma wpływowych przyjaciół.
      • Gość: Rybka a dlaczego Misiu jest jszcze szefem PZPN? IP: 80.150.2.* 04.07.07, 12:25
        pis chcial wyrabac caly zarzad PZPN, lacznie z pieknym Misiem Listkiewiczem, a
        tu co? Kiedy wreszcie odetnie sie zgily leb funkcjonariuszy PZPN? Kiedy nowe
        wybory? Lipiec chyba dal sie przekonac do dealu pzpn/lapowkarze, i stal sie
        nagle wielkim zwolennikiem starego zarzadu.
        Czyli krotko: polska pilka tonie w g-wienkach po uszy is rozsiewa niesamowity
        smrod.
        • Gość: mm obecny zarząd PZPN won!!!!!!!!!!!! IP: *.broker.com.pl 04.07.07, 13:12
          to skandal co się dzieje

          A na tym wszystkim najbardziej cierpią nie kluby, nie pierdziele z PZPN, a kibice.
          • lol76 tak wlasnie jest w Polsce... sprawy cichna... 04.07.07, 14:00
            Najpierw halas, awnatura, przykladowe aresztownaia, potem krok po kroku, copraz
            ciszej, prasa zajmuje sie innymi sprawami... ludzie zapominaja - a cio
            gosciowie nadal rabia szmal az wiory leca....
          • Gość: hans hebron Re: obecny zarząd PZPN won!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.07, 15:27
            alez ty zaklamany jestes...rozumiem, ze kibic zaglebia cierpi bo jego klub ma
            dostac kare za kupowanie meczow? a co powiesz o kibicach druzyn, ktore
            przegrywaly mecze z zaglebiem dzieki sedziemu ktory wzial w lape???
            ech ty, poza czubek wlasnego nosa nie patrzysz...
            • Gość: ok Re: obecny zarząd PZPN won!!!!!!!!!!!! IP: *.generacja.pl 04.07.07, 15:37
              przede wszystkim zlikwidujcie KORUPCJOGENNE MECHANIZMY
          • Gość: wiceminister Re: obecny zarząd PZPN won!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 16:57
            Gość portalu: mm napisał(a):
            > to skandal co się dzieje
            > A na tym wszystkim najbardziej cierpią nie kluby, nie pierdziele z PZPN, a
            > kibice.
            >

            A na tym wszystkim najbardziej cierpią nie kluby, nie pierdziele z PZPN, ale
            (lecz) kibice.
    • czaromir Bzdura. Korzyści z korupcji były dla całych klubów 04.07.07, 10:53
      a nie jedynie dla jakiegoś jednego pana Piekłasiewicza.
    • Gość: LM Rudy cwaniaczek sam pewnie robil przekrety IP: *.aster.pl 04.07.07, 10:58
      niech siedzi cicho w swojej italii i sie nie wtraca do polskiej pilki
    • tege Wstyd panie Boniek! 04.07.07, 10:59
      Ten człowiek jest skończony jako działacz. Był dobrym piłkarzem, ale przez
      takich jak on w polskiej piłce jest taki syf...
    • Gość: jj Arka Gdynia IP: *.171.64.83.crowley.pl 04.07.07, 11:01
      Oddać Arce I Ligę. Złodziejstwo i oszustwo w biały dzień. Ukarali kluby, które
      nie mają wpływów w centrali. Panowie z piłkarskiej mafii - teraz to się rysiu k.
      wku.. mocno- już po was...
      • Gość: jazz Re: Arka Gdynia IP: 212.201.71.* 04.07.07, 15:30
        to tak ma wygladac sprawiedliwosc w twoich oczach? nie karac nikogo? Arka
        zasluzyla na 3 lige, bez wplywow tam by wyladowali!
        • Gość: jaca Re: Arka Gdynia IP: *.chello.pl 04.07.07, 20:51
          tak, tak, kozły ofiarne zasłużyły a Zagłębie Sosnowiec,Zagłębie Lubin, Widzew,
          Cracovia, Pogoń Szczecin to na co zasłużyły za swoje przekupstwa? Właśnie na III
          ligę!! i wiele innych klubów także !!
          Jak inne kluby nie będą ukarane, to kary muszą być anulowane !!!
    • Gość: sar Re: Abolicja dla skorumpowanych? IP: *.acn.waw.pl 04.07.07, 11:03
      Abolicja zdecydowanie tak - ale najwcześniej z końcem sezonu 2007/2008.
      I niech dotyczy tylko przekrętów przed sezonem 2006/2007.

    • Gość: ZZZZZZZZZ Abolicja dla skorumpowanych? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 11:15
      Boniek to jedyny odwazny. Reszta pierdzi w porty
      • Gość: Racjonalny Re: Abolicja dla skorumpowanych? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 11:19
        a co z LKS-em?
        ...Trzeba się oburzać, wściekać, awanturować. Zadawać niewygodne pytania, żądać od stałego eksperta
        Canal+ Tomasza Wieszczyckiego, by ustosunkował się do słów swego partnera z ŁKS Tomasza Cebuli,
        który ujawnił, że łódzki klub hurtowo kupował mecze i zdobył dzięki temu mistrzostwo Polski w 1998
        roku...
        www.sport.pl/GW/1,75693,4181988.html
        ...W 1998 roku mistrzem był ŁKS, a potem kierownik tej drużyny wyznał, że kupił praktycznie wszystkie
        mecze. Nikt palcem w tej sprawie nie kiwnął...
        www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=28758
        • Gość: rozumny Re: Abolicja dla skorumpowanych? IP: *.chello.pl 04.07.07, 21:57
          od kiedy to racjonalni reagują histerycznie...rozumiem że spodnie masz już
          pełne bo dobrodziej dostał cynk z prokuratury że się widzew tym razem nie
          wywinie ( jak choćby w przypadku lewej licencji )...ta propozycja rudego to
          niemal jak przyznanie się do winy...albo błaganie o litość ...zobaczymy czy w
          kaczymgrodzie ziobrze pod nosem można wykonać jeszcze jeden dyzmowski numer...w
          końcu pieniądze rudego i płaczyńskiego nie śmierdzą
          a tak pięknie miało być w widzewie... kwiaty miały być, wywiady...
      • Gość: mat Re: Abolicja dla skorumpowanych? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.07, 11:40
        Ty juz sie zesrales....a Boniek to kretyn i tyle w temacie
    • Gość: qwerty co rude, to fałszywe IP: *.komster.pl 04.07.07, 11:18
      taki właśnie jest Boniek. piłkarzem był niezłym, ale działacz to totalne dno
    • Gość: tost oj Boniek sie odezwal IP: *.telpol.net.pl 04.07.07, 11:22
      oj pan Boniek sie odezwal czyzby prokuratura zaczela węszyć koło Widzewa ;]
    • Gość: kamil Abolicja dla skorumpowanych? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.07, 11:28
      z jakiej paki do kicia ich a nie abolicja!!
    • Gość: krakus Abolicja dla skorumpowanych? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.07.07, 11:28
      Nie można tego puścić płazem , musimy nauczyć się żyć uczciwie , kary muszą być
      aby to się nie powtórzyło.
    • Gość: cycero Czarniecki hi,hi,hi IP: *.tpnet.pl 04.07.07, 11:39
      Toż ten sprzedawczyk z samoobory nawet mówić wyraźnie nie umie ,a na piłce zna
      się bo mu grozi wylot z parlamentu w następnych wyborach.
    • Gość: krolik1 Abolicja dla skorumpowanych? IP: *.chello.pl 04.07.07, 11:42
      mnie tam się najbardziej podoba Grzegorza Lato - za udział w korupcji tylko
      kary pieniężne. I ustalić je z góry: za kupienie mistrza - 10 mln kary, za II
      miejsce - 5 mln. Itd. Kluby od razu będą wiedziały na czym stoją i na co ich
      stać w najbliższym sezonie. A i ile pieniędzy na szkolenie młodzieży by się
      znalazło :) Panie Grzegorzu, zanim Pan coś powie, niech Pan najpierw
      przynajmniej 5 razy pomyśli.
      • Gość: majrix Re: Abolicja dla skorumpowanych? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.07, 13:23
        Lato ma myśleć??? Dobrym piłkarzem Grzegorz był ale teraz to on reklamuje
        gadżety kibica w TV Shoping :)
    • Gość: wodzu Boniek, przestań pieprzyć ! IP: *.ghnet.pl 04.07.07, 11:47
      • Gość: d Szok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 12:10
        A może by tak panowie Boniek i Lato anulować kary dla złodzieji, bandytów,
        morderców, dla piratów drogowych?
        Niech mają czyste konto, każdy zaplaci np. 1000 zł i po sprawie.
        Weźcie panowie na wstrzymanie.
        Wasze komentarze proszą się aby to prokuratura od was zaczęła śledztwo. Pewnie
        macie coś do ukrycia, nieprawdaż?
        • gadery Re: Szok 04.07.07, 13:45
          Zanim się coś napisze to warto najpierw przeczytać artykuł. Abolicja
          teoretycznie ma dotyczyć klubów a nie jej pracowników. Tłumacząc na Twój
          przykład: robimy abolicję, za potrącenie powinien odpowiadać kierowca a nie
          wszyscy pasażerowie pojazdu.
          • Gość: pacal tak tak, oczywiście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 14:12
            bo z kupienia meczu klub przecież wcale nie odnosił korzyści, tylko indywidualny
            pan działacz.

            Tłumacząc na Twój głupi przykład: kierowca potrącił, pasażerowie żeby uciszyć
            sprawę dobili potrąconego i ukryli zwłoki, ale ukarzmy tylko kierowcę, bo to on
            sprokurował całą sytuację stuknąwszy pieszego. Karą administracyjną w wysokości
            100zł (bo dla klubów to są tego rzędu kwoty).

            Argumentacja rodem z Łęcznej
            Argument nr 1: Nie możecie nas karać, my jesteśmy zupełnie innym klubem niż ten
            co kupował mecze. Zbieżność nazw i siedziby jest tylko przypadkowa a miejsca w I
            lidze uzyskanego za pomocą korupcji wcale nie odziedziczyliśmy po poprzednikach,
            tylko nam bocian przyniósł.

            Argument nr 2: Innych jeszcze nie ukarano za to przestępstwo, więc dlaczego nas?
            • gadery Re: tak tak, oczywiście 04.07.07, 15:27
              A masz dowód, że dobili, czy takie są tylko Twoje domysły? Jeśli tak to idą
              siedzieć za współudział. Jeśli dla Ciebie potrącenie człowieka jest warte 100 zł
              to ja radzę najpierw trochę doczytać. Na korupcję w piłce też są paragrafy. O
              ile dobrze pamiętam to za łapówki można dostać nawet 12 lat (lub 8 w zależności
              od paragrafu).
              Włoski odpowiednik PZPN sprawę łapówek załatwił w kilka miesięcy. Nasz się już
              trzeci sezon w to bawi. Chce się rzec: kończ waść wstydu oszczędź. Albo
              degradujecie Zagłębie albo się od niego odczepcie ale w końcu podejmijcie jakąś
              decyzję.
    • Gość: nienawidzekrętaczy [...] IP: 213.199.198.* 04.07.07, 12:18
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: nienawidzecenzury cenzor to widzewiak i lubi złodziejstwo IP: 213.199.198.* 04.07.07, 12:42
        prawda w oczki kole?
    • Gość: domellos pisac jeszcze na listka? IP: 143.65.99.* 04.07.07, 12:26
      ale listek to jest lajza. w sumie od dawna to wiadomo. nie ma teraz czasu na
      debate odnosnie najwiekszej afery w polskiej pilce, bo jest na malo znaczacym
      turnieju nastolatkow. jak zwykle skupiamy sie na najmniej istotnych sprawach. ci
      chlopcy jeszcze ze dwa lata niech sie poucza grac w pilke, wazniejsze sa sukcesy
      w seniorskiej pilce. ale oczwysicie listek bedzie obwieszczal jaka to wielka
      sprawa, ze brazylie pokonali. polska pilka i system szkolenia ma sie wysmienicie!!
    • Gość: Marek Rudy! Ty już się popisałeś jako trener. Paszoł won IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.07, 12:29
      ze swoimi rudymi pomysłami.
    • sakura7 Abolicja dla skorumpowanych? 04.07.07, 12:37
      wszyscy mecze kupowali
      tylko Arkę ukarali

    • Gość: dramat historyczny Jadwiga walczy o noc z mężem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 12:38
      O co walczy Boniek?
    • suhar3 winny musi ponoeść karę 04.07.07, 12:59
      Bońkowi coś sie pieprzy już naprawdę. Czy we włoszech była jakaś abolicja
      ostatnio?
    • karo762 Abolicja dla Bońka!!!!!!!!!!!!!!!!!! 04.07.07, 13:03
      Zibi daj sobie uciąć rękę za to że jesteś święty i nigdy nic nie wziąłeś.
    • Gość: PONTO Skandal !!! IP: 212.160.114.* 04.07.07, 13:03
      Ludzie, którzy mają w tym swój interes i czerpią z futbolu duże pieniądze, nie
      powinni się w ogóle wypowiadać. No ale Boniek na pewno dużo nauczył sie we
      Włoszech. W tej sprawie decydujace słowo powinna mieć prokuratura. Już dość
      przekrętów!!! Jak znów zrobi się wyjątek, to korupcji w piłce nie wypleni się w
      ogóle. No ale Boniek na pewno dużo nauczył sie we Włoszech.
      No a co z klubami, które nie uczestniczyły w sprzedawaniu meczów, którym mafia
      piłkarska z premedytacją odbierała punkty. To oni często stracili przez to
      kibiców, sponsorów i pieniądze. I to te kluby, okaże się, będą najbardziej
      poszkodowane. Znowu zwyciężą cwaniacy i krętacze, którzy na zawsze powinni mieć
      zakaz pracy w sporcie, a nawet zakaz wstępu na stadiony piłkarskie. Uczciwi
      działacze będą nadal uważani za frajerów. Boniek chce nadal konserwować stare
      układy i zachować jak największe wpływy. A może szykuje się do wyborów w PZPN?
      Głosy skorumpowanych działaczy dałyby mu z pewnością zwycięstwo. AMEN.
      • Gość: pyuio Re: Skandal !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 13:11
        Arka ktora przekupila sedziego i wygrala mecz z Widzewem dostala 3 pkt walkowerem. To jest skandal.
        AMEN
    • Gość: ktoś Abolicja dla skorumpowanych? IP: *.crowley.pl 04.07.07, 13:12
      >>- Nie można ciągle żyć przeszłością. To nikomu nie służy. Wszystkim powinno
      zależeć, by polska liga była atrakcyjnym produktem - przekonywał Boniek, a jego
      pomysłowi przyklasnęła duża część prezesów klubów Orange Ekstraklasy, m.in.
      Jerzy Ożóg z GKS Bełchatów, Edward Socha z Odry Wodzisław i Robert Pietryszyn z
      Zagłębia Lubin.<<<

      Właśnie mamy tych co kupowali, sami sie przyznali!!!!!!!!!
    • Gość: m Abolicja dla skorumpowanych? IP: 213.25.73.* 04.07.07, 13:22
      żenujące!!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka