Gość: luczy IP: *.chello.pl 04.07.07, 10:24 koalicja chce PISowskie Zagłębie uratować??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: maks Re: Abolicja dla skorumpowanych? IP: 217.8.167.* 04.07.07, 10:28 Zagłebie ma wpływowych przyjaciół. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rybka a dlaczego Misiu jest jszcze szefem PZPN? IP: 80.150.2.* 04.07.07, 12:25 pis chcial wyrabac caly zarzad PZPN, lacznie z pieknym Misiem Listkiewiczem, a tu co? Kiedy wreszcie odetnie sie zgily leb funkcjonariuszy PZPN? Kiedy nowe wybory? Lipiec chyba dal sie przekonac do dealu pzpn/lapowkarze, i stal sie nagle wielkim zwolennikiem starego zarzadu. Czyli krotko: polska pilka tonie w g-wienkach po uszy is rozsiewa niesamowity smrod. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm obecny zarząd PZPN won!!!!!!!!!!!! IP: *.broker.com.pl 04.07.07, 13:12 to skandal co się dzieje A na tym wszystkim najbardziej cierpią nie kluby, nie pierdziele z PZPN, a kibice. Odpowiedz Link Zgłoś
lol76 tak wlasnie jest w Polsce... sprawy cichna... 04.07.07, 14:00 Najpierw halas, awnatura, przykladowe aresztownaia, potem krok po kroku, copraz ciszej, prasa zajmuje sie innymi sprawami... ludzie zapominaja - a cio gosciowie nadal rabia szmal az wiory leca.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hans hebron Re: obecny zarząd PZPN won!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.07, 15:27 alez ty zaklamany jestes...rozumiem, ze kibic zaglebia cierpi bo jego klub ma dostac kare za kupowanie meczow? a co powiesz o kibicach druzyn, ktore przegrywaly mecze z zaglebiem dzieki sedziemu ktory wzial w lape??? ech ty, poza czubek wlasnego nosa nie patrzysz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ok Re: obecny zarząd PZPN won!!!!!!!!!!!! IP: *.generacja.pl 04.07.07, 15:37 przede wszystkim zlikwidujcie KORUPCJOGENNE MECHANIZMY Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiceminister Re: obecny zarząd PZPN won!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 16:57 Gość portalu: mm napisał(a): > to skandal co się dzieje > A na tym wszystkim najbardziej cierpią nie kluby, nie pierdziele z PZPN, a > kibice. > A na tym wszystkim najbardziej cierpią nie kluby, nie pierdziele z PZPN, ale (lecz) kibice. Odpowiedz Link Zgłoś
czaromir Bzdura. Korzyści z korupcji były dla całych klubów 04.07.07, 10:53 a nie jedynie dla jakiegoś jednego pana Piekłasiewicza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LM Rudy cwaniaczek sam pewnie robil przekrety IP: *.aster.pl 04.07.07, 10:58 niech siedzi cicho w swojej italii i sie nie wtraca do polskiej pilki Odpowiedz Link Zgłoś
tege Wstyd panie Boniek! 04.07.07, 10:59 Ten człowiek jest skończony jako działacz. Był dobrym piłkarzem, ale przez takich jak on w polskiej piłce jest taki syf... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jj Arka Gdynia IP: *.171.64.83.crowley.pl 04.07.07, 11:01 Oddać Arce I Ligę. Złodziejstwo i oszustwo w biały dzień. Ukarali kluby, które nie mają wpływów w centrali. Panowie z piłkarskiej mafii - teraz to się rysiu k. wku.. mocno- już po was... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jazz Re: Arka Gdynia IP: 212.201.71.* 04.07.07, 15:30 to tak ma wygladac sprawiedliwosc w twoich oczach? nie karac nikogo? Arka zasluzyla na 3 lige, bez wplywow tam by wyladowali! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaca Re: Arka Gdynia IP: *.chello.pl 04.07.07, 20:51 tak, tak, kozły ofiarne zasłużyły a Zagłębie Sosnowiec,Zagłębie Lubin, Widzew, Cracovia, Pogoń Szczecin to na co zasłużyły za swoje przekupstwa? Właśnie na III ligę!! i wiele innych klubów także !! Jak inne kluby nie będą ukarane, to kary muszą być anulowane !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sar Re: Abolicja dla skorumpowanych? IP: *.acn.waw.pl 04.07.07, 11:03 Abolicja zdecydowanie tak - ale najwcześniej z końcem sezonu 2007/2008. I niech dotyczy tylko przekrętów przed sezonem 2006/2007. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZZZZZZZZ Abolicja dla skorumpowanych? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 11:15 Boniek to jedyny odwazny. Reszta pierdzi w porty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Racjonalny Re: Abolicja dla skorumpowanych? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 11:19 a co z LKS-em? ...Trzeba się oburzać, wściekać, awanturować. Zadawać niewygodne pytania, żądać od stałego eksperta Canal+ Tomasza Wieszczyckiego, by ustosunkował się do słów swego partnera z ŁKS Tomasza Cebuli, który ujawnił, że łódzki klub hurtowo kupował mecze i zdobył dzięki temu mistrzostwo Polski w 1998 roku... www.sport.pl/GW/1,75693,4181988.html ...W 1998 roku mistrzem był ŁKS, a potem kierownik tej drużyny wyznał, że kupił praktycznie wszystkie mecze. Nikt palcem w tej sprawie nie kiwnął... www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=28758 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rozumny Re: Abolicja dla skorumpowanych? IP: *.chello.pl 04.07.07, 21:57 od kiedy to racjonalni reagują histerycznie...rozumiem że spodnie masz już pełne bo dobrodziej dostał cynk z prokuratury że się widzew tym razem nie wywinie ( jak choćby w przypadku lewej licencji )...ta propozycja rudego to niemal jak przyznanie się do winy...albo błaganie o litość ...zobaczymy czy w kaczymgrodzie ziobrze pod nosem można wykonać jeszcze jeden dyzmowski numer...w końcu pieniądze rudego i płaczyńskiego nie śmierdzą a tak pięknie miało być w widzewie... kwiaty miały być, wywiady... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mat Re: Abolicja dla skorumpowanych? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.07, 11:40 Ty juz sie zesrales....a Boniek to kretyn i tyle w temacie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty co rude, to fałszywe IP: *.komster.pl 04.07.07, 11:18 taki właśnie jest Boniek. piłkarzem był niezłym, ale działacz to totalne dno Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tost oj Boniek sie odezwal IP: *.telpol.net.pl 04.07.07, 11:22 oj pan Boniek sie odezwal czyzby prokuratura zaczela węszyć koło Widzewa ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamil Abolicja dla skorumpowanych? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.07, 11:28 z jakiej paki do kicia ich a nie abolicja!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krakus Abolicja dla skorumpowanych? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.07.07, 11:28 Nie można tego puścić płazem , musimy nauczyć się żyć uczciwie , kary muszą być aby to się nie powtórzyło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cycero Czarniecki hi,hi,hi IP: *.tpnet.pl 04.07.07, 11:39 Toż ten sprzedawczyk z samoobory nawet mówić wyraźnie nie umie ,a na piłce zna się bo mu grozi wylot z parlamentu w następnych wyborach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krolik1 Abolicja dla skorumpowanych? IP: *.chello.pl 04.07.07, 11:42 mnie tam się najbardziej podoba Grzegorza Lato - za udział w korupcji tylko kary pieniężne. I ustalić je z góry: za kupienie mistrza - 10 mln kary, za II miejsce - 5 mln. Itd. Kluby od razu będą wiedziały na czym stoją i na co ich stać w najbliższym sezonie. A i ile pieniędzy na szkolenie młodzieży by się znalazło :) Panie Grzegorzu, zanim Pan coś powie, niech Pan najpierw przynajmniej 5 razy pomyśli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majrix Re: Abolicja dla skorumpowanych? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.07, 13:23 Lato ma myśleć??? Dobrym piłkarzem Grzegorz był ale teraz to on reklamuje gadżety kibica w TV Shoping :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d Szok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 12:10 A może by tak panowie Boniek i Lato anulować kary dla złodzieji, bandytów, morderców, dla piratów drogowych? Niech mają czyste konto, każdy zaplaci np. 1000 zł i po sprawie. Weźcie panowie na wstrzymanie. Wasze komentarze proszą się aby to prokuratura od was zaczęła śledztwo. Pewnie macie coś do ukrycia, nieprawdaż? Odpowiedz Link Zgłoś
gadery Re: Szok 04.07.07, 13:45 Zanim się coś napisze to warto najpierw przeczytać artykuł. Abolicja teoretycznie ma dotyczyć klubów a nie jej pracowników. Tłumacząc na Twój przykład: robimy abolicję, za potrącenie powinien odpowiadać kierowca a nie wszyscy pasażerowie pojazdu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pacal tak tak, oczywiście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 14:12 bo z kupienia meczu klub przecież wcale nie odnosił korzyści, tylko indywidualny pan działacz. Tłumacząc na Twój głupi przykład: kierowca potrącił, pasażerowie żeby uciszyć sprawę dobili potrąconego i ukryli zwłoki, ale ukarzmy tylko kierowcę, bo to on sprokurował całą sytuację stuknąwszy pieszego. Karą administracyjną w wysokości 100zł (bo dla klubów to są tego rzędu kwoty). Argumentacja rodem z Łęcznej Argument nr 1: Nie możecie nas karać, my jesteśmy zupełnie innym klubem niż ten co kupował mecze. Zbieżność nazw i siedziby jest tylko przypadkowa a miejsca w I lidze uzyskanego za pomocą korupcji wcale nie odziedziczyliśmy po poprzednikach, tylko nam bocian przyniósł. Argument nr 2: Innych jeszcze nie ukarano za to przestępstwo, więc dlaczego nas? Odpowiedz Link Zgłoś
gadery Re: tak tak, oczywiście 04.07.07, 15:27 A masz dowód, że dobili, czy takie są tylko Twoje domysły? Jeśli tak to idą siedzieć za współudział. Jeśli dla Ciebie potrącenie człowieka jest warte 100 zł to ja radzę najpierw trochę doczytać. Na korupcję w piłce też są paragrafy. O ile dobrze pamiętam to za łapówki można dostać nawet 12 lat (lub 8 w zależności od paragrafu). Włoski odpowiednik PZPN sprawę łapówek załatwił w kilka miesięcy. Nasz się już trzeci sezon w to bawi. Chce się rzec: kończ waść wstydu oszczędź. Albo degradujecie Zagłębie albo się od niego odczepcie ale w końcu podejmijcie jakąś decyzję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nienawidzekrętaczy [...] IP: 213.199.198.* 04.07.07, 12:18 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nienawidzecenzury cenzor to widzewiak i lubi złodziejstwo IP: 213.199.198.* 04.07.07, 12:42 prawda w oczki kole? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: domellos pisac jeszcze na listka? IP: 143.65.99.* 04.07.07, 12:26 ale listek to jest lajza. w sumie od dawna to wiadomo. nie ma teraz czasu na debate odnosnie najwiekszej afery w polskiej pilce, bo jest na malo znaczacym turnieju nastolatkow. jak zwykle skupiamy sie na najmniej istotnych sprawach. ci chlopcy jeszcze ze dwa lata niech sie poucza grac w pilke, wazniejsze sa sukcesy w seniorskiej pilce. ale oczwysicie listek bedzie obwieszczal jaka to wielka sprawa, ze brazylie pokonali. polska pilka i system szkolenia ma sie wysmienicie!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Rudy! Ty już się popisałeś jako trener. Paszoł won IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.07, 12:29 ze swoimi rudymi pomysłami. Odpowiedz Link Zgłoś
sakura7 Abolicja dla skorumpowanych? 04.07.07, 12:37 wszyscy mecze kupowali tylko Arkę ukarali Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dramat historyczny Jadwiga walczy o noc z mężem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 12:38 O co walczy Boniek? Odpowiedz Link Zgłoś
suhar3 winny musi ponoeść karę 04.07.07, 12:59 Bońkowi coś sie pieprzy już naprawdę. Czy we włoszech była jakaś abolicja ostatnio? Odpowiedz Link Zgłoś
karo762 Abolicja dla Bońka!!!!!!!!!!!!!!!!!! 04.07.07, 13:03 Zibi daj sobie uciąć rękę za to że jesteś święty i nigdy nic nie wziąłeś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PONTO Skandal !!! IP: 212.160.114.* 04.07.07, 13:03 Ludzie, którzy mają w tym swój interes i czerpią z futbolu duże pieniądze, nie powinni się w ogóle wypowiadać. No ale Boniek na pewno dużo nauczył sie we Włoszech. W tej sprawie decydujace słowo powinna mieć prokuratura. Już dość przekrętów!!! Jak znów zrobi się wyjątek, to korupcji w piłce nie wypleni się w ogóle. No ale Boniek na pewno dużo nauczył sie we Włoszech. No a co z klubami, które nie uczestniczyły w sprzedawaniu meczów, którym mafia piłkarska z premedytacją odbierała punkty. To oni często stracili przez to kibiców, sponsorów i pieniądze. I to te kluby, okaże się, będą najbardziej poszkodowane. Znowu zwyciężą cwaniacy i krętacze, którzy na zawsze powinni mieć zakaz pracy w sporcie, a nawet zakaz wstępu na stadiony piłkarskie. Uczciwi działacze będą nadal uważani za frajerów. Boniek chce nadal konserwować stare układy i zachować jak największe wpływy. A może szykuje się do wyborów w PZPN? Głosy skorumpowanych działaczy dałyby mu z pewnością zwycięstwo. AMEN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pyuio Re: Skandal !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 13:11 Arka ktora przekupila sedziego i wygrala mecz z Widzewem dostala 3 pkt walkowerem. To jest skandal. AMEN Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Abolicja dla skorumpowanych? IP: *.crowley.pl 04.07.07, 13:12 >>- Nie można ciągle żyć przeszłością. To nikomu nie służy. Wszystkim powinno zależeć, by polska liga była atrakcyjnym produktem - przekonywał Boniek, a jego pomysłowi przyklasnęła duża część prezesów klubów Orange Ekstraklasy, m.in. Jerzy Ożóg z GKS Bełchatów, Edward Socha z Odry Wodzisław i Robert Pietryszyn z Zagłębia Lubin.<<< Właśnie mamy tych co kupowali, sami sie przyznali!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Abolicja dla skorumpowanych? IP: 213.25.73.* 04.07.07, 13:22 żenujące!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś