Gość: fan Kibole grają Adolfem IP: *.eastwest.com.pl 11.12.07, 12:42 Ostatnia szansa gw, by coś napisać o kibolach.Co to teraz będzie?? pan Stec bezrobotny do końca lutego, chyba że wymyśli jakąś kolejną mrożącą krew historyjkę. PS Wszystkiego "najlepszego" dla PZPN z okazji 88 urodzin. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Kibole grają Adolfem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.07, 12:59 Runda wiosenna dopiero za 3 miesiące. Czym teraz będą zajmować się redaktorzy GW? No cóż temat o kibolach zawsze sie znajdzie - a to na trybuny stadionu Lecha spadnie biały śnieg, a to, że najgorsi są kibice Jagiellonii bo w większości mieszkają w Białymstoku. Rasizm i nazizm to na polskich stadionach na szczęście czas przeszły. Tak naprawdę to w tej chwili kibice tylko jednego klubu odwołują się do tej ideologii i jak na ironie jest to klub, któremu kibicuje obecny premier - mianowicie Lechia Gdańsk i za to zero szacunku dla nich. Tak więc pzpn walczący w tej kwestii z kibicami wygląda jak ojciec Rydzyk walczący z masonerią. Ze zwykłej szydery zrobiła się wielka afera. A na odstresowanie proponuje obejrzeć skecz Monty Pythonów o Hitlerze w Wlk Brytanii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 88 może najpierw PZPN zająłby się korupcją we własnyc IP: *.acn.waw.pl 11.12.07, 13:01 szeregach a potem dopiero "walczył" z innymi wiatrakami ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poganin ten działacz to jakiś kompletny idiota IP: 213.17.140.* 11.12.07, 13:02 j.w. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stecu Kibole grają Adolfem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.07, 13:04 "18" to tez zakazany symbol. Drodzy 18-latkowie nie urządzajcie "osiemnastek" - przestańcie grać Adolfem Hitlerem, bo was udupie na blogu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rabbi_Mosze Zakazać symbolu GW !!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.12.07, 13:17 Stec po raz kolejny zaistniał w neuronach czytelników wybiórczej. Proponuję aby umieszczać na flagach symbol GW obok innych, może wreszcie raz na zawsze zniknie on z naszych oczu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: głos w pzpeNIE w Zabrzu to rozumiem bo dopiero 2-lata temu.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.07, 13:20 zmieniono patrona stadionu Adolfa Hitlera na Ernesta Pohla...to nie napinka tylko fakt historyczy... ale ćwoki wawelskie co im do tego? Odpowiedz Link Zgłoś
profanum_vulgus Debilizm dziennikarzy GW przeraża mnie. 11.12.07, 13:23 Najwidoczniej myślą, że transparent na 88 rocznice (piękny jubileusz) powinien nosić cyfry 87+1, albo 90-2, bo liczba 88 to symbol faszyzmu. Niedługo w imię tego będą lobbować za przymusową eutanazją dla 87-latków, zresztą to mają po drodze. Doceniam walkę Steca z kibolami, ale powoli staje się Don Kichotem. Śmiesznym głupkiem i fanem teorii spiskowych, a nie rzetelnym dziennikarzem. Odpowiedz Link Zgłoś
puch4cz A mnie przeraża Twoja naiwność. 13.12.07, 22:52 Jakoś tak akurat wyszło, że nie pamiętali o żadnych urodzinach PZPN, tylko 88, przypadek, no nie? Spoko... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja, bo co? oj stec stec IP: *.wne.uw.edu.pl 11.12.07, 13:35 a jeszcze nie dawno pisałeś że nazistowska liczba to 18 co oczywiście nie usprawiedliwia kibiców wisły i korony. Oznacza jednak że niedługo jak pojawi się transparent z liczbą, dajmy na to, 93 to też usłyszymy stecowską wersję numerologii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek Kibole grają Adolfem IP: *.gb.net.pl 11.12.07, 13:35 ten pan się nazywa SMULSKI a nie Smólski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nucleo_Bianconero GW spada na psy IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.12.07, 14:05 Niestety ale u pana Steca jak i innych "redaktorów" można wykryć objawy schizofrenii paranoidalnej. Niestety ale dla mnie 88 to niestety osiemdziesiąt osiem. Zaraz krzykną, że jestem nazistą, jak to w ciemnogrodzie. A to, że komuś 88 kojarzy się z salutowaniem, to bardzo przepraszam ale pobyt w motelu gdzie drzwi otwierają się tylko od zewnątrz powinien załatwić sprawę. Przypominam, że spór chodzi o napis "100 lat na 88 urodziny PZPNu" ;) I tu wychodzi paranoja pana Steca - 88 : nazizm. armia BIAŁEJ gwiazdy - rasizm. Filozofia pana Rafała - głupota. Przy okazji : polecam oglądnąć rozważania przedsezonowe pana profesjonalisty Steca, "Między Słupkiem a Poprzeczką" jeden z pierwszych odcinków ;) Boki zrywać ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
malaparte nie dajmy się zwariować 11.12.07, 14:13 witam, byłem na niedzielnym meczu, transparent widziałem, i pomimo pewnej nadinterpretacji red.Steca, proszę nie dajmy się zwariować.sektorówka miała,jak myślę być jedynie pewną formą żartobliwej polemiki z pzpn-em, totalnym burdelem jaki nam zasłużeni działacze serwują, nie spotkałem się z żadnym komentarzem kibiców , który mógłby pasować do komentaża GW. kibiece aniołami zapewne nie są ale jak myślę większość historię swojego kraju zna pozdrawiam, kibic Wisły Kraków Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_komar Nowa lista symboli zakazanych! 11.12.07, 14:14 Wpisujcie symbole, kotre powinny byc zakazane: 1. Swity Mikolaj - Jak wiadomo, Santa Claus, nawiazanie do zbordniarza nazisotwskiego Kalusa Barbiego. 2. Rudolf Czerwononosy Renifer - Zakamuflowana gloryfikacja Rudolfa Hoessa. 3. Haloween - jak wiadomo 'Happy Halloween' to zakamuflowane pozdrownienie nazistowskie (HH) 4. Osiemnastka - obchodzenie osiemnastki to tak naprawde gloryfikacja wodza III rzeszy. Dopisujcie wasze propozycje. Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_komar Re: Nowa lista symboli zakazanych! 11.12.07, 14:32 Oczywiscie we wszystkich ksiazkach lub czasopismach strony 18 i 88 powinny byc zamalowywane. Albo wrocmy do numeracji rzymskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zamyślony komu zatem kibicuje stec ??? IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.12.07, 14:17 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lider Re: komu zatem kibicuje stec ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.07, 10:16 Cyfrze. Zawsze jak coś opisuje to z punktu widzenia z fotela. On nie chodzi na stadiony tylko siedzi na dupie i ogląda mecze w domu. Taki ot, idealny kibic, nie faszysta, troszkę komuch i przedewszystkim tak łądnie z Tomaszewskim na zdjęciu ślubnym wyglądają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krex Kibole grają Adolfem IP: *.chello.pl 11.12.07, 14:23 Może ci (dziarscy) chłopcy zapomnieli, co się robiło z folksdojczami podczas okupacji.. Nie wiem, czy wyznawcy wiślańskiej BIAŁEJ siły (albo hitlerowscy aktywiści z Lechii) tak bardzo szanujący Hitlera idą pod ramię z działaczami niemieckiego NPD i już szykują kwiaty na powitanie Niemców "odbierających" "zagrabiony" w 1945 roku Gdańsk. www.dziennik.pl/wydarzenia/article94486/Niemieccy_neonazisci_Polacy_oddajcie_nam_Gdansk.html To jak to jest kwiatki narodowosocjalistycznej rewolucji? Gdyby ta ich koncepcja białej siły rzeczywiście wygrałaby wojnę, zapierd**** by za marne grosze na rzecz niemieckiego państwa w fabryce gdzieś za Uralem, a do niewielkiego ciasnego mieszkania przemykaliby ulicą chyłkiem, żeby tylko nie narazić się na (w najlepszym razie) kopniak od oficera tak uwielbianej przez nich SS. Podobno Polacy to masochiści, ale to już nie jest masochizm - wychwalanie Hitlera w Polsce to zdrada. Tak samo jak bieganie w koszulce z sierpem i młotem. I nie ma sensu tłumaczyć tego ograniczeniem umysłowym. Pewne podstawy trzeba mieć, żeby odróżniać się od zwierząt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krex Re: Kibole grają Adolfem IP: *.chello.pl 11.12.07, 14:26 A mówienie, że to nie o Hitlera chodzi, to jakaś dziecinada jest. Kto ma w to uwierzyć? I to podkreślenie "białej" gwiazdy też przypadkiem? Tia. Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_komar Re: Kibole grają Adolfem 11.12.07, 14:38 Wystarczylo sie uczyc jezyka polskiego zeby zrozumec pojecia 'ironia i interpretacja'. Wtedy nie pisalbys glupstw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krex Re: Kibole grają Adolfem IP: *.chello.pl 11.12.07, 14:50 mulla_komar napisał: > Wystarczylo sie uczyc jezyka polskiego zeby zrozumec pojecia 'ironia i> interpretacja'. Wtedy nie pisalbys glupstw. Może z polskiego jesteś niezły, ale z historią to nie najlepiej. Chyba, że w domu uczyli cię akurat z niemieckiej perspektywy. Masz takie tradycje? Bo twój klub wydaje się je dosyć dynamicznie promować... A może zróbcie tak: po co oszukiwać, kluczyć, udawać. Wywalcie na płoty flagi z SS i Hessem (jak na Lechii), podnoście ręce w geście hitlerowskiego pozdrowienia, noście naszywki ze swastykami. Boicie się przyznać? Bo to takie gó..arskie jest - jakieś 88, ukryte symbole, szyfrowane słowa... Pokażcie wszystkim Polakom, po której jesteście stronie. Macie odwagę? Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_komar Re: Kibole grają Adolfem 11.12.07, 15:33 Ok. Wytlumacvze jak dziecku. PZPN ostatnio wszedzie tropi symbole nazizmu. W czerwonej piesci dopatruje sie bialej i krzyczy ze nazizm, w symbolu piratow (slynny Jolly Roger) dopatruje sie trupiej czaszki SS. Kibice wyraznie sobie zakpili z PZPNu (i z Wybiorczej). Nie chodzio o propagowanie symboli nazistowskich, tylko o wysmianie postepowania dzialaczy. Historia nie ma tutaj nic do rzeczy, tylko paranoja niktorych fanatykow, takich ja ty, czy pan Stec, czy dzialacze PZPNu. Jestes tak zaslepiony ze nawet takiej prostej kpiny nie potrafisz zrozumiec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal Kibole grają Adolfem IP: *.sdm.de 11.12.07, 14:41 Pies .. durnych nazistów. Odpowiedz Link Zgłoś
brunschwick Swietny transparent 11.12.07, 14:45 Niestety zbyt inteligentny jak na możliwości redaktorów Gazety Wyborczej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jagiellonia Fan Kibole grają Adolfem IP: *.ca-ib.com.pl 11.12.07, 14:59 Z tym zatwierdzaniem transparentow przed meczem to nie glupie... ... jakby pan Tomaszewski na meczu Legia - Jagiellonia obejrzal z bliska flate Jagiellonia Ultras UJB to wiedzialby, ze to nie rasistowska flaga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lider Neourbanizm gatunkiem dziennikarskim GW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.07, 15:02 Propaganda - celowe działanie zmierzające do ukształtowania określonych poglądów i zachowań zbiorowości lub jednostki, polegające na perswazji intelektualnej i emocjonalnej (czasem z użyciem jednostronnych, etycznie niewłaściwych lub nawet całkowicie fałszywych argumentów). Gdy propaganda zmierza do upowszechnienia trwałych postaw społecznych, poprzez narzucenie lub zmuszenie odbiorców do przyjęcia określonych treści, wtedy stanowi jeden z elementów indoktrynacji. [za wikipedia.pl] Z tym walczyliśmy, a nie o to! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 88 Re: Neourbanizm gatunkiem dziennikarskim GW IP: *.lanet.net.pl 11.12.07, 21:32 hahahaha, widzicie tylko to w GW?? posluchajcie Radia ma-ryja to jest miejsce dla was. oni prowadzą propagandę. bo GW niesety to najbardziej obiektywna z gazeti w ogóle z mediow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lider Re: Neourbanizm gatunkiem dziennikarskim GW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.07, 09:55 buahahahhahahahahahahhahahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahha GW jest tak samo obiektywne jak RM tyle że ma inne poglądy. Człowieku zastanów się. W dziale sport wszystko co ciekawe to przedruki z Dziennika, Polski, Przeglądu Sportowego. Nawet Fakt i Super Express dostarcza na tą stronę ciekawsze materiały niż GW. Ich felietoniści sięgneli bruku. Stec i Wołowski opluli kibiców nie pierwszy raz, a nie mają pojęcia o czym piszą. Ta sytuacja to walka z wolnością słowa i wolnością myślenia poprzez wmawianie ludziom faszyzmu. Chociaż więcej osób zainteresowało się faszyzmem przez Steca niż przez kibiców. Propaganda nie jest łatwą sztuką i GW czy RM trafiają tylko do mało inteligentnych ludzi, jak kiedyś Trybuna Ludu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wolek Kibole grają Adolfem IP: 195.20.110.* 11.12.07, 15:07 A kiedy? A kiedy będę mógł wziąć córkę za rękę i iść na mecz spokojnie bez strachu, że zaleje mnie dzika nienawiść kiboli i okrzyki, których nie da się powtórzyć i które dziecko nie powinno słyszeć. Dlaczego na siatce się da a na piłce n. już nie? Tylko nie piszcie, że kibole muszą być no nie będzie atmosfery! BZDURA!!! BZDURA!!! Na siatce nie ma kiboli i co? Atmosfera jest super! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lider Re: Kibole grają Adolfem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.07, 15:16 wciąż się powołujecie na Tomaszewskiego? Już Stecu raz przepraszał. Paradoksalnie wasza komunistyczna nagonka wypromowała kilka symboli faszystowskich i utrwali teraz młodym chłopakom, że HH to nie hip-hop, a 18 i 88 to nie liczby. Brawo!!! Walczycie z wolnością słowa i wolnością myślenia. Niech żyją towarzysze, niech żyje partia, niech żyje I sekretarz. Rafał Stec oddaje dziś pokłon czerwonym sztandarom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a tako się wtrącam Kibole grają Adolfem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.07, 15:15 88 - kajdanki 100 lat - wyrok Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 88 Re: Kibole grają Adolfem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.07, 15:19 HH - przecież każdy wie że HH to Hip Hop! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zet Kibole grają Adolfem IP: *.chello.pl 11.12.07, 15:21 no to jak zwykle, kibole w natarciu, czyli inteligencja aż kipi! co pzpn chce zrobić: zakaz wywieszania transparentow propagujacych nazizm, egzekwowany przez sprawdzanie transparentow przed meczem - zakaz jak najbardziej zgodny z prawem bo przecież propagowanie nazizmu jest w Polsce zakazane odpowiedź kibiców/kiboli: a komunizm, a że Gazeta to czerwoni (i bronią swoich), a że cenzura (jak za komuny), a że w Japonii murzynów biją, a Ku Klux Klan legalny, a że we Włoszech Livorno, itd. itp. się pytam gdzie jest sens? sprawa jest prosta: kibice wywieszają transparenty z nazistowskimi symbolami czy jest to problem? jest czy powinno to być zakazane? tak czy powinny istnieć przepisy pozwalające na skuteczne egzekwowanie tego zakazu? tak i proszę was drodzy kibice/kibole: o tym dyskutujcie, a nie próbujecie bezsensownie odwracać Alika ogonem, że przecież komuniści zabili 101 232 012 (+-3) osób więcej od nazistów i to coś ma niby zmieniać w wyżej opisanym problemie jak w polskiej lidze będą transparenty ze stalinem to się trzeba będzie i tym zająć, ale póki co nie ma, więc nie ma problemu, jest tylko problem nazistów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja po co komu temat IP: *.streamnet.pl 11.12.07, 15:36 Chodzę do gimnazjum pełnego kiboli... Noszę długie włosy i z tego powodu ciągle ktoś mnie tępi. Czasem nie mogę przejść przez korytarz, bo jakiś kretyn mi zgradza drogę. Pytam się dlaczego... -Bo tak! -No ale dlaczego??!! -Idź stad bo ci wy*****. I tak się z tymi ludźmi rozmawia. Takie mają argumenty. Na co drugim murze są napisy Polonia Bytom a pomiędzy sfastyka. Czy to jest normalne?? Oni nie mają pojęcia czym była wojna i jest to dla nich zabawne, albo nawet godne poparcia. I to naśladują tą ideologię. Brudas to g****. Bo tak! I nie piszcie mi, że to jest celna prowokacja, bo mi się śmiać chce... Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Kibole grają Adolfem 14.12.07, 11:05 Gość portalu: zet napisał(a): > się pytam gdzie jest sens? no właśnie. Gdzie jest sens głupich cenzorskich przepisów? > sprawa jest prosta: kibice wywieszają transparenty z nazistowskimi symbolami wywiesili życzenia dla PZPN. A ze lewusom wszystko się z d... przepraszam z Hitlerem kojarzy... > czy jest to problem? jest nie ma. problem mają politpoprawościowcy. Ze swoimi fobiami. > czy powinno to być zakazane? tak nie. Składanie zyczeń absolutnie nie powinno być zakazane. > czy powinny istnieć przepisy pozwalające na skuteczne egzekwowanie tego zakazu? > tak nie. To kneblowanie. Wolność słowa zdaje się jest nawet w Konstytucji, że o KPP nie wspomnę. > i proszę was drodzy kibice/kibole: o tym dyskutujcie, a nie > próbujecie bezsensownie odwracać Alika ogonem, że przecież > komuniści zabili 101 232 012 (+-3) osób pokazujemy bezsens politpoprawnego lewackiego terroru, tak niepokojąco przypominającego cenzurę za Stalina czy Hitlera, zresztą też lewaków. A jeśli dla ciebie bezsensowne jest 100 000 000 istnień ludzkich, to cóż. Takie najwyraźniej jest lewackie sumienie. > ająć, ale póki co nie ma, więc nie ma problemu, jest tylko problem > nazistów nie ma żadnego problemu nazistów. Jest problem politpoprawności szukającej problemu tam gdzie go wcale nie ma Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kllk Kibole grają Adolfem IP: *.elektron.com.pl 11.12.07, 16:00 Na meczu pierwszej kolejki jesiennej GKS B-tów-Korona Kielce kibice GKSu zrobili oprawe przedstawiającą sektorówke z napisem 88 a pod nią minuta;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Axe Re: Kibole grają Adolfem IP: *.aster.pl 11.12.07, 16:28 Kibole, kibole... jak zawsze szukacie sensacji i piszecie o sprawach, o których nie macie pojęcia... ironiczne życzenia dla PZPN, do którego jaki stosunek mają kibice (i to nie bez przyczyny) wszyscy wiedzą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzekson2 [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.07, 16:38 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
pwojtus Kibole grają Adolfem 11.12.07, 16:44 cały ten artykuł pokazuje że PZPN nawet nie potrafi przyjąć życzeń urodzinowych. wszędzie sie szuka spisku. a to żę sie takie artykuły pisze powoduje że symbole które powinny z czasem umrzeć zamiast tego są cały czas rozpowszechniane. Gdyby nie GW to dużo mniej ludzi wiedziałoby co symbolizować może liczba 88 Odpowiedz Link Zgłoś