Gość: el_KooBa
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.04.08, 16:55
Widać, że Legia podchodzi prestiżowo do meczu. Borysiuk i Rybus w składzie.
Brakuje jeszcze Majkowskiego i Młodzi Wilcy byliby w komplecie. Chociaż może
nie ma się co śmiać. W meczu Legii z Lechią w Gdańsku Majkowski był najlepszym
zawodnikiem "wojskowych" ;)