Dodaj do ulubionych

Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z c...

IP: *.chello.pl 11.05.08, 11:48
PZPN = PZPR

Nawet logo maja podobne!
Obserwuj wątek
    • Gość: kwintosz Re: Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z IP: *.chello.pl 11.05.08, 12:09
      Brawo z czuba.pl
      Zagłębie Sosnowiec to Zagłębie Dąbrowskie.

      A PZPN przyjmie ustawę o karaniu klubów do 1 lipca 2009r.
    • daniel.kaczynski Abolicja? I jeszcze czego 11.05.08, 12:10
      Mimo że kibicuje zespołowi, który poprzez nałożoną na niego karę, będzie w
      przyszłym sezonie grał w III lidze (czy jaki ona tam będzie nosiła numer po
      zapowiedzianej reorganizacji rozgrywek), to jestem przeciwko abolicji. Jednak
      potrzebna jest zmiana sposobu karania. Obecny system jest sprzeczny z polskim
      prawem, bo wszystkich karze równo (nie ma proporcjonalności kary do czynu
      zabronionego). Powinno się wprowadzić stopniowanie kar (bo po co wywalać z ligi
      klub, który kupił jeden mecz).
      Moja propozycja:
      - za 1 do 5 spotkań: -10 punktów i 0,5 mln zł kary
      - za 6 do 10 spotkań: za każdy mecz dodatkowe dwa ujemne punkty i 100 tys zł
      - powyżej 10: wywalenie z ligi, -20 punktów i 5 mln
      - powyżej 20 spotkań: dwie klasy w dół, -25 punktów i 7 mln
      - za ustawienie choć jednego spotkania w sezonie, który zakończył się zdobyciem
      mistrzostwa (bądź pucharu, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że te rozgrywki
      były czyste): wywalenie ze struktur.
      Dodatkowo należałoby wprowadzić rozróżnienie między działaniem zbiorczym całej
      drużyny, a działaniem pojedynczych osób bez wiedzy reszty klubu (czemu karać
      piłkarzy, jeśli w tajemnicy przed nimi prezes kupił czy sprzedał). No i jeszcze
      przydałoby się nie dokonywać sądów w trakcie czy na początku sezonu (patrz
      przykład Zagłębia Sosnowiec).
      • profanum_vulgus [...] 11.05.08, 13:09
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: aa Boniek- co? - zero szacunku!!! IP: *.gprs.plus.pl 11.05.08, 13:09
      Spuścili Widzew do III ligi i taki lobbing za abolicją? SZkoda, jak
      kiedyś wybitni piłkarze ( Lato, Tomaszewski, Boniek) tak w miarę
      upływu czasu tracą szacunek wypracowany sukcesami na boisku.
      • Gość: dzekson2 Re: Boniek- co? - zero szacunku!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.08, 13:15
        powinien się znależć jeden mądry i odwarzny i wpierd...olić na ten
        zjazd ze 2 granaty i byłoby po krzyku kto by po nich płakał albo się
        użalał s13.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53376
        • Gość: amen Re: Boniek- co? - zero szacunku!!! IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.05.08, 16:43
          zaprawde nikt!
    • Gość: :) Zagłębie Dąbrowskie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.08, 13:18
      Brawo, że wreszcie ktoś to zauważył - żaden kibic Zagłębia nawet nie pomyśli, że
      jego klub jest ze Śląska a dziennikarze ignoranci próbują to wmawiać i cała
      sytuacja tylko śmieszy i za razem irytuje. Proponuję nie używać skrótu myślowego
      ze Śląska a zamiast tego zastąpić to terminem woj. śląskie - w tym przypadku
      chodzenie na skróty jest dla Zagłębiaków krzywdzące. Pozdrowienia.
    • Gość: endrju Panie Cacyk, dlaczego tylko litera W, a gdzie K?! IP: *.chello.pl 11.05.08, 13:35
      I bez znaczenia jest mi czy to będzie K jak Korona czy K jak
      Kolporter. Poza tym jeśli dodamy do tego zestawu jeszcze literki C i
      S to bedziemy mieli CWKS i obrady można będzie kończyć.
      • daniel.kaczynski Re: Panie Cacyk, dlaczego tylko litera W, a gdzi 11.05.08, 13:47
        Jeden błąd tylko w Twoim rozumowaniu: Legia grająca w OE, to nie CWKS.
    • Gość: 3Przemek Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z c.. IP: *.olsztyn.mm.pl 11.05.08, 13:37
      A jakim prawem Cacek tam robi i przemawia???? Jak może prezes umoczonego klubu, który został skazany zabierać głos w sprawie korupcji???
      Nie lubię spoconego Janka, ale dobrze powiedział:
      Doszło do tego iż przestępcy będą sami sobie wymierzali kare :) :) :)
      Parodia
      Tak jak ktoś napisał, wturlać tam dwa granaty i będzie spokój :)
      • Gość: armagedon Re: Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.08, 13:49
        za litewski klubik grający na mosirze też się wezmą więc zamilcz ...
      • Gość: taki jeden Z tymi przestępcami i karą strzelił w dziesiątkę:) IP: *.forweb.pl 11.05.08, 13:52
        Gość portalu: 3Przemek napisał(a):
        > A jakim prawem Cacek tam robi i przemawia???? Jak może prezes umoczonego klubu,
        > który został skazany zabierać głos w sprawie korupcji???
        > Nie lubię spoconego Janka, ale dobrze powiedział:
        > Doszło do tego iż przestępcy będą sami sobie wymierzali kare :) :) :)
        > Parodia
      • Gość: roosevelt5 Masz trochę racji 3Przemek IP: *.toya.net.pl 12.05.08, 07:36
        > A jakim prawem Cacek tam robi i przemawia???? Jak może prezes
        umoczonego klubu,
        > który został skazany zabierać głos w sprawie korupcji???

        Zależy co ma do powiedzenia. Propozycja Cacka nie była głupia.
        Z propozycją Bońka już się nie zgadzam.
        Co z tymi co już grają w niższych klasach w ramach kary?

        > Doszło do tego iż przestępcy będą sami sobie wymierzali
        kare :) :) :)
        > Parodia

        Cacek nie jest winny korupcji, na Bońka nie ma dowodów winy.
        Jednak reprezentują klub zamieszany w korupcje i nie wszystkie ich
        propozycje powinno brać pod uwagę.
        Co innego gdy mowa o stworzeniu jasnego i czytelnego zapisu o
        karaniu korupcji na przyszłość.
        Jednak czym innym jest to co jest przeszłością.
        Inna sprawa, że PZPN same sobie winne całej tej sytuacji.
        W PZPN-ie działają ludzie rodem z PRL-u.
        Będą strzec własnych stołków do śmierci. Już nic innego nie potrafią
        robić.
        Dlatego czeka nas baaaaaaaaaardzo długa droga do normalności.
    • Gość: 1908 ruda małpa znowu miesza i chce zalatwić lewizne IP: *.chello.pl 11.05.08, 13:52
      rudy dałby sobie już spokoj z piłką, bo jego kompetencje czysto
      sportowe wybitnie już udowodniła praca z kadrą. raz już mu się udało
      załatwić rts wałek 2. ligę, gdzie rts wałek kupił sobie baraże.
      teraz rudy znowu kombinuje jak sie wymiksować z 3. ligi, jak na
      boisku okazał się za cienki w uszach, aby nawet z pieniedzmi cacka
      utrzymać 1. lige. ten cały klub, to żenua. oczywiscie poza bonkiem
      cały zjazd, to banda zahibernowanych w poprzedniej epoce leni,
      którzy dobro polskiej piłki mają głęboko w dupie. cudów się nie
      spodziewam. polska piłka na kolejne lata, to będzie syf z gilem a
      kadre będziemy z doskoku reanimowali rozdawaniem paszportu jakimiś
      miernotą typu roger
      • Gość: jasne [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.08, 14:01
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: 3Przemek Re: ruda małpa znowu miesza i chce zalatwić lewiz IP: *.olsztyn.mm.pl 11.05.08, 14:15
          A wiesz dlaczego Twój klubik ukarali tak szybko???? A o licencji zapomniałeś, to zemsta za lewą licencje za druga ligę. Więc sprawiedliwości stało sie zadość, a że myśleliście, ze jak macie już lewą licencje (za którą odpowiada także Listkiewicz z Kolatorem) to bez żadnych skrupułów zaczęliście kupować sobie mecze.
          Więc kto jest hipokrytą???????
          • Gość: roosevelt5 Re: ruda małpa znowu miesza i chce zalatwić lewiz IP: *.toya.net.pl 12.05.08, 07:40
            3Przemek napisał(a):

            > A wiesz dlaczego Twój klubik ukarali tak szybko???? A o licencji
            zapomniałeś, t
            > o zemsta za lewą licencje za druga ligę.
            ------------
            A wiesz za co J.Tomaszewski ma przeprosić Bońka?
      • Gość: rts Re: ruda małpa znowu miesza i chce zalatwić lewiz IP: *.net.euron.pl 11.05.08, 14:24
        zenada to ty jestes palancie - takiego klubu jak widzew nie ma w
        calej polsce; legia czasami dorownuje, wisla jest za miekka, reszty
        rownie dobrze mogloby nie byc. kto gral w LM??? cos czuje ze ty
        bazarowiec jestes to i pojecia o pilce nie masz, bo wy nawet nie
        wiecie co to sa puchary!!! smiech na sali. LKS wstydem lodzi jest!!!
        Lodz i tak na zawsze kojarzona jest z jednym jedynym klubem, ktory
        za granica nadal sie pamieta: TYLKO WIDZEW, RTS!!!

        P.S. juz wkrotce sie spotkamy :)))).
        • Gość: Sachi Re: ruda małpa znowu miesza i chce zalatwić lewiz IP: *.chello.pl 11.05.08, 14:28
          Ten, Legia grała w LM. Zresztą tak jak Widzew, dawno temu.
        • Gość: 1908 hau hau tak szczekają podmiejskie kundelki:)))) IP: *.chello.pl 11.05.08, 15:07
          uwiązane do łancucha. hauhau, dobrze że macie łańcuch bo łojojoj
          tacy jesteście grozni i wielcy, że gdyby nie łańcuch to moglibyście
          nawet ugryzc noge pana.:))) do budy kundle. to nie forum dla was, to
          nie forum 3. ligowe. papa podmiejskie strupy. nawet rudy wam nie
          pomoze:)))
    • Gość: czytelnik Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z c.. IP: *.chello.pl 11.05.08, 13:54
      Panowie komentatorzy!
      Skupcie się proszę i obok kąśliwych uwag zamieście też bardziej merytoryczną
      informację o głównych choćby nurtach myślowych tego co się dzieje na sali.
      Informacja o tym, że Piechniczek opuścił mównicę to żadna informacja. Wiem, że
      trudno mieć pozytywne nastawienie do tego co się dzieje na sali obrad, ale jeśli
      skupicie się tylko na ekspozycji Waszych emocji to nasza, czytelników, trudność
      aby mieć jakiekolwiek zdanie nt. tego co się tam dzieje będzie jeszcze większa.

      Nie musicie być zupełnie obiektywni, nikt tego od Was nie wymaga. Ale podajcie
      też choćby trochę obiektywnych, merytorycznych informacji o tym co mają do
      powiedzenia poszczególne osby, nawet jeśli jest to Piechniczek.
    • Gość: taki jeden Panie Boniek, karanie klubów nie ma sensu? IP: *.forweb.pl 11.05.08, 13:57
      Rozumiem, że jedynym słusznym wyjściem wg pana jest karanie ludzi umoczonych w
      korupcje. A zastanawiałeś się pan kiedyś, jak bardzo łatwo obejść system który
      pan proponujesz? Klub werbuje tzw "słupa", daje mu kasę, a ten idzie z
      pieniędzmi do sędziego piłkarskiego lub zawodników drużyny przeciwnej. Po wpadce
      wypiera się jakichkolwiek związków z kubem i mówi, że to jego prywatna inicjatywa.
      • jusup Re: Panie Boniek, karanie klubów nie ma sensu? 11.05.08, 14:40
        Równie dobrze można wymyślić przykład, w którym kibice ktoś z jednego klubu
        wrabia inny klub
        Bo już czysto praktycznie i realniej - karać klub, któremu mecz kupił jakiś
        bogaty ale nie związany naprawdę z klubem kibic?
    • doktorb Kubika 11.05.08, 14:03
      Chinska prezenterka (SopCast) przedstawila naszego bohatera jako "Kubika"...

      :rotfl:
    • Gość: kibic Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z c.. IP: *.centertel.pl 11.05.08, 14:26
      odnosze wrazenie ze panom "dziennikarzom" woda sodowa do glowy uderzyla..
      najlepszym rozwiazaniem w/g nich pewnie byloby przekazanie wladzy w zwiazku im
      samym.. sami sobie wybrakliby prezesa (zapewne stec lub blonski) i korpucja
      zniknelaby jak reka odjal ..

      a kto wie.. w imie poprawnosci moze w 2012 bylibysmy mistrzem europy.. przeciez
      nawet parlament europejski nie przeciwstawilby sie tak powaznej i opiniotworczej
      gazecie..
      • Gość: 7 Re: Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z IP: *.icpnet.pl 11.05.08, 14:31
        nie ma takiego skrótu jak : "w/g"
    • Gość: prokurator co na to prokuratora?? tez przekupiona? IP: *.acn.waw.pl 11.05.08, 15:13
      boniek ty cwe...u
    • rajmund62 zrobić z Widzewa i Sosnowca kozły ofiarne 11.05.08, 15:37
      a gdzie lubin i 30 klubów o których wspominał ćwiąkalski sku..syństwo!!!
      autorzy tych wypocin to idioci
      • Gość: ariel czytanie ze zrozumieniem sprawia ci problem? IP: *.static.asianet.co.th 11.05.08, 15:52
        jak wół jest napisane, że degradacje obowiązują jeszcze przez rok więc zamknij
        japę bo następni skorumpowani czekają w kolejce.
    • o90 Boniek ? Boniek ? Boniek ? 11.05.08, 15:42
      nie znam
      to przeciez nie moze byc ten co wbiegal w uliczke...
    • leszek993 Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z c.. 11.05.08, 15:53
      PZPN to grupa żałosnych łapówkarzy ,którzy zniszczyli Polską piłkę i trzymają
      się koryta rękami i nogami i nic im nie można zrobić.A kolesie z FIFA to też
      banda gangsterów.
    • Gość: bezradny Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z c.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.08, 15:58
      pie..ne leśne dziady
    • Gość: mm Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z c.. IP: *.toya.net.pl 11.05.08, 16:16
      Palikot miał rację!
    • Gość: elias Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z c.. IP: 89.100.71.* 11.05.08, 16:24
      Relacja pierwsza klasa.Czuje sie jakbym tam byl!
    • Gość: kibic Aby osuszyć to bagno trzeba rozwiązać PZPN! IP: *.nfb.pl 11.05.08, 16:30
      Nie ma wyjścia. Towarzystwo Wzajemnej Adoracji (PZPN) nie pozwoli na
      oczyszczające zmiany. Jedyna rada rozgonić batami ta zgraję i próbować zbudować
      coś od nowa, z innymi ludźmi. Obecni nie są reformowalni. Pozostawienie status
      quo będzie dreptaniem w miejscu.
    • Gość: Piotrek Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z c.. IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 11.05.08, 16:59
      Rozwiązanie najlepsze z możliwych, a ci którzy go krytykuą nie
      przedstawią lepsze. Show must go on...Powszechność tego procederu
      zmusiła by przestać karać degredacjami sprzed 20.05.2005 roku.
      Szkoda że jeszcze rok skład ekstraklasy będzie niepewny. Natomiast
      po tej dacie karać za chociażby JEDEN przypadek korupcji degradacją
      a za większą liczbę całkowitym wykluczeniem ze struktur piłkarskich.
    • Gość: kibic w sumie to lepsza taka uchwała niż żadna, albo IP: *.nettelinwestycje.pl 11.05.08, 17:05
      abolicja, przyznam, że ten pomysł jest sporo lepszy niż się spodziewałem... teraz tylko, żeby się PZPN rozwiązał i będzie spoko
      • krrk Re: wtedy tylko ryba nie brała 11.05.08, 17:24
        zamknąć całą pierwszą ligę
    • Gość: 1/3 Polaków najedli się ? napili ? to wy-pie-rda-lać IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.08, 17:45
    • Gość: fan Górnika Łeczna Re: Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z IP: 212.106.20.* 11.05.08, 18:07
      w tym przypadku to nie jest dobre porównanie. PZPR był wroga obca
      partią,sowiecką.PZPN to niby nie partia ale o wiele, wiele, gorszy stwór.
      Patrząc ci w oczy łżą jak listkiewicz czy boniek nie mówiac o rzeczniku. To jest
      banda która powinna być prześwietlona przez niezaleznego prokuratora. I
      wierzę,że tak się stanie po Euro.
      htpp://e-leczna.pl
      www.e-leczna.pl
      www.leczna.pl
    • Gość: BART Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z c.. IP: *.manc.cable.ntl.com 11.05.08, 18:11
      CALY PZPN TO JEDNA WIELKA MAFIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka