Gość: Jerzy Engels IP: *.chello.pl 11.05.08, 11:48 PZPN = PZPR Nawet logo maja podobne! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kwintosz Re: Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z IP: *.chello.pl 11.05.08, 12:09 Brawo z czuba.pl Zagłębie Sosnowiec to Zagłębie Dąbrowskie. A PZPN przyjmie ustawę o karaniu klubów do 1 lipca 2009r. Odpowiedz Link Zgłoś
daniel.kaczynski Abolicja? I jeszcze czego 11.05.08, 12:10 Mimo że kibicuje zespołowi, który poprzez nałożoną na niego karę, będzie w przyszłym sezonie grał w III lidze (czy jaki ona tam będzie nosiła numer po zapowiedzianej reorganizacji rozgrywek), to jestem przeciwko abolicji. Jednak potrzebna jest zmiana sposobu karania. Obecny system jest sprzeczny z polskim prawem, bo wszystkich karze równo (nie ma proporcjonalności kary do czynu zabronionego). Powinno się wprowadzić stopniowanie kar (bo po co wywalać z ligi klub, który kupił jeden mecz). Moja propozycja: - za 1 do 5 spotkań: -10 punktów i 0,5 mln zł kary - za 6 do 10 spotkań: za każdy mecz dodatkowe dwa ujemne punkty i 100 tys zł - powyżej 10: wywalenie z ligi, -20 punktów i 5 mln - powyżej 20 spotkań: dwie klasy w dół, -25 punktów i 7 mln - za ustawienie choć jednego spotkania w sezonie, który zakończył się zdobyciem mistrzostwa (bądź pucharu, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że te rozgrywki były czyste): wywalenie ze struktur. Dodatkowo należałoby wprowadzić rozróżnienie między działaniem zbiorczym całej drużyny, a działaniem pojedynczych osób bez wiedzy reszty klubu (czemu karać piłkarzy, jeśli w tajemnicy przed nimi prezes kupił czy sprzedał). No i jeszcze przydałoby się nie dokonywać sądów w trakcie czy na początku sezonu (patrz przykład Zagłębia Sosnowiec). Odpowiedz Link Zgłoś
profanum_vulgus [...] 11.05.08, 13:09 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa Boniek- co? - zero szacunku!!! IP: *.gprs.plus.pl 11.05.08, 13:09 Spuścili Widzew do III ligi i taki lobbing za abolicją? SZkoda, jak kiedyś wybitni piłkarze ( Lato, Tomaszewski, Boniek) tak w miarę upływu czasu tracą szacunek wypracowany sukcesami na boisku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzekson2 Re: Boniek- co? - zero szacunku!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.08, 13:15 powinien się znależć jeden mądry i odwarzny i wpierd...olić na ten zjazd ze 2 granaty i byłoby po krzyku kto by po nich płakał albo się użalał s13.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53376 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amen Re: Boniek- co? - zero szacunku!!! IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.05.08, 16:43 zaprawde nikt! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Zagłębie Dąbrowskie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.08, 13:18 Brawo, że wreszcie ktoś to zauważył - żaden kibic Zagłębia nawet nie pomyśli, że jego klub jest ze Śląska a dziennikarze ignoranci próbują to wmawiać i cała sytuacja tylko śmieszy i za razem irytuje. Proponuję nie używać skrótu myślowego ze Śląska a zamiast tego zastąpić to terminem woj. śląskie - w tym przypadku chodzenie na skróty jest dla Zagłębiaków krzywdzące. Pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: endrju Panie Cacyk, dlaczego tylko litera W, a gdzie K?! IP: *.chello.pl 11.05.08, 13:35 I bez znaczenia jest mi czy to będzie K jak Korona czy K jak Kolporter. Poza tym jeśli dodamy do tego zestawu jeszcze literki C i S to bedziemy mieli CWKS i obrady można będzie kończyć. Odpowiedz Link Zgłoś
daniel.kaczynski Re: Panie Cacyk, dlaczego tylko litera W, a gdzi 11.05.08, 13:47 Jeden błąd tylko w Twoim rozumowaniu: Legia grająca w OE, to nie CWKS. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 3Przemek Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z c.. IP: *.olsztyn.mm.pl 11.05.08, 13:37 A jakim prawem Cacek tam robi i przemawia???? Jak może prezes umoczonego klubu, który został skazany zabierać głos w sprawie korupcji??? Nie lubię spoconego Janka, ale dobrze powiedział: Doszło do tego iż przestępcy będą sami sobie wymierzali kare :) :) :) Parodia Tak jak ktoś napisał, wturlać tam dwa granaty i będzie spokój :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: armagedon Re: Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.08, 13:49 za litewski klubik grający na mosirze też się wezmą więc zamilcz ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taki jeden Z tymi przestępcami i karą strzelił w dziesiątkę:) IP: *.forweb.pl 11.05.08, 13:52 Gość portalu: 3Przemek napisał(a): > A jakim prawem Cacek tam robi i przemawia???? Jak może prezes umoczonego klubu, > który został skazany zabierać głos w sprawie korupcji??? > Nie lubię spoconego Janka, ale dobrze powiedział: > Doszło do tego iż przestępcy będą sami sobie wymierzali kare :) :) :) > Parodia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roosevelt5 Masz trochę racji 3Przemek IP: *.toya.net.pl 12.05.08, 07:36 > A jakim prawem Cacek tam robi i przemawia???? Jak może prezes umoczonego klubu, > który został skazany zabierać głos w sprawie korupcji??? Zależy co ma do powiedzenia. Propozycja Cacka nie była głupia. Z propozycją Bońka już się nie zgadzam. Co z tymi co już grają w niższych klasach w ramach kary? > Doszło do tego iż przestępcy będą sami sobie wymierzali kare :) :) :) > Parodia Cacek nie jest winny korupcji, na Bońka nie ma dowodów winy. Jednak reprezentują klub zamieszany w korupcje i nie wszystkie ich propozycje powinno brać pod uwagę. Co innego gdy mowa o stworzeniu jasnego i czytelnego zapisu o karaniu korupcji na przyszłość. Jednak czym innym jest to co jest przeszłością. Inna sprawa, że PZPN same sobie winne całej tej sytuacji. W PZPN-ie działają ludzie rodem z PRL-u. Będą strzec własnych stołków do śmierci. Już nic innego nie potrafią robić. Dlatego czeka nas baaaaaaaaaardzo długa droga do normalności. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1908 ruda małpa znowu miesza i chce zalatwić lewizne IP: *.chello.pl 11.05.08, 13:52 rudy dałby sobie już spokoj z piłką, bo jego kompetencje czysto sportowe wybitnie już udowodniła praca z kadrą. raz już mu się udało załatwić rts wałek 2. ligę, gdzie rts wałek kupił sobie baraże. teraz rudy znowu kombinuje jak sie wymiksować z 3. ligi, jak na boisku okazał się za cienki w uszach, aby nawet z pieniedzmi cacka utrzymać 1. lige. ten cały klub, to żenua. oczywiscie poza bonkiem cały zjazd, to banda zahibernowanych w poprzedniej epoce leni, którzy dobro polskiej piłki mają głęboko w dupie. cudów się nie spodziewam. polska piłka na kolejne lata, to będzie syf z gilem a kadre będziemy z doskoku reanimowali rozdawaniem paszportu jakimiś miernotą typu roger Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasne [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.08, 14:01 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 3Przemek Re: ruda małpa znowu miesza i chce zalatwić lewiz IP: *.olsztyn.mm.pl 11.05.08, 14:15 A wiesz dlaczego Twój klubik ukarali tak szybko???? A o licencji zapomniałeś, to zemsta za lewą licencje za druga ligę. Więc sprawiedliwości stało sie zadość, a że myśleliście, ze jak macie już lewą licencje (za którą odpowiada także Listkiewicz z Kolatorem) to bez żadnych skrupułów zaczęliście kupować sobie mecze. Więc kto jest hipokrytą??????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roosevelt5 Re: ruda małpa znowu miesza i chce zalatwić lewiz IP: *.toya.net.pl 12.05.08, 07:40 3Przemek napisał(a): > A wiesz dlaczego Twój klubik ukarali tak szybko???? A o licencji zapomniałeś, t > o zemsta za lewą licencje za druga ligę. ------------ A wiesz za co J.Tomaszewski ma przeprosić Bońka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rts Re: ruda małpa znowu miesza i chce zalatwić lewiz IP: *.net.euron.pl 11.05.08, 14:24 zenada to ty jestes palancie - takiego klubu jak widzew nie ma w calej polsce; legia czasami dorownuje, wisla jest za miekka, reszty rownie dobrze mogloby nie byc. kto gral w LM??? cos czuje ze ty bazarowiec jestes to i pojecia o pilce nie masz, bo wy nawet nie wiecie co to sa puchary!!! smiech na sali. LKS wstydem lodzi jest!!! Lodz i tak na zawsze kojarzona jest z jednym jedynym klubem, ktory za granica nadal sie pamieta: TYLKO WIDZEW, RTS!!! P.S. juz wkrotce sie spotkamy :)))). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sachi Re: ruda małpa znowu miesza i chce zalatwić lewiz IP: *.chello.pl 11.05.08, 14:28 Ten, Legia grała w LM. Zresztą tak jak Widzew, dawno temu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1908 hau hau tak szczekają podmiejskie kundelki:)))) IP: *.chello.pl 11.05.08, 15:07 uwiązane do łancucha. hauhau, dobrze że macie łańcuch bo łojojoj tacy jesteście grozni i wielcy, że gdyby nie łańcuch to moglibyście nawet ugryzc noge pana.:))) do budy kundle. to nie forum dla was, to nie forum 3. ligowe. papa podmiejskie strupy. nawet rudy wam nie pomoze:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytelnik Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z c.. IP: *.chello.pl 11.05.08, 13:54 Panowie komentatorzy! Skupcie się proszę i obok kąśliwych uwag zamieście też bardziej merytoryczną informację o głównych choćby nurtach myślowych tego co się dzieje na sali. Informacja o tym, że Piechniczek opuścił mównicę to żadna informacja. Wiem, że trudno mieć pozytywne nastawienie do tego co się dzieje na sali obrad, ale jeśli skupicie się tylko na ekspozycji Waszych emocji to nasza, czytelników, trudność aby mieć jakiekolwiek zdanie nt. tego co się tam dzieje będzie jeszcze większa. Nie musicie być zupełnie obiektywni, nikt tego od Was nie wymaga. Ale podajcie też choćby trochę obiektywnych, merytorycznych informacji o tym co mają do powiedzenia poszczególne osby, nawet jeśli jest to Piechniczek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taki jeden Panie Boniek, karanie klubów nie ma sensu? IP: *.forweb.pl 11.05.08, 13:57 Rozumiem, że jedynym słusznym wyjściem wg pana jest karanie ludzi umoczonych w korupcje. A zastanawiałeś się pan kiedyś, jak bardzo łatwo obejść system który pan proponujesz? Klub werbuje tzw "słupa", daje mu kasę, a ten idzie z pieniędzmi do sędziego piłkarskiego lub zawodników drużyny przeciwnej. Po wpadce wypiera się jakichkolwiek związków z kubem i mówi, że to jego prywatna inicjatywa. Odpowiedz Link Zgłoś
jusup Re: Panie Boniek, karanie klubów nie ma sensu? 11.05.08, 14:40 Równie dobrze można wymyślić przykład, w którym kibice ktoś z jednego klubu wrabia inny klub Bo już czysto praktycznie i realniej - karać klub, któremu mecz kupił jakiś bogaty ale nie związany naprawdę z klubem kibic? Odpowiedz Link Zgłoś
doktorb Kubika 11.05.08, 14:03 Chinska prezenterka (SopCast) przedstawila naszego bohatera jako "Kubika"... :rotfl: Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z c.. IP: *.centertel.pl 11.05.08, 14:26 odnosze wrazenie ze panom "dziennikarzom" woda sodowa do glowy uderzyla.. najlepszym rozwiazaniem w/g nich pewnie byloby przekazanie wladzy w zwiazku im samym.. sami sobie wybrakliby prezesa (zapewne stec lub blonski) i korpucja zniknelaby jak reka odjal .. a kto wie.. w imie poprawnosci moze w 2012 bylibysmy mistrzem europy.. przeciez nawet parlament europejski nie przeciwstawilby sie tak powaznej i opiniotworczej gazecie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 7 Re: Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z IP: *.icpnet.pl 11.05.08, 14:31 nie ma takiego skrótu jak : "w/g" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prokurator co na to prokuratora?? tez przekupiona? IP: *.acn.waw.pl 11.05.08, 15:13 boniek ty cwe...u Odpowiedz Link Zgłoś
rajmund62 zrobić z Widzewa i Sosnowca kozły ofiarne 11.05.08, 15:37 a gdzie lubin i 30 klubów o których wspominał ćwiąkalski sku..syństwo!!! autorzy tych wypocin to idioci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ariel czytanie ze zrozumieniem sprawia ci problem? IP: *.static.asianet.co.th 11.05.08, 15:52 jak wół jest napisane, że degradacje obowiązują jeszcze przez rok więc zamknij japę bo następni skorumpowani czekają w kolejce. Odpowiedz Link Zgłoś
o90 Boniek ? Boniek ? Boniek ? 11.05.08, 15:42 nie znam to przeciez nie moze byc ten co wbiegal w uliczke... Odpowiedz Link Zgłoś
leszek993 Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z c.. 11.05.08, 15:53 PZPN to grupa żałosnych łapówkarzy ,którzy zniszczyli Polską piłkę i trzymają się koryta rękami i nogami i nic im nie można zrobić.A kolesie z FIFA to też banda gangsterów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezradny Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z c.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.08, 15:58 pie..ne leśne dziady Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z c.. IP: *.toya.net.pl 11.05.08, 16:16 Palikot miał rację! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elias Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z c.. IP: 89.100.71.* 11.05.08, 16:24 Relacja pierwsza klasa.Czuje sie jakbym tam byl! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Aby osuszyć to bagno trzeba rozwiązać PZPN! IP: *.nfb.pl 11.05.08, 16:30 Nie ma wyjścia. Towarzystwo Wzajemnej Adoracji (PZPN) nie pozwoli na oczyszczające zmiany. Jedyna rada rozgonić batami ta zgraję i próbować zbudować coś od nowa, z innymi ludźmi. Obecni nie są reformowalni. Pozostawienie status quo będzie dreptaniem w miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z c.. IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 11.05.08, 16:59 Rozwiązanie najlepsze z możliwych, a ci którzy go krytykuą nie przedstawią lepsze. Show must go on...Powszechność tego procederu zmusiła by przestać karać degredacjami sprzed 20.05.2005 roku. Szkoda że jeszcze rok skład ekstraklasy będzie niepewny. Natomiast po tej dacie karać za chociażby JEDEN przypadek korupcji degradacją a za większą liczbę całkowitym wykluczeniem ze struktur piłkarskich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic w sumie to lepsza taka uchwała niż żadna, albo IP: *.nettelinwestycje.pl 11.05.08, 17:05 abolicja, przyznam, że ten pomysł jest sporo lepszy niż się spodziewałem... teraz tylko, żeby się PZPN rozwiązał i będzie spoko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1/3 Polaków najedli się ? napili ? to wy-pie-rda-lać IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.08, 17:45 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Górnika Łeczna Re: Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z IP: 212.106.20.* 11.05.08, 18:07 w tym przypadku to nie jest dobre porównanie. PZPR był wroga obca partią,sowiecką.PZPN to niby nie partia ale o wiele, wiele, gorszy stwór. Patrząc ci w oczy łżą jak listkiewicz czy boniek nie mówiac o rzeczniku. To jest banda która powinna być prześwietlona przez niezaleznego prokuratora. I wierzę,że tak się stanie po Euro. htpp://e-leczna.pl www.e-leczna.pl www.leczna.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BART Korupcyjny zjazd PZPN czyli bicie piany 2.0 Z c.. IP: *.manc.cable.ntl.com 11.05.08, 18:11 CALY PZPN TO JEDNA WIELKA MAFIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś