Dodaj do ulubionych

Radosław Matusiak zakończył karierę

29.08.08, 13:18
Loser. Nie potrafi walczyć z przeciwnościami. Szybko mu się znudziło.
Obserwuj wątek
    • Gość: eqrg cienki bolek IP: *.adsl.inetia.pl 29.08.08, 13:21
      pamiętam jak się prawie wszyscy upajali tym kopaczem. ktoś, kto strzeli
      kilkanaście bramek w żenująco słabej polskiej lidze jest z marszu ogłaszany
      wybitnym piłkarzem. umówmy się - dobry to on nigdy nie był. nigdy!
      • Gość: qaz biznes mu nie wyjdzie i co?? w łeb sobie strzeli? IP: *.wbs.ssh.gliwice.pl 29.08.08, 13:32
        co za kolo - obraza sie co pisza jakies fakty i super eksprey ;/
        zero cojones ;/ -
      • Gość: Kicu Re: cienki bolek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 13:47
        Tak tatusiu,źli dziennikarze,szkoda tylko tego w jaki sposób poprowadziłeś synka
        karierę, jak naciskałeś na Palermo i jak oburzałeś się na Bełchatów, a nie
        mówiąc już o tym jak przeklinałeś Maćka Skorże bo synuś nie gra. Mila 2!!!
    • Gość: Alex Radosław Matusiak zakończył karierę IP: 213.155.168.* 29.08.08, 13:22
      26 lat i koniec kariery - co on sobie jaja robi?

      I to jest podstawowy problem polskich piłkarzy, psychika przedszkolaka, zero
      zawzięcia i dążenia do sukcesu za wszelką cenę :/

      Wróci do gry za kilka miesięcy, załapie się do jakiegoś średniaka w dowolnym
      kraju i karierę zaczyna od nowa. No ale skoro uznał, że najłatwiej iść po
      najmniejszej linii oporu i poddać się w momencie pojawienia się większych
      przeciwności losu, to nie ma o czym mówić...
    • Gość: _hablo_tu_mi_mano Re: Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 13:25
      Sam jesteś loser - kolejne dziecko Neostrady. IMHO zrobił bardzo rozsądnie, poza
      tym to jego życie...
      • Gość: dude Re: Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.acn.waw.pl 29.08.08, 13:30
        "IMHO" napisał dorosły neostrady
        • Gość: do pana powyżej Re: Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.adsl.inetia.pl 29.08.08, 22:36
          IMHO, dzieciaku, funkcjonowało na długo przed tym, jak Ty
          wiedziałeś, co to jest internet.
          Zadanie domowe(niedługo już szkoła):

          znajdź sobie GDZIE funkcjonowało

          A to, co zrobił Matusiak, to jego sprawa

          Dobranoc
      • stasio_paluch Re: Radosław Matusiak zakończył karierę 29.08.08, 13:45
        Jasne - jego życie, jego decyzja, jego porażka. To fakt.
    • forumowicz_pospolity Re: Radosław Matusiak zakończył karierę 29.08.08, 13:27
      to inteligentny facet, nie typ "ja tylko piłkę kopać umiem" więc
      nie ma presji kontynuowania kariery za wszelką cenę, poradzi sobie poza futbolem
      ale oczywiście szkoda niespełnionego talentu
    • Gość: pbp Radosław Matusiak zakończył karierę IP: 195.117.255.* 29.08.08, 13:28
      26 lat. Tata pojechał do Palermo, tata rozmawiał z dziennikarzami,
      tata powiadomił o końcu kariery.

      Chłopie obódź się masz 26-lat i wszystko tata. Może to jest
      odpowiedź na problemy z grą poza Bełchatowem że ciągle tato
      A do prowadzenia biznesu jakiego kolwiek to trzeba mieć jaja jeszcze
      twardsze niż jako piłkarz.
      • Gość: mab Re: Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.chr31.1000lecie.pl 29.08.08, 15:36
        Pewnie "tatuś" dalej mu buciki wiąże, chodzi z rączke na ulicy. Na prawde jak
        sie czyta na temat Matusiaka jest to żałosne. Wyjechał jako "gwiada" -
        jednosezonowy grajek i myslał ze wszyscy bede mu do stóp padac.
        W dniu dzisiejszym kończy kariere jak zwykły frajer. Wziąłby przykład Z
        Sebastiana Mili, który po niepowodzeniach skruszony wrócił do kraju i całkiem
        nieżle radzi sobie Śląsku Wrocław. Pewnie
        .
        .
        .
        ...Aha....
        .
        .
        ...pewnie nie pozwala mu na to jego tatusiowa ambicja....jaka ambicja skoro juz
        zakończył przygode z piłką....
    • Gość: wojtek A dlaczego miałby chcieć kopać piłkę? Pele nie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 13:32
      ... zostanie, Nobla nie dostanie, milionów z kontraktów reklamowych też nie, prędzej butelką od bydła na trybunach. To chyba dobrze, że widzi coś poza kopaniem piłki?
      • Gość: wojtek Ojej, miało być: Pelem :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 13:34
        Pele, Pelego...
    • Gość: liber Radosław Matusiak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.08, 13:36
      jak to zrobiles to jestes cienki bolek...wez sie w garsc i wracaj na boisko,
      potrzebujemy dobrego napastnika na el. MS 2010.
    • Gość: paweł Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.idea-mc.pl 29.08.08, 13:38
      jeśli to efekt kontuzji to go rozumiem, ale jeśli obraził się na
      cały świat i wini wszystkich za brak formy, to zwyczajnie mi go żal;
      nie jest dzieckiem i powinien rozumieć, że jak się jest na szczycie
      to wszyscy cię kochają, a jak masz spadek formy to wszyscy się
      odwracają;
    • Gość: ... Prostaki !!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 13:39
      chooooooj wam do tego !!!!!!!!!!!!!!
      To jego decyzja !!!!!!!!!!
      moze ktorys z was gowniarze przedstawi swoje osiagniecia, poza tym
      co wam mamusia kupila
      • Gość: Normalny Re: Prostaki !!!!!!!!!!!! IP: *.CNet.Gawex.PL 29.08.08, 15:34
        To jest jedyny rozsądny komentarz do tego zamieszania. Dorwą się dzieci neo do
        internetu i komentują cudze życie, bo swojego nie mają. Nie mają perspektyw,
        wykształcenia, dziewczyny. Jedyne na co ich stać to durne zawistne komentarze.
        LUDZIE! Ten człowiek osiągnął i zarobił więcej, niż wy osiągniecie przez całe
        swoje szare życie. Zazdrościcie mu sławy, tego, że nikt o was nigdy nawet słowa
        nie napisze w gazecie, bo po co pisać o kimś, kto się nie wyróżnia z szarego
        tłumu. Szacunek dla człowieka, który coś w życiu osiągnął, nieudaczniki
        • stasio_paluch Konsekwencji. 29.08.08, 15:52
          Najpierw piszesz:

          > Dorwą się dzieci neo do
          > internetu i komentują cudze życie, bo swojego nie mają.

          A potem:

          > Nie mają perspektyw,wykształcenia, dziewczyny. Jedyne na co ich
          > stać to durne zawistne komentarze.

          Daj znać jak zdobędziesz wykształcenie i dziewczynę, smutasie.
          • Gość: Normalny Re: Konsekwencji. IP: *.CNet.Gawex.PL 29.08.08, 16:04
            Kończę neandertalczyku doktorat (wiesz może co to takiego?) i nie mam
            dziewczyny, bo mam żonę. A za granicę wyjeżdżam nie po to,aby zmywać gary, tylko
            na konferencję aby pogłębiać wiedzę i wypoczywać (Zurych, Berlin, Los Angeles).
            A co TY osiągnąłeś w życiu?
            • Gość: hust Re: Konsekwencji. IP: *.kwsa.pl 29.08.08, 18:53
              A pozniej sie obudziles... nieudaczniku.
            • Gość: hkl Re: Konsekwencji. IP: *.range86-137.btcentralplus.com 30.08.08, 00:16
              jestes cudowny,bronisz prywatnosci matusiaka a najazdzasz i gardzisz kims kto
              pracuje jako zmywacz garnków. taki sam z ciebie zarozumiały dupek jak te dzieci
              neo o których piszesz. wakacje w zurichu i konferencje to dla ciebie wyznacznik
              człowieczenstwa i intelektualnej zamoznosci. moze bedziez doktorem ale sam tytuł
              nie nadaje ci szacunku.napisz co tam wymysliłes to docenimy moze ,a nie błyskasz
              tu LA
              ciekawi mnie tylko czy masz jakichs prawdziwych przyjaciół jesli wiesz co to oznacza
            • Gość: customs Re: Konsekwencji. IP: *.range86-135.btcentralplus.com 30.08.08, 00:36
              Normalny! Daj spokoj! Nie widzisz, ze rozmawiasz z kretynami!
              Apropos Matusiaka. Popieram twoje zdanie no i chyba zdanie Matusiaka
              o zakonczeniu kariery rowniez!Ale do konca nie jestem przekonany.
              Chociaz z drugiej strony, jakbym tak dostal po kolanach jak on, ze
              az musialbym sie poddac operacji to prawdopodobnie tez bym sobie
              odpuscil. W koncu perspektywy pozasportowe ma. Nie tak jak wiekszosc
              kowalczykow czy tez innych hajtow!
          • Gość: findesiecle,lol Re: Konsekwencji. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 19:20
            tekst normalnego pasuje pewnie jak ulał do twojej sytuacji, co stasiu?
    • loppe Radosław Matusiak zakończył karierę 29.08.08, 13:42
      szybciej niż inni zarobił te kilka milionów, brawo
    • Gość: teeee Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.pools.arcor-ip.net 29.08.08, 13:53
      Walczyl po Polsku - Obrazil sie ...
    • Gość: znawce Mądry chłopak IP: *.lublin.mm.pl 29.08.08, 13:56
      zamiast niszczyć sobie zdrowie i zostać na starość kaleką, zrobi wcześnie
      operację i będzie żył normalnie. Szkoda marnować zdrowia dla Polaczków kiboli,
      co jak zagrasz słabiej zaplują cię na śmierć.
      • Gość: VonB Re: Mądry chłopak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 14:27
        taki z Ciebie znawce jak z koziej d... trąba.

        Kolega Matusiak uwierzył w to co mu media wraz z trenerem wmówiły,
        tzn. że jest najlepszym polskim piłkarzem...Zachód to zweryfikował,
        a on dalej butny wrócił do Wisły z nastawieniem, że jest najlepszy i
        miejsce w składzie się należy... i jak widać nawet po tej przygodzie
        nie zmądrzał. Dalej uważa (zresztą jak tatulek), że za te kilka
        bramek wszyscy go powinni po stopach całować, dawać miejsce w
        pierwszym składzie i wielką kasę na konto. Taka osoba nie powinna
        być w ogóle piłkarzem
      • loppe Re: Mądry chłopak 29.08.08, 14:45
        polskie portale to ściek złych emocji:)
    • Gość: Faugval Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 13:57
      Hah, szybko mu się znudziło, pewnie zaczynał w wieku około 12 lat, a teraz ma
      26 więc nie wiem czy to jest szybko.
    • Gość: Lider Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 13:58
      szkoda. mógł siedzieć w kraju zamiast ambitnie iść do Palermo. To go zabiło. Byłby gwiazdą marnej ligi i pupilkiem mediów wciskanym zawsze do kadry. Zgubił się w silnych ligach. Jak nie ma już serca to dobrze, że kończy niech zajmie się biznesem i powodzenia, bo mózgu ma znacznie więcej niż serca.

      Brożek+Wichniarek+Jeleń razem zagrali 47 spotkań w kadrze strzelając łącznie 7 goli

      liczby nie kłamią, a media?
    • Gość: Mama Teraz będzie prowadził biznes. Z tatą :P IP: *.range86-150.btcentralplus.com 29.08.08, 14:17
      J/W
    • Gość: puchowy Radosław Matusiak - szacunek IP: *.chello.pl 29.08.08, 14:20
    • Gość: wislander Kopacze są marni! Kołeckiemu powinni buty nosić. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.08, 14:24
      Zarabiają grube miliony, prezentując fatalny poziom i brak
      jakiejkolwiek ambicji (Matusiak, Mila, szymkowiak i inne
      piłkarzyny...), podczas gdy prawdziwi sportowcy z charakterem
      (patrz: Sz. Kołecki)otrzymują marne 9 tys. złotych za brąz na
      msitrzostwach świata... To jest nasmutniejszy obraz tego naszego
      państwa...
    • Gość: wizal Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.se.com.pl 29.08.08, 14:29
      Pewnie, powinien grac dalej w coraz to slabszych druzynach. Ilu pilkarzy stac na
      to zeby powiedziec sobie, ze lepiej bede sobie radzil na innym polu niz pilka.
      Mial pojsc droga Majdana, grac coraz gorzej i robic awantury na miescie.
    • Gość: Mario BRAWO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 14:39
      Czekamy na kolejną oszołamiająca karierę na zachodzie Panów Zachorskich itp...
    • Gość: kibic Radosław Matusiak zakończył karierę IP: 62.29.136.* 29.08.08, 14:43
      Radku dziękuje za fantastyczny gol jaki strzeliłeś Belgii. Dzieki
      Tobie pojechaliśmy na ME 2008, bo ta wygrana to był milowy krok do
      przodu. Dzięki, szkoda, że tak potoczyła się twoja kariera, ale ja
      sam wiem, że nie można czegoś robić na siłę. Powodzenia !!!

    • Gość: staszek Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 14:52
      słabiutko z charakretem naszych sportowcow,nie obwiniam tych ktorzy maja
      pecha,ani tych ktorych wyrecza tata,ani tych ktorzy poszli tylko na kase,ani
      tych co wolą sie polenic i pieniadze robic w biznesie ani nawet tych co nic nie
      chca tylko dobrze sie bawic,
      jednak kij w ryj tym wszystkim frajerom ktorzy majac talent i zdrowie marnuja to
      bez powodu,jako byly sportowiec amatorski rzygalem po treningach i zdychalem po
      meczach(innej dyscypliny)ale nigdy nie odpuszczalem-bo kochalem to co robilem-
      odpowiedz jest prosta-nasze pilkarzyny,to nie smiecie czy gownojady-oni po
      prostu nie kochaja sportu lubia tylko tak pie..c na uzytek mediow - i za to
      wlasnie-za nieustanne klamstwa jakie nam serwuja obwiniam ich i
      nienawidze(identycznie jak politycy:)
      a Kołecki wielkim jest!
      • Gość: kazio Re: Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.nrth.cable.ntl.com 29.08.08, 14:59
        Ten geniusz inwestycji gieldowych pewnie tyle stracil ze odechcialo
        mu sie wszystkiego.
        Marny czlowiek bez charakteru - tak jak niestety wiekszosc Polakow
    • Gość: Andriy77 Nie Karierę tylko Przygodę IP: *.ruch.com.pl 29.08.08, 15:05
      Nie oceniam czy zrobił dobrze czy źle. Jego decyzja. Natomiast na
      pewno nie była to piłkarska kariera tylko przygoda z piłką. Karierę
      to skończyli Zidane, Baresi czy Maradona. Nie można tego nawet
      porównywać. Gdybyśmy zupełnie podliczyli czas jaki spędził na boisku
      i ten który spędził na ławce rezerwowych (na trybunach) to wartości
      byłyby porównywalne. Dlatego zakończyła się przygoda a nie kariera.
    • Gość: high Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.kwsa.pl 29.08.08, 15:10
      Jestes pipka a nie pilkarzem, ktos kto sie poddaje nie zasluguje na
      jakikolwiek szacunek, tymbardziej tak mierny kopacz jak Ty. Bez
      pozdrowien
    • Gość: heh umiarkowana to strata IP: *.acn.waw.pl 29.08.08, 15:43
      dla polskiej pilki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka