stasio_paluch 29.08.08, 13:18 Loser. Nie potrafi walczyć z przeciwnościami. Szybko mu się znudziło. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: eqrg cienki bolek IP: *.adsl.inetia.pl 29.08.08, 13:21 pamiętam jak się prawie wszyscy upajali tym kopaczem. ktoś, kto strzeli kilkanaście bramek w żenująco słabej polskiej lidze jest z marszu ogłaszany wybitnym piłkarzem. umówmy się - dobry to on nigdy nie był. nigdy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qaz biznes mu nie wyjdzie i co?? w łeb sobie strzeli? IP: *.wbs.ssh.gliwice.pl 29.08.08, 13:32 co za kolo - obraza sie co pisza jakies fakty i super eksprey ;/ zero cojones ;/ - Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kicu Re: cienki bolek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 13:47 Tak tatusiu,źli dziennikarze,szkoda tylko tego w jaki sposób poprowadziłeś synka karierę, jak naciskałeś na Palermo i jak oburzałeś się na Bełchatów, a nie mówiąc już o tym jak przeklinałeś Maćka Skorże bo synuś nie gra. Mila 2!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alex Radosław Matusiak zakończył karierę IP: 213.155.168.* 29.08.08, 13:22 26 lat i koniec kariery - co on sobie jaja robi? I to jest podstawowy problem polskich piłkarzy, psychika przedszkolaka, zero zawzięcia i dążenia do sukcesu za wszelką cenę :/ Wróci do gry za kilka miesięcy, załapie się do jakiegoś średniaka w dowolnym kraju i karierę zaczyna od nowa. No ale skoro uznał, że najłatwiej iść po najmniejszej linii oporu i poddać się w momencie pojawienia się większych przeciwności losu, to nie ma o czym mówić... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: _hablo_tu_mi_mano Re: Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 13:25 Sam jesteś loser - kolejne dziecko Neostrady. IMHO zrobił bardzo rozsądnie, poza tym to jego życie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dude Re: Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.acn.waw.pl 29.08.08, 13:30 "IMHO" napisał dorosły neostrady Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do pana powyżej Re: Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.adsl.inetia.pl 29.08.08, 22:36 IMHO, dzieciaku, funkcjonowało na długo przed tym, jak Ty wiedziałeś, co to jest internet. Zadanie domowe(niedługo już szkoła): znajdź sobie GDZIE funkcjonowało A to, co zrobił Matusiak, to jego sprawa Dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
stasio_paluch Re: Radosław Matusiak zakończył karierę 29.08.08, 13:45 Jasne - jego życie, jego decyzja, jego porażka. To fakt. Odpowiedz Link Zgłoś
forumowicz_pospolity Re: Radosław Matusiak zakończył karierę 29.08.08, 13:27 to inteligentny facet, nie typ "ja tylko piłkę kopać umiem" więc nie ma presji kontynuowania kariery za wszelką cenę, poradzi sobie poza futbolem ale oczywiście szkoda niespełnionego talentu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pbp Radosław Matusiak zakończył karierę IP: 195.117.255.* 29.08.08, 13:28 26 lat. Tata pojechał do Palermo, tata rozmawiał z dziennikarzami, tata powiadomił o końcu kariery. Chłopie obódź się masz 26-lat i wszystko tata. Może to jest odpowiedź na problemy z grą poza Bełchatowem że ciągle tato A do prowadzenia biznesu jakiego kolwiek to trzeba mieć jaja jeszcze twardsze niż jako piłkarz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mab Re: Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.chr31.1000lecie.pl 29.08.08, 15:36 Pewnie "tatuś" dalej mu buciki wiąże, chodzi z rączke na ulicy. Na prawde jak sie czyta na temat Matusiaka jest to żałosne. Wyjechał jako "gwiada" - jednosezonowy grajek i myslał ze wszyscy bede mu do stóp padac. W dniu dzisiejszym kończy kariere jak zwykły frajer. Wziąłby przykład Z Sebastiana Mili, który po niepowodzeniach skruszony wrócił do kraju i całkiem nieżle radzi sobie Śląsku Wrocław. Pewnie . . . ...Aha.... . . ...pewnie nie pozwala mu na to jego tatusiowa ambicja....jaka ambicja skoro juz zakończył przygode z piłką.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek A dlaczego miałby chcieć kopać piłkę? Pele nie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 13:32 ... zostanie, Nobla nie dostanie, milionów z kontraktów reklamowych też nie, prędzej butelką od bydła na trybunach. To chyba dobrze, że widzi coś poza kopaniem piłki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Ojej, miało być: Pelem :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 13:34 Pele, Pelego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: liber Radosław Matusiak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.08, 13:36 jak to zrobiles to jestes cienki bolek...wez sie w garsc i wracaj na boisko, potrzebujemy dobrego napastnika na el. MS 2010. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paweł Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.idea-mc.pl 29.08.08, 13:38 jeśli to efekt kontuzji to go rozumiem, ale jeśli obraził się na cały świat i wini wszystkich za brak formy, to zwyczajnie mi go żal; nie jest dzieckiem i powinien rozumieć, że jak się jest na szczycie to wszyscy cię kochają, a jak masz spadek formy to wszyscy się odwracają; Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Prostaki !!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 13:39 chooooooj wam do tego !!!!!!!!!!!!!! To jego decyzja !!!!!!!!!! moze ktorys z was gowniarze przedstawi swoje osiagniecia, poza tym co wam mamusia kupila Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Normalny Re: Prostaki !!!!!!!!!!!! IP: *.CNet.Gawex.PL 29.08.08, 15:34 To jest jedyny rozsądny komentarz do tego zamieszania. Dorwą się dzieci neo do internetu i komentują cudze życie, bo swojego nie mają. Nie mają perspektyw, wykształcenia, dziewczyny. Jedyne na co ich stać to durne zawistne komentarze. LUDZIE! Ten człowiek osiągnął i zarobił więcej, niż wy osiągniecie przez całe swoje szare życie. Zazdrościcie mu sławy, tego, że nikt o was nigdy nawet słowa nie napisze w gazecie, bo po co pisać o kimś, kto się nie wyróżnia z szarego tłumu. Szacunek dla człowieka, który coś w życiu osiągnął, nieudaczniki Odpowiedz Link Zgłoś
stasio_paluch Konsekwencji. 29.08.08, 15:52 Najpierw piszesz: > Dorwą się dzieci neo do > internetu i komentują cudze życie, bo swojego nie mają. A potem: > Nie mają perspektyw,wykształcenia, dziewczyny. Jedyne na co ich > stać to durne zawistne komentarze. Daj znać jak zdobędziesz wykształcenie i dziewczynę, smutasie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Normalny Re: Konsekwencji. IP: *.CNet.Gawex.PL 29.08.08, 16:04 Kończę neandertalczyku doktorat (wiesz może co to takiego?) i nie mam dziewczyny, bo mam żonę. A za granicę wyjeżdżam nie po to,aby zmywać gary, tylko na konferencję aby pogłębiać wiedzę i wypoczywać (Zurych, Berlin, Los Angeles). A co TY osiągnąłeś w życiu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hust Re: Konsekwencji. IP: *.kwsa.pl 29.08.08, 18:53 A pozniej sie obudziles... nieudaczniku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hkl Re: Konsekwencji. IP: *.range86-137.btcentralplus.com 30.08.08, 00:16 jestes cudowny,bronisz prywatnosci matusiaka a najazdzasz i gardzisz kims kto pracuje jako zmywacz garnków. taki sam z ciebie zarozumiały dupek jak te dzieci neo o których piszesz. wakacje w zurichu i konferencje to dla ciebie wyznacznik człowieczenstwa i intelektualnej zamoznosci. moze bedziez doktorem ale sam tytuł nie nadaje ci szacunku.napisz co tam wymysliłes to docenimy moze ,a nie błyskasz tu LA ciekawi mnie tylko czy masz jakichs prawdziwych przyjaciół jesli wiesz co to oznacza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: customs Re: Konsekwencji. IP: *.range86-135.btcentralplus.com 30.08.08, 00:36 Normalny! Daj spokoj! Nie widzisz, ze rozmawiasz z kretynami! Apropos Matusiaka. Popieram twoje zdanie no i chyba zdanie Matusiaka o zakonczeniu kariery rowniez!Ale do konca nie jestem przekonany. Chociaz z drugiej strony, jakbym tak dostal po kolanach jak on, ze az musialbym sie poddac operacji to prawdopodobnie tez bym sobie odpuscil. W koncu perspektywy pozasportowe ma. Nie tak jak wiekszosc kowalczykow czy tez innych hajtow! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: findesiecle,lol Re: Konsekwencji. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 19:20 tekst normalnego pasuje pewnie jak ulał do twojej sytuacji, co stasiu? Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Radosław Matusiak zakończył karierę 29.08.08, 13:42 szybciej niż inni zarobił te kilka milionów, brawo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teeee Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.pools.arcor-ip.net 29.08.08, 13:53 Walczyl po Polsku - Obrazil sie ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znawce Mądry chłopak IP: *.lublin.mm.pl 29.08.08, 13:56 zamiast niszczyć sobie zdrowie i zostać na starość kaleką, zrobi wcześnie operację i będzie żył normalnie. Szkoda marnować zdrowia dla Polaczków kiboli, co jak zagrasz słabiej zaplują cię na śmierć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: VonB Re: Mądry chłopak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 14:27 taki z Ciebie znawce jak z koziej d... trąba. Kolega Matusiak uwierzył w to co mu media wraz z trenerem wmówiły, tzn. że jest najlepszym polskim piłkarzem...Zachód to zweryfikował, a on dalej butny wrócił do Wisły z nastawieniem, że jest najlepszy i miejsce w składzie się należy... i jak widać nawet po tej przygodzie nie zmądrzał. Dalej uważa (zresztą jak tatulek), że za te kilka bramek wszyscy go powinni po stopach całować, dawać miejsce w pierwszym składzie i wielką kasę na konto. Taka osoba nie powinna być w ogóle piłkarzem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Faugval Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 13:57 Hah, szybko mu się znudziło, pewnie zaczynał w wieku około 12 lat, a teraz ma 26 więc nie wiem czy to jest szybko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lider Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 13:58 szkoda. mógł siedzieć w kraju zamiast ambitnie iść do Palermo. To go zabiło. Byłby gwiazdą marnej ligi i pupilkiem mediów wciskanym zawsze do kadry. Zgubił się w silnych ligach. Jak nie ma już serca to dobrze, że kończy niech zajmie się biznesem i powodzenia, bo mózgu ma znacznie więcej niż serca. Brożek+Wichniarek+Jeleń razem zagrali 47 spotkań w kadrze strzelając łącznie 7 goli liczby nie kłamią, a media? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mama Teraz będzie prowadził biznes. Z tatą :P IP: *.range86-150.btcentralplus.com 29.08.08, 14:17 J/W Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wislander Kopacze są marni! Kołeckiemu powinni buty nosić. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.08, 14:24 Zarabiają grube miliony, prezentując fatalny poziom i brak jakiejkolwiek ambicji (Matusiak, Mila, szymkowiak i inne piłkarzyny...), podczas gdy prawdziwi sportowcy z charakterem (patrz: Sz. Kołecki)otrzymują marne 9 tys. złotych za brąz na msitrzostwach świata... To jest nasmutniejszy obraz tego naszego państwa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wizal Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.se.com.pl 29.08.08, 14:29 Pewnie, powinien grac dalej w coraz to slabszych druzynach. Ilu pilkarzy stac na to zeby powiedziec sobie, ze lepiej bede sobie radzil na innym polu niz pilka. Mial pojsc droga Majdana, grac coraz gorzej i robic awantury na miescie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mario BRAWO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 14:39 Czekamy na kolejną oszołamiająca karierę na zachodzie Panów Zachorskich itp... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Radosław Matusiak zakończył karierę IP: 62.29.136.* 29.08.08, 14:43 Radku dziękuje za fantastyczny gol jaki strzeliłeś Belgii. Dzieki Tobie pojechaliśmy na ME 2008, bo ta wygrana to był milowy krok do przodu. Dzięki, szkoda, że tak potoczyła się twoja kariera, ale ja sam wiem, że nie można czegoś robić na siłę. Powodzenia !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: staszek Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.08, 14:52 słabiutko z charakretem naszych sportowcow,nie obwiniam tych ktorzy maja pecha,ani tych ktorych wyrecza tata,ani tych ktorzy poszli tylko na kase,ani tych co wolą sie polenic i pieniadze robic w biznesie ani nawet tych co nic nie chca tylko dobrze sie bawic, jednak kij w ryj tym wszystkim frajerom ktorzy majac talent i zdrowie marnuja to bez powodu,jako byly sportowiec amatorski rzygalem po treningach i zdychalem po meczach(innej dyscypliny)ale nigdy nie odpuszczalem-bo kochalem to co robilem- odpowiedz jest prosta-nasze pilkarzyny,to nie smiecie czy gownojady-oni po prostu nie kochaja sportu lubia tylko tak pie..c na uzytek mediow - i za to wlasnie-za nieustanne klamstwa jakie nam serwuja obwiniam ich i nienawidze(identycznie jak politycy:) a Kołecki wielkim jest! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazio Re: Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.nrth.cable.ntl.com 29.08.08, 14:59 Ten geniusz inwestycji gieldowych pewnie tyle stracil ze odechcialo mu sie wszystkiego. Marny czlowiek bez charakteru - tak jak niestety wiekszosc Polakow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andriy77 Nie Karierę tylko Przygodę IP: *.ruch.com.pl 29.08.08, 15:05 Nie oceniam czy zrobił dobrze czy źle. Jego decyzja. Natomiast na pewno nie była to piłkarska kariera tylko przygoda z piłką. Karierę to skończyli Zidane, Baresi czy Maradona. Nie można tego nawet porównywać. Gdybyśmy zupełnie podliczyli czas jaki spędził na boisku i ten który spędził na ławce rezerwowych (na trybunach) to wartości byłyby porównywalne. Dlatego zakończyła się przygoda a nie kariera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: high Radosław Matusiak zakończył karierę IP: *.kwsa.pl 29.08.08, 15:10 Jestes pipka a nie pilkarzem, ktos kto sie poddaje nie zasluguje na jakikolwiek szacunek, tymbardziej tak mierny kopacz jak Ty. Bez pozdrowien Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heh umiarkowana to strata IP: *.acn.waw.pl 29.08.08, 15:43 dla polskiej pilki Odpowiedz Link Zgłoś