Dodaj do ulubionych

Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę

IP: *.adsl.inetia.pl 25.11.08, 23:45
Ka-Pa-Ro, Szewa,Pirlo,Nesta,Zambro,Maldini.Teza:siła CSKA=siła Milanu.Wniosek: Nagroda nobla z analityki sportowej dla Piotrusia Reissa.
Obserwuj wątek
    • Gość: igno Re: Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.08, 00:02
      Przesadził, ale ma racje w tym, że CSKA to zespół na poziomie LM i to na 1/4. I
      o to generalnie mu chodziło.
      • Gość: Jerry Re: Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 26.11.08, 01:43
        CZarno to widze, oj czarno panie Smuda.Nie lepiej oddac walkowerem,a
        tak to kompromitacja sie szykuje.
        • leftt Re: Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę 26.11.08, 07:53
          Gość portalu: Jerry napisał(a):

          > CZarno to widze, oj czarno panie Smuda.Nie lepiej oddac
          walkowerem,a
          > tak to kompromitacja sie szykuje.

          Jasne! Był już w tym roku taki zespół, co to niby pojechał do
          Moskwy, niby zagrał, ale między tą grą a walkowerem większej jakiejś
          różnicy nie było.
    • Gość: spread30wawa Wisełka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.08, 08:03
      W lidze jestem za Wisełką, ale tu będę za kolejorzem, dajcie im popalić
      chłopaki, trzymam za was. Sławek Peszko strzel ze 2...
      • stasio_paluch Legia :) 26.11.08, 12:29
        Liga należy do (L), ale niech Kolejorz zawalczy w Moskwie, trzymam
        kciuki za 3 pkt!!!
    • Gość: tr Re: Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.ntlworld.ie 26.11.08, 08:09

      Do boju KUCHENKORZ!!!!
      • Gość: kabanos Re: Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.08, 08:33
        Do boju KOMPLEKSIORZ! Tylko nie mowcie potem, ze sedzia byl z Warszawy.
        • Gość: luca Re: Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.08, 08:48
          Nie da się ukryć to jedyny Polski zespół, który ma ambicję coś zrobić więcej niż
          tylko się wyprzedać w okienku zimowym i klepać później ligę. Kibicuję im, bo
          znowu jako jedyni potrafią coś zrobić w pucharach. Przynajmniej w tym sezonie. O
          historii nie piszę. Liczy się przyszłość. Szacunek i trzymam kciuki.
          • Gość: Rafa(L) Re: Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.3s.pl 26.11.08, 09:02
            Facet co ty wiesz o pice.
            • Gość: areq Re: Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.171.65.147.static.crowley.pl 26.11.08, 12:29
              <Pika - dawna broń drzewcowa piechoty, używana przede wszystkim
              przeciwko kawalerii. Piki były bardzo długie i osiągały nawet do
              sześciu metrów długości. ...>
              Wiem tyle,że Legia od 1993 roku ani razu nie zdobyła uczciwie
              mistrza.
        • Gość: dość Re: Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.08, 11:01
          Jeden wyjeżdża z Kuchenkorzem, drugi z Kompleksiorzem. I kto tu ma kompleksy?
          Zamiast życzyć polskiej drużynie jak najlepszego wyniku wolicie się
          dowartościowywać głupimi tekstami? FK Moskwa boli, czy co?
        • Gość: pacal i po co się takie tłuki wpisują? IP: *.gprs.plus.pl 26.11.08, 11:04
          Dobrze, brawo, posiadłeś umiejętność korzystania z klawiatury. Niestety, na
          razie nic więcej, ale walcz, pracuj dzielnie, a może za parę lat uda ci się
          sklecić coś ad rem.
    • Gość: feliX Grozny to nie Rosja, tylko Czeczenia IP: *.com.pl 26.11.08, 09:47
      gratulujemy GW popierania imperializmu rosyjskiego...
    • Gość: suPYRman Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.aster.pl 26.11.08, 10:23
      bedzie bardzo trudno, ale jak ktos pisze ze walkower = nie bedzie kompromitacji to wychodzi cale polaczkowe podejscie.. współczuje

      KOLEJORZ!!!
    • Gość: sephirot Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.08, 10:58
      Mecz będzie ciężki remis jak mówi smuda będzie sukcesem pogramy przeciwko innemu
      stylowi gry niż do tej pory już nagrodą będzie spore doświadczenie więc nawet
      jak przegramy 0:3 to znaczy że jesteśmy na poziomie deportivo i mamy szanse z
      nimi wygrać u siebie :P ( bilet kupie jutro :)
    • Gość: Tigr Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.abg.com.pl 26.11.08, 11:00
      Firma Sibneft nie istnieje od 2005 roku, poprawcie sponsora na bank VTB
    • Gość: LechiaPollena Dziś cała prawda o Lechu i jego wirtuozach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.08, 11:16
      Drużynę poznaje się po tym jak gra na wyjeździe, a nie ze rezerwami
      Nancy u siebie, choć i tak ledwie wyciułali dzieki bramkarzowi Nancy
      remis.
      • Gość: mateo Re: Dziś cała prawda o Lechu i jego wirtuozach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.08, 13:11
        za to twoj klubik puchary to zobaczy jedynie w telewizji. W sobote
        gracie na grzanej murawie w ciemnosciach, czy na sniegu w blasku
        jupiterow? Hahahahahaha!!!
    • Gość: kaczka sraczka Re: i po co się takie tłuki wpisują? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.08, 12:54
      Heniu jestes inteligentny inaczej? Czy reprezentujesz solidny poznanski poziom?
      • freon Re: i po co się takie tłuki wpisują? 26.11.08, 13:39
        To Heniu jest inteligentny inaczej, czy ty debilu jeden? Wyklinasz tu
        na Lecha, plujesz jak jakis psychol, a potem sie dziwisz, ze ktos ci
        odpowie w taki sam sposob w jaki ty piszesz? Jak masz jakis problem z
        Lechem to sie przejdz do jego kibicow i im o tym powiedz, bohaterze
        internetowy, a nie rzucaj miesem zza klawiatury w przerwie miedzy
        lekcjami, gnido.
        • Gość: kaczka sraczka Re: i po co się takie tłuki wpisują? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.08, 13:52
          ale ostatnio wszystkich kibicow zdecha zamkneli wiec komu to mam powiedziec? A
          jak sie kogos zapytam czy kibicuje zdechowi to od razu zaprzecza. Wyfreonowali
          kibicow zdecha na ksiezyc czy cos?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka