Gość: milan tifosi IP: *.adsl.inetia.pl 25.11.08, 23:45 Ka-Pa-Ro, Szewa,Pirlo,Nesta,Zambro,Maldini.Teza:siła CSKA=siła Milanu.Wniosek: Nagroda nobla z analityki sportowej dla Piotrusia Reissa. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: igno Re: Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.08, 00:02 Przesadził, ale ma racje w tym, że CSKA to zespół na poziomie LM i to na 1/4. I o to generalnie mu chodziło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerry Re: Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 26.11.08, 01:43 CZarno to widze, oj czarno panie Smuda.Nie lepiej oddac walkowerem,a tak to kompromitacja sie szykuje. Odpowiedz Link Zgłoś
leftt Re: Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę 26.11.08, 07:53 Gość portalu: Jerry napisał(a): > CZarno to widze, oj czarno panie Smuda.Nie lepiej oddac walkowerem,a > tak to kompromitacja sie szykuje. Jasne! Był już w tym roku taki zespół, co to niby pojechał do Moskwy, niby zagrał, ale między tą grą a walkowerem większej jakiejś różnicy nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spread30wawa Wisełka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.08, 08:03 W lidze jestem za Wisełką, ale tu będę za kolejorzem, dajcie im popalić chłopaki, trzymam za was. Sławek Peszko strzel ze 2... Odpowiedz Link Zgłoś
stasio_paluch Legia :) 26.11.08, 12:29 Liga należy do (L), ale niech Kolejorz zawalczy w Moskwie, trzymam kciuki za 3 pkt!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tr Re: Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.ntlworld.ie 26.11.08, 08:09 Do boju KUCHENKORZ!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kabanos Re: Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.08, 08:33 Do boju KOMPLEKSIORZ! Tylko nie mowcie potem, ze sedzia byl z Warszawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luca Re: Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.08, 08:48 Nie da się ukryć to jedyny Polski zespół, który ma ambicję coś zrobić więcej niż tylko się wyprzedać w okienku zimowym i klepać później ligę. Kibicuję im, bo znowu jako jedyni potrafią coś zrobić w pucharach. Przynajmniej w tym sezonie. O historii nie piszę. Liczy się przyszłość. Szacunek i trzymam kciuki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafa(L) Re: Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.3s.pl 26.11.08, 09:02 Facet co ty wiesz o pice. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: areq Re: Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.171.65.147.static.crowley.pl 26.11.08, 12:29 <Pika - dawna broń drzewcowa piechoty, używana przede wszystkim przeciwko kawalerii. Piki były bardzo długie i osiągały nawet do sześciu metrów długości. ...> Wiem tyle,że Legia od 1993 roku ani razu nie zdobyła uczciwie mistrza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dość Re: Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.08, 11:01 Jeden wyjeżdża z Kuchenkorzem, drugi z Kompleksiorzem. I kto tu ma kompleksy? Zamiast życzyć polskiej drużynie jak najlepszego wyniku wolicie się dowartościowywać głupimi tekstami? FK Moskwa boli, czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pacal i po co się takie tłuki wpisują? IP: *.gprs.plus.pl 26.11.08, 11:04 Dobrze, brawo, posiadłeś umiejętność korzystania z klawiatury. Niestety, na razie nic więcej, ale walcz, pracuj dzielnie, a może za parę lat uda ci się sklecić coś ad rem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: feliX Grozny to nie Rosja, tylko Czeczenia IP: *.com.pl 26.11.08, 09:47 gratulujemy GW popierania imperializmu rosyjskiego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: suPYRman Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.aster.pl 26.11.08, 10:23 bedzie bardzo trudno, ale jak ktos pisze ze walkower = nie bedzie kompromitacji to wychodzi cale polaczkowe podejscie.. współczuje KOLEJORZ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sephirot Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.08, 10:58 Mecz będzie ciężki remis jak mówi smuda będzie sukcesem pogramy przeciwko innemu stylowi gry niż do tej pory już nagrodą będzie spore doświadczenie więc nawet jak przegramy 0:3 to znaczy że jesteśmy na poziomie deportivo i mamy szanse z nimi wygrać u siebie :P ( bilet kupie jutro :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tigr Siła Vagnera Love, czyli Lecha bitwa o Moskwę IP: *.abg.com.pl 26.11.08, 11:00 Firma Sibneft nie istnieje od 2005 roku, poprawcie sponsora na bank VTB Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LechiaPollena Dziś cała prawda o Lechu i jego wirtuozach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.08, 11:16 Drużynę poznaje się po tym jak gra na wyjeździe, a nie ze rezerwami Nancy u siebie, choć i tak ledwie wyciułali dzieki bramkarzowi Nancy remis. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mateo Re: Dziś cała prawda o Lechu i jego wirtuozach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.08, 13:11 za to twoj klubik puchary to zobaczy jedynie w telewizji. W sobote gracie na grzanej murawie w ciemnosciach, czy na sniegu w blasku jupiterow? Hahahahahaha!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaczka sraczka Re: i po co się takie tłuki wpisują? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.08, 12:54 Heniu jestes inteligentny inaczej? Czy reprezentujesz solidny poznanski poziom? Odpowiedz Link Zgłoś
freon Re: i po co się takie tłuki wpisują? 26.11.08, 13:39 To Heniu jest inteligentny inaczej, czy ty debilu jeden? Wyklinasz tu na Lecha, plujesz jak jakis psychol, a potem sie dziwisz, ze ktos ci odpowie w taki sam sposob w jaki ty piszesz? Jak masz jakis problem z Lechem to sie przejdz do jego kibicow i im o tym powiedz, bohaterze internetowy, a nie rzucaj miesem zza klawiatury w przerwie miedzy lekcjami, gnido. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaczka sraczka Re: i po co się takie tłuki wpisują? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.08, 13:52 ale ostatnio wszystkich kibicow zdecha zamkneli wiec komu to mam powiedziec? A jak sie kogos zapytam czy kibicuje zdechowi to od razu zaprzecza. Wyfreonowali kibicow zdecha na ksiezyc czy cos? Odpowiedz Link Zgłoś