Dodaj do ulubionych

PSG chce Obraniaka

IP: *.elomza.pl 03.07.09, 15:41
no chciałbym go zobaczyć w reprezentacji :)
Obserwuj wątek
    • Gość: ha..ha..ha... Re: PSG chce Obraniaka IP: 80.185.169.* 03.07.09, 17:24
      MIESZKAM WE fRANCJI..
      I CO PISZA I MOWIA TO NIE JEST TAKIE PRAWDZIWE....
      • Gość: arcydiabel A Leo i tak go do kadry nie wezmie IP: *.chello.pl 03.07.09, 17:33
        Pewnie nawet znam powod. Po prostu za dobrze gra.
        Jelen tez gral swietnie a Leo byl slepy.
        A moze Leo po prostu nie lubi Francji?
        • Gość: dd Re: A Leo i tak go do kadry nie wezmie IP: 83.238.95.* 03.07.09, 22:53
          leo nie lubi zawodników na których nie może zarobić
    • Gość: obiektywny PSG chce Obraniaka IP: *.bredband.comhem.se 03.07.09, 17:39
      Wszyscy trabia ze do reprezentacji. Pytanie brzmi: wychowankiem
      jakiego klubu jest ten "nasz" Ludovic?
      • Gość: kibuc Re: PSG chce Obraniaka IP: *.chello.pl 03.07.09, 18:21
        A Smolarek jest dla Ciebie "nasz" czy "nie nasz"? Jakiego klubu jest wychowankiem?
        • Gość: obiektywny Re: PSG chce Obraniaka IP: *.bredband.comhem.se 03.07.09, 20:55
          Po pierwsze odpowiadsz pytaniem, a po drugie jestem tak mily i
          odpowiem na twoje pytanie: Wlodek Smolarek byl nasz i gral w Widzewie
          ale wychowankiem jakiego klubu, to juz nie wiem.
          • Gość: kibuc Re: PSG chce Obraniaka IP: *.chello.pl 03.07.09, 22:37
            Ponieważ udawanie (?) głupiego sprawia Ci radość, doprecyzuję. Moje pytanie
            dotyczy Ebiego Smolarka.
    • Gość: pawo79 PSG chce Obraniaka IP: *.gl.digi.pl 03.07.09, 18:20
      taki z niego polak jak z majkela murzyn.
      gosciu w czterech literach ma te kadre i ten kraj
      btw ma chlopaczek racje
    • Gość: fax Re: PSG chce Obraniaka IP: *.gorzow.mm.pl 03.07.09, 19:50
      "Gdyby transfer doszedł do skutku Obraniak zostałby najdroższym piłkarzem z
      polskim obywatelstwem. "

      Jeżeli już w ten sposób piszecie to najdroższy jest Lukas Podolski.
    • yosemitesam Re: PSG chce Obraniaka 03.07.09, 22:31
      Gość portalu: Bartek napisał(a):

      > no chciałbym go zobaczyć w reprezentacji :)

      No to pewnie niedługo zobaczysz. We francuskiej.
    • Gość: dzul PSG chce Obraniaka IP: *.clienti.tiscali.it 04.07.09, 00:50
      To masturbowanie sie kazdym "polskim" akcentem przez dziennikarzy GW staje sie
      zenujace. Zadna w tym zasluga naszego wielkiego narodu, ze we Francji wychowal
      sie niezly grajek, wiec odpusccie sobie takie "rekordy".
      Niedlugo znajdziecie cioteczna prababcie Cristiano Ronaldo, ktora pochodzi z
      Chrzanowa, i zacznie sie debata czemu PZPN przegapil tak swietnego pilkarza,
      ktory niemal w kazdym calu jest Polakiem, a przy tym poszedl za tyle kasiory.
    • Gość: Ludovic Ludovic to Ludovic a nie Ludwik !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.09, 10:16
      Ludwik po francusku to Louis, a Ludovic nie ma polskiego odpowiednika.
    • Gość: mi(r)co PSG chce Obraniaka IP: 217.96.36.* 04.07.09, 10:53
      Niektóre komentarze są żenujące. Ci co tak krzyczą i czują się
      lepszymi Polakami od Obraniaka niech jeszcze raz przemyślą jakie
      brednie wypisują. Jeżeli Ludo miał naszych przodków i czuje się z
      nimi związany to jak można podwazać jego decyzję. Ja mu życzę
      wszystkiego najlepszego i jak najwięcej goli dla Polski.
      • Gość: yosemitesam Re: PSG chce Obraniaka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.09, 22:28
        Chłopaku, on się wcale nie czuje związany z Polską - jedyną intencją Obraniaka jest wymuszenie na Domenechu zainteresowania swoją skromną osobą pod kątem gry w reprezentacji. Swojego kraju oczywiście.
        • Gość: a skad to Re: PSG chce Obraniaka IP: *.tktelekom.pl 08.07.09, 22:26
          k. mozesz wiedziec? co??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka