Gość: Bartek IP: *.elomza.pl 03.07.09, 15:41 no chciałbym go zobaczyć w reprezentacji :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ha..ha..ha... Re: PSG chce Obraniaka IP: 80.185.169.* 03.07.09, 17:24 MIESZKAM WE fRANCJI.. I CO PISZA I MOWIA TO NIE JEST TAKIE PRAWDZIWE.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arcydiabel A Leo i tak go do kadry nie wezmie IP: *.chello.pl 03.07.09, 17:33 Pewnie nawet znam powod. Po prostu za dobrze gra. Jelen tez gral swietnie a Leo byl slepy. A moze Leo po prostu nie lubi Francji? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dd Re: A Leo i tak go do kadry nie wezmie IP: 83.238.95.* 03.07.09, 22:53 leo nie lubi zawodników na których nie może zarobić Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywny PSG chce Obraniaka IP: *.bredband.comhem.se 03.07.09, 17:39 Wszyscy trabia ze do reprezentacji. Pytanie brzmi: wychowankiem jakiego klubu jest ten "nasz" Ludovic? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibuc Re: PSG chce Obraniaka IP: *.chello.pl 03.07.09, 18:21 A Smolarek jest dla Ciebie "nasz" czy "nie nasz"? Jakiego klubu jest wychowankiem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywny Re: PSG chce Obraniaka IP: *.bredband.comhem.se 03.07.09, 20:55 Po pierwsze odpowiadsz pytaniem, a po drugie jestem tak mily i odpowiem na twoje pytanie: Wlodek Smolarek byl nasz i gral w Widzewie ale wychowankiem jakiego klubu, to juz nie wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibuc Re: PSG chce Obraniaka IP: *.chello.pl 03.07.09, 22:37 Ponieważ udawanie (?) głupiego sprawia Ci radość, doprecyzuję. Moje pytanie dotyczy Ebiego Smolarka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawo79 PSG chce Obraniaka IP: *.gl.digi.pl 03.07.09, 18:20 taki z niego polak jak z majkela murzyn. gosciu w czterech literach ma te kadre i ten kraj btw ma chlopaczek racje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fax Re: PSG chce Obraniaka IP: *.gorzow.mm.pl 03.07.09, 19:50 "Gdyby transfer doszedł do skutku Obraniak zostałby najdroższym piłkarzem z polskim obywatelstwem. " Jeżeli już w ten sposób piszecie to najdroższy jest Lukas Podolski. Odpowiedz Link Zgłoś
yosemitesam Re: PSG chce Obraniaka 03.07.09, 22:31 Gość portalu: Bartek napisał(a): > no chciałbym go zobaczyć w reprezentacji :) No to pewnie niedługo zobaczysz. We francuskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzul PSG chce Obraniaka IP: *.clienti.tiscali.it 04.07.09, 00:50 To masturbowanie sie kazdym "polskim" akcentem przez dziennikarzy GW staje sie zenujace. Zadna w tym zasluga naszego wielkiego narodu, ze we Francji wychowal sie niezly grajek, wiec odpusccie sobie takie "rekordy". Niedlugo znajdziecie cioteczna prababcie Cristiano Ronaldo, ktora pochodzi z Chrzanowa, i zacznie sie debata czemu PZPN przegapil tak swietnego pilkarza, ktory niemal w kazdym calu jest Polakiem, a przy tym poszedl za tyle kasiory. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ludovic Ludovic to Ludovic a nie Ludwik !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.09, 10:16 Ludwik po francusku to Louis, a Ludovic nie ma polskiego odpowiednika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mi(r)co PSG chce Obraniaka IP: 217.96.36.* 04.07.09, 10:53 Niektóre komentarze są żenujące. Ci co tak krzyczą i czują się lepszymi Polakami od Obraniaka niech jeszcze raz przemyślą jakie brednie wypisują. Jeżeli Ludo miał naszych przodków i czuje się z nimi związany to jak można podwazać jego decyzję. Ja mu życzę wszystkiego najlepszego i jak najwięcej goli dla Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yosemitesam Re: PSG chce Obraniaka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.09, 22:28 Chłopaku, on się wcale nie czuje związany z Polską - jedyną intencją Obraniaka jest wymuszenie na Domenechu zainteresowania swoją skromną osobą pod kątem gry w reprezentacji. Swojego kraju oczywiście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a skad to Re: PSG chce Obraniaka IP: *.tktelekom.pl 08.07.09, 22:26 k. mozesz wiedziec? co?? Odpowiedz Link Zgłoś